• aktualizace dostupnosti zboží

Reakce obchodu Top Top

Dostupnost zbozi je pravidelne aktualizovana. Panu Sidlovi byla objednavka stornovana proto, ze nam zapomel napsat KAM SI PREJE OBJEDNAVKU ZASLAT. NA E-MAIL S VYZVOU PRO UPRESNENI ADRESY NAM NEODEPSAL A TELEFON NEZVEDAL:

• Žádné
    • Prodávající není profesionál, ale vulgární slaboch.

Zrušila jsem si včas mojí objednávku a ze strany prodávajícího mi bylo vyloženě vyhrožováno. Proto přátelé všichni si dejte pozor!!!!!! Nikde jsem se ještě nesetkala s takovým přístupem a to po internetu nakupuji pravidelně.

Reakce obchodu Top Top

Pani nezrusila svou objednavku vcas jak pise. Navic je zvlastni, ze pri objednavce ji prehlednost obchodu problem nedelala (zbozi radne objednala) ale kdyz byla vyzvana k odberu, nahle ziskala pocit, ze zbozi nechce. V Obcanskem zakoniku je uvedeno, ze pokud zakaznik nema o zbozi zajem, neni s nim spokojen apod., ma pravo od kupni smlouvy ustoupit ve lhute 14-ti dnu od prevzeti zbozi. Pani vsak tuto moznost nevyuzila a nyni se snazi "hodit" vinu na e-shop.

• Stornování objednávky bez předchozího ověření údajů, které zákazníka nutí vyplnit i přes to, že se jedná o osobní vyzvednutí věci za pár korun. Číslo popisné doručovací adresy mi v takovém případě nepřijde jako nutné.
    • Rozhodně jako zákazník nečekám od obchodníka email:
    • ..."objednavky s nespravnymi, pripadne neuplnymi udaji neakceptujeme. Povinnost uvadet pravdive a spravne udaje je zakotvena v Zakone c. 40/1964 Sb., obcansky zakonik"...
    • Chtěl jsem jenom něco koupit. Příště budu muset předložit občanku při koupi rohlíků...?

V tomto obchodě si určitě objednávat nebudu. Navíc mi vadí, že disponují osobními údaji i přes to, že se obchod neuskutečnil.

Reakce obchodu Top Top

Podminkou nakupu je uvedeni pravdivych udaju. S tim souhlasi zakaznik jeste pred nakupem. Pokud ma kdokoli zajem o anonymni nakup, staci zajit do Tesco, Datart apod. Ale nakup na internetu se ridi pravidly Obcanskeho zakoniku. Pokud to zakaznikovi nevyhovuje, neni duvod aby v nasem e-shopu nakupoval. A osobnimi udaji tezko nase firma disponuje - ZAKAZNIK JE NEZDELIL A PRAVE PROTO SE OBCHOD NEUSKUTECNIL.

• Objednal jsem dvě baterie, obchod mi poslal email že si mohu obě vyzvednout, přitom když jsem přijel, byla k vyzvednutí pouze jedna.
    • Pan prodavač (majitel?) mi tvrdil, že tuto baterii nikde v Čechách teď asi neseženu, tak jsem ji o patnáct minut později bez problémů objednal u konkurence.
    • Takže místo jedné návštěvy obchodu jsem musel jezdit někam osobně dvakrát. Slabé.

Reakce obchodu Top Top

Pracovnik vydeje se zakaznikovi v prve rade omluvil. V druhe rade sdelil, ze aktualne neni schopen druhou baterii opatrit drive jak za 14 dnu. Slabe je, ze zakaznik tvrdil cosi o velmi brzkem odjezdu. Baterii mel skladem Megapixel a Czechcomputer ale pravda za dvounasobnou cenu :-(( Takze ne, ze nesezene ale ze nesezene za nami nabizenou cenu.

• Výhody... To je otázka... Pro mě je to prostě další obyčejný obchod. Neřeším to.
    • Dodací lhůta, i když na tom tentokrát nesešlo.

