• dobry pomer cena /vykon
    • rychla reakce
    • velmi komplikovane nalezeni mista k osobnimu odberu

Obchod je přehledný a mám tam všechny informace .

• Nákup z pohodlí domova

• Zboží dorazilo v termínu, kdy jsem čekal. Zásadnější problémy nebyly.
    • Asi jim nefunguje odpovídací automat. Žádné info o změně stavu objednávky jsem nedostal. Cca hodinu po vystavení objednávky jsem jim poslal mail, na který mi promptně odpověděli, že objednávka byla vytvořena a brzy bude expedována. To bylo poslední, co jsem se od nich dozvěděl. Pak přišlo zboží, v mnou předpokládaném termínu, ale dopředu jsem o tom nevěděl.

Celkově jsem spokojený, dostal jsem,co jsem chtěl v dobrém termínu a bez problémů. Jen jsem trochu zhýčkaný konkurencí, kde se dozvím o jakékoli změně stavu objednávky, takže jsem klidnější. Ještě mají prostor pro zlepšení.

• komunikativnost

Zboží jsem objednával a platil kartou. Po telefonické domluvě mi operátor vysvětlil nejasnosti, které jsem k produktu měl. Zboží dorazilo v den, který jsem uvedl v objednávce v pořádku, řádně zabalené. Jen jinou zásilkovou službou, než byla uvedena v objednávce. To mne sice zmátlo, ale komunikace s obchodem na výbornou.

• Perfektní komunikace. Obdržel jsem pouze anglický návod. Na moje upozornění ještě týž den jsem obdržel mailovou poštou český návod.

• Dobré ceny
    • Obchod zašle zboží jinou přepravní službou, než si objednáte.

Těžko lze doporučit obchod, který nabízí (v té době nabízel) dopravu minimálně dvěma přepravními společnostmi (PPL a GLS). Připlatíte si za dodání službou PPL záměrně, jelikož víte, že umožňuje platbu kartou. Místo toho se vám ozve společnost GLS, která akceptuje pouze platbu v hotovosti. Kdybych to chtěl platit hotově, tak jsem si rovnou objednal dopravu přes GLS, která v té době byla levnější a ušetřil bych. Takto jsem zásilku musel nechat řidiče odvézt na jejich depo a pak se ještě složitě dopravovat do jejich depa abych si to osobně vyzvedl.

• rozsah nabídky
    • možnost osobního odběru
    • rychlost vyřízení objednávky
    • žádné jsem nezaznamenal, protože bylo vše v pořádku

vše bylo podle mojí představy, byl jsem spokojen

• Zboží za solidní ceny.
    • Bohužel jsem nedostal vůbec žádnou informaci o odeslání a termínu doručení zboží ani od obchodu, ani od dopravce. Řidič mi volal, až když stál za dveřmi. Nakonec jsem si pro zboží musel dojet za dopravcem. Kromě potvrzení objednávky už k žádnému kontaktu za strany obchodu nedošlo, což se mi ještě při nákupu přes internet nestalo.

Solidní zboží a ceny. Horší komunikace. Zákazník musí sám kontakovat obchod a zjišťovat stav objednávky.

• kvalita zhboží
    • výborná komunikace
    • rychlost dodání

kvalita zboží na velmi dobré úrovni
    bezkonkurenční rychlá komunikace
    rychlé dodání zboží
    tento obchod doporučuji!

• při výběru zboží není podrobnější popis technických a instalačních návodu,podrobnější popis

• Přehlednost eshopu
    • Žádné jsem nenašel

• ------------
    • -komunikace se zákazníkem
    • -lživé informace o termínu doručení

dne 13.11. jsem si objednal termostat s dodací lhůtou 5 dní- 25.11. tento termostat nemám, nikdo semnou nekomunikuje
    po dotazu 24.11. mi bylo zděleno ,-možná tento týden

Objednávka č. esb0003483 byla přijata

SKALA MARTIN

Reakce obchodu Top termostat

omlouváme se za zavádějící informace u produktu. Tyto informace jsou pouze přibližné, nastavené podle běžných zkušeností s dodavatelem a tak nemusí vždy přesně odpovídat skutečnosti. Někdy zboží obdržíme s předstihem, jindy se zpožděním. Samozřejmě se snažíme dělat maximum pro to, aby čekací doba byla pro zákazníka co nejkratší. Dnes 25.11 nám zboží skutečně dorazilo a po telefonické domluvě jej obratem zasíláme.

• Nevím
    • Špatná komunikace.

Po upozornění po dodacím termínu mi bylo sděleno, že mnou vybraný a objednaný výrobek se již neprodává. Nabídnut jiný, ale cenově ÚPLNĚ někde jinde. Když jsem jim odepsal, že je to o hodně dražší, tak se již ani nepokoušeli mi odpovědět. Ač nerad, tak nemohu jinak než nedoporučit.

Reakce obchodu Top termostat

Vážený zákazníku, omlouváme se za nejasnou komunikaci, u zboží s dostupností "na dotaz" se většinou jedná o typ který běžně nevedeme skladem, nebo o starší model, který necháváme nějaký čas na stránkách společně s typem, který jej nahrazuje. Po kontrole e-shopu byly staré modely odstraněny z nabídky, aby nedošlo k omylu i u dalších zákazníků. Ceny se snažíme držet vždy níže, než jsou doporučeny výrobcem. Mrzí nás, že s naším obchodem nejste spokojen, služby se snažíme neustále zkvalitňovat, aby se v budoucnu tyto zkušenosti neopakovaly.

• Obchod nabízí kvalitní termostaty za dostupnou cenu.
    • Nevím.

V tomto obchodě jsem koupil cenově dostupný digitální termostat dobré kvality.
    Dodací lhůta byla perfektní.
    Obchod doporučuji ostatním.

• Obchod měl zboží, které jsem jinde nemohl sehnat.

Doporučuji.

• nehodnoceno
    • nehodnoceno

jen dobrá cena

rychlý,spolehlivý

• přehledný web, rychlé jednání

doporučuji a chválím

• Cena, rychlost.