• Posláno neodborně zabaleno,mělo by to být v nějaké úhledné krabičce.

Reakce obchodu top-naramky.cz

za celou dobu co náš e-shop funguje, jsme od zákazníku neměli jedinou špatnou zkušenost s tím, jak jsou náramky baleny. Vždy náramky zasíláme v bublinkové obálce a jsou tak chráněny před poškozením. Nedostali jsem od Vás žádnou zpětnou vazbu, jen tuto negativní recenzi. V případě, že nastane problém, máte nás hned telefonicky či elektronicky kontaktovat a rádi bychom Vám pomohli. Pokud obálku poškodil dopravce, i to se může stát, nemáte zboží přebírat pokud je viditelně poškozený obal.

Každopádně si stojíme za tím, že zboží balíme dostatečně, navíc se jedná o náramky o pár gramech a myslíme si, že zasílat je v "úhledné krabičce" je trošku neekonomické.

V případě, že chcete tuto záležitost řešit dále, prosíme Vás o kontaktování přímo na e-mail [email protected].
    Jakub Lang

Náramek mi přišel ve stavu, jako kdyby ho používal rok někdo přede mnou. Navíc byl cítit nějakou chemií.

Reakce obchodu top-naramky.cz

veškeré náramky co prodáváme jsou nové, nenošené, navíc vždy každou zásilku kontrolujeme. Není možné, že by náramek někdo již používal.

Pokud Vám náramek nevyhovuje, máte právo o vrácení finančních prostředků. Rádi Vám vyjdeme vstříc.

Tým Top-naramky.cz

Náramek se po jednom dnů nošení samovolně rozpadl

Reakce obchodu top-naramky.cz

je nám líto, že se náramek rozpadl, ačkoliv každý náramek před odesíláním pečlivě kontrolujeme. Mrzí nás, že jste nás o této záležitosti neinformoval, určitě bychom Vám vrátili peníze nebo zaslali nový kus.

Ohledně toto problému jsme se dozvěděli až na základě této recenze. V případě reklamace prosím postupujte dle návodu na našich internetových stránkách, rádi ji co nejrychleji vyřešíme k Vaší spokojenosti.

S pozdravem a přáním pěkného dne
    Top-naramky.cz

• Ceny
    • Velký výběr
    • Náramek se po týdnu rozpadl

Dobrý den přejeme,

mrzí nás Vaše zkušenost s naším e-shopem, ačkoliv jsme od Vás neobdrželi žádnou reklamaci či informaci o tom, že se Vám zboží "rozpadlo".

O této skutečnosti jsme se dozvěděli až prostřednictvím tohoto negativního hodnocení.

V případě, že chcete náramek reklamovat, tak nás kontaktujte na [email protected] a rádi Vaši reklamaci vyřídíme.

Pěkný den.
    Tým Top-naramky.cz

Náramek dorazil přehnutý a nalomený, kůže není kvalitní

Reakce obchodu top-naramky.cz

mrzí nás, že k Vám dorazil náramek "přehnutý / nalomený". Veškeré zboží před expedicí ručně kontrolujeme, poškozené zboží bychom Vám neodeslali, mohlo se stát, že zboží poškodil dopravce.

Neobdrželi jsme také od Vás žádnou reklamaci, na kterou bychom mohli reagovat výměnou zboží či vrácením finančních prostředků. O této situaci jsme se dozvěděli až prostřednictvím této recenze.

Prosím Vás tedy, jestliže je problém s doručením či zbožím, ihned nás informujte na e-mail [email protected] a rádi Vám vyhovíme vstříc a tuto situaci vyřešíme.

Děkuji
    S pozdravem a přáním pěkného dne

www.top-naramky.cz

• zboží se po 5 dnech rozpadlo, obchod nekomunikuje ani na opakované výzvy

nedoporučuji, absolutní ignorance, nekomunikují, neumí se postavit k problému čelem,

Reakce obchodu top-naramky.cz

reaguji na Vaši recenzi k Vaší objednávce. Celá tato situace nastala tak, že odepisujete na automaticky generovaný e-mail o expedici, kde je přesně uvedeno "Prosíme, na tento e-mail neodpovídejte, v případě dotazu nás kontaktujte na [email protected] nebo telefonicky na čísle 731 005 702."

Jelikož jste reagoval na tento e-mail, zpráva se nám nedoručila a byla vyfiltrována. V obchodních podmínkách a její podstránce zde: http://www.top-naramky.cz/reklamace-vymena-zbozi/ je jasně uvedeno, jak postupovat při reklamaci či vrácení zboží. Jelikož jste nepostupoval podle těchto kroků a odepisoval na automaticky generovaný e-mail, nemohli jsme o Vaší reklamaci vědět a dozvěděli jsme se o ní až z recenze na Heurece. Všude v e-mailech i na webových stránkách je uvedený telefonický kontakt, kde jsme mohli tuto záležitost během pár minut vyřešit.

Prosím Vás tedy o vyplnění formuláře, který naleznete na odkazované stránce výše a o zaslaní na e-mail [email protected].

V případě detailů Vám rád vše vysvětlím na výše zmíněném telefonním čísle.

Děkuji

• to nevím
    • asijské cetky za evropské ceny. Velikost náramků maximálnš pro ženy. Pro muže malé.

Dobře nafocená věc a zavádějící popis může dělat dojem kvalitního zboží. Koupil jsem 3 náramky 1x muž, 1x žena a 1 x uni. Muž hezký ale malý, uni divný nesedělo a žena špatný popis - cetka za moc peněz.
    Osobně nedoporučuji

Reakce obchodu top-naramky.cz

Dobrý den, velice nás mrzí vaše hodnocení a to, že se vám zakoupené náramky nelíbí. Vaši reklamaci jsme v minulosti v pořádku přijali a rovněž korektně vyřešili.

Co se týče velikosti náramků, tak v naší nabídce je široký výběr různých velikostí, které reflektují průměrnou šířku pánského zápěstí. Bohužel nemůžeme zaručit, že vám bude náramek sedět, od toho máme u každého náramku uvedenou vždy patřičnou velikost či rozpětí, abyste si mohl vhodnou velikost zvolit.

Co se týče popisu, tak ten se snažíme psát vždy maximálně vysvětlující a objektivní u každého náramku, to stejné platí i pro fotografie jednotlivých produktů.

I přesto, že jste nebyl se zbožím spokojený, věříme, že jsme udělali vše pro to, abychom vše korektně vyřešili a tak i tak děkujeme za vaši reakci a přejeme pěkný den.

Tým Top-Naramky.cz

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.