No nekupte to. :)

Reakce obchodu Top Top

Zbozi objednano v patek ve 20:15. Tedy mimo pracovni dobu. V sobotu a v nedeli se zbozi nedorucuje. Doruceno ve stredu. Na e-shopu je pro dodani PPL uvedeno: Doručujeme druhý až třetí pracovní den po objednání ( zboží musí být skladem a objednávka musí být učiněná do 17:00 hod. v pracovní den ). Dle naseho nazoru tedy dodani presne podle nami avizovaneho terminu.

• nevrací duplicitní platby

Už bych v něm nikdy nenakupoval

Reakce obchodu Top Top

Otazka zni: Co to je ta duplictni platba?

• - obchod měl za dobrou dva různé kabely, které jsem potřeboval
    • - zaměstnanec si sebou bere firemní telefon do hospody odkud zákazníka hrdě informuje, že mu nemůže říct nic o stavu objednávky, protože je již v hospodě na pivu
    • - avizuje, že bude přes email informovat o stavu objednávky, ale nic takového nedělá
    • - není schopný dodat zboží na pražskou adresu za rozumnou dobu - přitom se jedná o firmu se sídlem v Praze (již týden mám doma nový monitor, který jsem si objednal ve stejný den jako kabely - které stále nemám a které potřebuji k zapojení monitoru)

Doporučuji ho lidem, kteří mají trpělivost si na koupené zboží zbytečně dlouho čekat. Nedoporučuji ho lidem, kteří očekávají seriózní jednání.

Reakce obchodu Top Top

Objednan kabel ktery nebyl skladem. Na E-shopu bylo u produktu uvedeno 0 KUSU a predpokladany termin naskladneni. Necteni informaci JESTE PRED OBJEDNANIM a nasledne dozadovani se informaci v 19:00, byt pracovni doba konci v 18:00. Informace o hospode byla recena s nadsazkou, byt je soukromou veci kazdeho co dela mimo pracovni dobu :-(

• Nikdy více - sklepní obchod, hrozné procesní zajištění

Nikdy už tu nenakoupím

Reakce obchodu Top Top

Sklepní? To jste se asi spletl? Ale zase mame vyhodu, ze nam zdrazili elektrinu (Ultimate Power s.r.o.). A nebo ne, pane Semráde? Schovat se za Anonym umi kazdy :-( Ale Vy jste nam na tu drazsi elektrinu alespon prispel :-)

• Nizké ceny
    • mobilní operátor

• Kvalitní produkty
    • Přijatelná cena
    • Snažil jsem se zrušit objednávku krátce po vystavení (z technických důvodů). Velmi nepříjemným způsobem mi bylo sděleno, že toto není možné. Argumentace obchodu byla chybná (citace zákona)a agresivní.

Velmi uživatelsky nekomfortní, arogantní jednání.

Reakce obchodu Top Top

Zrusit objednavku druhy den po jejim potvrzeni neni kratce po vystaveni.

• Absolutní neochota ke spolupráci a ke komunikaci. Není možné učinit anonymní nákup. Není možné jakkoli kontaktovat, telefony neberou.
    • Malý obchůdek absolutně nespolehlivý

Nepoužívat, nebrat, nenakupovat.

Reakce obchodu Top Top

Anonymni nakup na internetu je ze zakona vyloucen. Veskere nalezitosti stanovuje Obcansky zakonik. A co je v zakone psano, je dano:-) , ze, Bobe?

• Žadnê, ja bych nedoporučoval použivat ten obchod.
    • Obchodnk na adrese V hajovnê, bohužel, ne umi pracovat ze zakaznikamì.

