• Rychlé jednání
    • Přehledné stránky
    • Náramek vypadal stejně jak na obrázku

Jsem spokojena, mohu jen doporučit

• Velice rychle vyřešeno a dodáno, žádné velké čekání.

Doporučuji, byla jsem spokojena jak s rychlostí, tak se způsobem jednání.

• dobré ceny, nabídka
    • nevím
    • Rychlost, vstřícnost, dostal jsem skutečně to, co jsem objednal.

Náramek mi přišel ve stavu, jako kdyby ho používal rok někdo přede mnou. Navíc byl cítit nějakou chemií.

Reakce obchodu top-naramky.cz

veškeré náramky co prodáváme jsou nové, nenošené, navíc vždy každou zásilku kontrolujeme. Není možné, že by náramek někdo již používal.

Pokud Vám náramek nevyhovuje, máte právo o vrácení finančních prostředků. Rádi Vám vyjdeme vstříc.

Tým Top-naramky.cz

Náramek se po jednom dnů nošení samovolně rozpadl

Reakce obchodu top-naramky.cz

je nám líto, že se náramek rozpadl, ačkoliv každý náramek před odesíláním pečlivě kontrolujeme. Mrzí nás, že jste nás o této záležitosti neinformoval, určitě bychom Vám vrátili peníze nebo zaslali nový kus.

Ohledně toto problému jsme se dozvěděli až na základě této recenze. V případě reklamace prosím postupujte dle návodu na našich internetových stránkách, rádi ji co nejrychleji vyřešíme k Vaší spokojenosti.

S pozdravem a přáním pěkného dne
    Jakub Lang
    Top-naramky.cz

Vše proběhlo bez problému.

Velký výběr, bleskové dodání. Jsem maximálně spokojená. Zboží dorazilo v pořádku a zcela odpovídá ilustračnímu fotu.

• rychlé dobré

Super

• doručení v pořádku a rychlé,ale pro upřesnění ...udávané míry jsou v nejširších bodech výrobku...

• Rychle dorucenie

spokojenost

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Rýchlosť, prehľadnosť web.stranok

• Ceny
    • Velký výběr
    • Náramek se po týdnu rozpadl

Dobrý den přejeme,

mrzí nás Vaše zkušenost s naším e-shopem, ačkoliv jsme od Vás neobdrželi žádnou reklamaci či informaci o tom, že se Vám zboží "rozpadlo".

O této skutečnosti jsme se dozvěděli až prostřednictvím tohoto negativního hodnocení.

V případě, že chcete náramek reklamovat, tak nás kontaktujte na [email protected] a rádi Vaši reklamaci vyřídíme.

Pěkný den.
    Tým Top-naramky.cz

• Velký výběr a dobré ceny
    • Zatím mě žádné nenapadají

• Spokojnosť

• Vše naprosto bez chyby

Doporučuju

Náramek dorazil přehnutý a nalomený, kůže není kvalitní

Reakce obchodu top-naramky.cz

mrzí nás, že k Vám dorazil náramek "přehnutý / nalomený". Veškeré zboží před expedicí ručně kontrolujeme, poškozené zboží bychom Vám neodeslali, mohlo se stát, že zboží poškodil dopravce.

Neobdrželi jsme také od Vás žádnou reklamaci, na kterou bychom mohli reagovat výměnou zboží či vrácením finančních prostředků. O této situaci jsme se dozvěděli až prostřednictvím této recenze.

Prosím Vás tedy, jestliže je problém s doručením či zbožím, ihned nás informujte na e-mail [email protected] a rádi Vám vyhovíme vstříc a tuto situaci vyřešíme.

Děkuji
    S pozdravem a přáním pěkného dne