Ja bych nedoporučoval použivat ten obchod. Z ohledu své skušeností, myslím, že jakikoliv jiny obchod bude lepši (bohužel)

Reakce obchodu Top Top

Ono to bude tim, ze pan Shuba si plete dojmy a pojmy. Zvlaste je mu pojem odstoupeni od kupni smlouvy ve lhute 14 dnu je absolutne cizi. Prisel reklamovat zbozi, reklamace byla uznana a nyni je presvedcen, ze muze odstoupit od kupni smlouvy. Pry to tak v jinych e-shopech dela. Asi tam na to ale nejsou zvedavi a tak nakoupil u nas. Ani my na to nejsme zvedavi a tak musi nakoupit jinde. A posledni informace. Pan Shuba je podnikatel a ve skutecnosti nema pravo odstoupit ve 14 denni lhute. To muze pouze spotrebitel.

• Nespolehlivost, velmi špatná komunikace
    • slabina- spíše otázka provozování obchodu!

Nespolehejte se na nákup v tomto obchodě!Buď nic nemají na skladě nebo je spíše zajímají OSOBNÍ DATA KUPUJÍCÍCH. Četl jsem recenze a je to tak....Kdo ví, proč provozují eshop???
    NEDOPORUČUJI!!!zboží nebylo dodáno!Jejich mínus, koupil jsem jinde a za lepší cenu!

Reakce obchodu Top Top

Zbozi maji Ale pan Janeček jako adresu sveho bydliste uvadi Statni tiskarnu cenin. Nejde o sber udaju ale o to, ze s lidmi, kteri se snazi utajit svou identitu neobchodujeme.

• -
    • komunikace

nedoporučuji, nízké ceny ale nemají zboží :-(

Reakce obchodu Top Top

Ale mají zboží. Jen objednávka byla učiněna pod falešnou identitou. Maryn Lulík - no není to krásné jméno.....?

Sled jednání s obchodem č. objednávky
    2/4/2011 - odeslaná objednávka - zaevidovaná
    3/4/2011 - objednávka zpracovaná
    5/4/2011 - zboží zaplaceno
    7/4/2011 - odeslán dotaz zda byla platba připsána a kdy mohu očekávat zásliku
    13/4/2011 stále OČEKÁVÁM zásilku příp. odpověď na e-mail

Reakce obchodu Top Top

A muzeme pokracovat. 7.4.2011 byl zakaznikovi odeslan e-mail tohoto zneni: Dobry den, platba byla na nas ucet pripsana dne 5.4.2011. Vami objednane zbozi nebylo skladem a na nasem E-shopu bylo uvedeno: Předpokládaná dostupnost při objednání 28.4.2011. Informace o tom, ze zbozi neni aktualne skladem byla tedy kupujicimu znama jeste pred objednanim a zaplacenim. Zde na Heurece je uvedeno:V katalogu nemáme podrobnější informace o Hähnel Giga T Pro 2.4GHz. Níže naleznete zboží v internetových obchodech, které odpovídá vašemu dotazu. Tlačítkem koupit navštívíte přímo internetový obchod. No a po navsteve naseho obchodu se zobrazi informace: Zjisti stav 0 kusu. Po kliknuti na 0 se zobrazi nove okno a vnem je napsano: Předpokládaná dostupnost při objednání 28.4.2011. Od pocatku tedy uplne, kompletni informace. ALE NIKDO JE NEČTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Nemusela jsem chodit po městě a hledat...
    • Produkt v něm byl nejlevnější...
    • Poštovné u jakéhokoli dopravce bylo dle mého názoru předražené, poněvadž normálně platím za zboží z Prahy objednávané přes Internet a doručované ČP kolem 90Kč

Produkt byl nejlevnější...
    Nemám žadné spatné ani žádné zválšť tak dobré abych o nich psala...
    Nemám k tomu důvody, moji známí mají vlastní hlavu k tomu aby si našli e-shop kde bude jimi vybraný produkt za nejvýhodnější cenu...

Reakce obchodu Top Top

Zde na HEURECE je u kazdeho prodejce uvedeno kolik stoji jednotliva doprava. Nekdo ji ma levnejsi, nekdo drazsi ale jeji cena je znama vzdy pred zapocetim nakupu.

• Nevím
    • Nabízí zbozi za cenu za kterou pak zbozi neumí dodat...

Nespolehlivý.

Reakce obchodu Top Top

Firma Honikon si objednala zbozi ktere je nedostupne. Nedostupne je dlouhodobe a to z duvodu vypadku vyroby v Japonsku. Situace v Japonsku je obecne spatna a nase firma na tom nenese zadnou vinu. Tento produkt aktualne nema tedy na Ceskem trhu nikdo.

Po odeslání objednávky jsem zjistil, že zboží jsem si špatně vybral, že je pro mé potřeby nepoužitelné. Napsal jsem okamžitě na dvě dostupné adresy žádost o změnu obsahu objednávky. Nevadilo mně, že mi obchod nevyhověl (nebyla to jeho povinnost), ale neodpustitelné je to, že na moji žádost vůbec pracovníci neragovali.

Reakce obchodu Top Top

To je zvlastni. Panu Havelkovi jsme psali 2x ajednou telefonovali (telefon nedostupny). Nasledne tedy byla objednavka odeslana s puvodnim zbozim aby nakonec zakaznik netvrdil, ze jsme si ponechali penize a zbozi neodeslali. A specialne pro pana Havelku: Kontakty mame uvedeny na vsech strankach E-shopu (vcetne telefonu na mibil a pevnou linku) a Vy jste nam psal a nyni cituji: Poptávka z Najisto.cz katalogu firem portálů Centrum a Atlas Vážení, dnes jsem si u Vás objednal paměťovou kartu SD SanDisk 16GB SDHC Extreme 45MB/s - číslo objednávky 1009941. Pletete si jakysi portal Najisto.cz s korespondenci na e-mailovou adresu.

• žádne
    • špatná odezva... zboží bylo skladem ale přesto ho nedodali....

Reakce obchodu Top Top

Hloupa recenze. Zbozi nebylo skladem, neni skladem a na E-shopu uvedeno Neznamy termin dodani. Zde na Heurece je u produktu napsano Info v obchodu. Tedy ani zde neni zminka o tom, ze by zbozi bylo skladem. Ale je jednodusi hloupe odklikat a pak psat hlouposti.

• nenabízí žádné výhody, byl to velký omyl zde nakoupit.
    • nevhodné, arogantní jednání,vyhrožování a slušnost žádná. jsem znechucena

NEDOPORUČUJI, POZOR NA OBCHODNÍ PODMÍNKY, JSOU PROTI DOBRÝM MRAVŮM, BUDOU VÁM ÚČTOVAT SKLADNÉ,ÚROKY,A PROTI VAŠÍ VŮLI, ANIŽ BY VÁS DOPŘEDU UPOZORNILI, POŠLOU VÁM ZBOŽÍ NA DOBÍRKU A KDYŽ NEODEBERETE, NAÚČTUJÍ VÁM I PENÁLE!!!TAKHLE SE NEPODNIKÁ....
    v REGISTRU PODNIKATELŮ JSOU VELMI ZAJÍMAVÉ INFORMACE týkající se IČO,ESHOP JE PSANÝ NA NĚJAKOU PANÍ ALE ZA ESHOP VYSTUPUJE A DIKTUJE PODMÍNKY PAN PROKOP,A TO JE KDO???

Reakce obchodu Top Top

Pozor na Renatu Hovorkovou. Podvodnice největšího kalibru. Navíc zde píše zcela nesmyslné informace, nejspíše proto aby uškodila. Například E-shop neprovozuje žádná paní ale STONWELL s.r.o. a ano, pan Prokop je zaměstnanec firmy STONWELL s.r.o. Paní Renata Hovorková nejen že byla upozorněna na to, že bude zboží odesláno na dobírku ALE HLAVNĚ ŽÁDNOU OBJEDNÁVKU NESTORNOVALA. Od dnešního dne bude Renáta Hovorková žalována za pomluvu, poškození dobrého jména právnícké osoby a za podvod.