• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Nerelevantní příspěvek byl odstraněn. Nejedná se o hodnocení obchodu.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Matraci přivezla společnost TOP TRANS, kurýr pomohl těžkou dvojmatraci přenést na místo a odjel, po bližším ohledání byl obal matrace na mnoha místech potrhán (prořezán?) čímž nedošlo k fyzickému poškození matrace, ale k jejímu znečištění, vše bylo zdokumentováno a předloženo společnosti Top-matrace.cz jako reklamace přepravních služeb, Reklamace byla zamítnuta, vzhledem k převzetí balíku, poničení obalu jsme objevili až na lepším světle... Komunikace s obchodem je naprosto příšerná, obchod nabídnul jako kompenzaci 400,- Kč na další nákup. Avšak to neřeší přepravní problémy. Navrhuji využívat jiných kurýrních služeb.

Reakce obchodu top-matrace.cz

Dobrý den vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Váš názor, je pro nás velmi důležitý. Mrzí nám, že dodání zásilky neproběhlo v pořádku.
    Měl jste při přebírání zboží zkontrolovat nepoškozenost obalu i samotného zboží. V případě poškození sepsat s kurýrem protokol o škodě a zboží nepřebírat. A co nejdříve nás o vzniklé situaci informovat, v případě reklamace škody během dopravy Vám zdarma doručíme nové zboží.
    Bohužel jste zásilku nezkontroloval a v tomhle případě nejde zpětně uplatnit reklamace u dopravce. Nicméně rozumíme, že je to nepříjemná situace a proto jsme Vám nabídli slevu na další nákup ve výše ceny dopravy.
    Mrzí nám, že s návrhem řešení nejste spokojený. Za nastalou situaci se Vám velice omlouváme.
    Pevné věříme, že nám to odpouštíte i v budoucnu opět zavítáte na naše stránky a opět Vám něco padne do oka.

Krásný pohodový den tým top-matrace.cz

Zrusil jsem obednavku, presto poslali, ma maminka starsi prevzala, hned jsem poslal zpet a prisel jsem o 300kc na postovnem, nedoporucuji

Reakce obchodu top-matrace.cz

Hezký den vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Vzniklá situace nás velmi mrzí. Bohužel objednávku jste zrušil pozdě a zásilka už byla na cestě k Vám. Snažili jsme kontaktovat dopravní společnost a vrátit matrace zpět, ale bohužel neúspěšně. Kurýr už měl to naložené na autě.
    Měl jste upozornit maminku aby zásilku nepřibírala, bohužel jsme číslo na ní neměli a proto nemohli jsme jí na to upozornit.
    Omlouváme se za případnou komplikace, udělali jsme všechno možné co šlo.
    Pevné věříme, že nám to odpouštíte i v budoucnu opět zavítáte na naše stránky. Budeme se těšit, že se na nás opět brzy obrátíte.

Přeji Vám krásný den.
    Tým top-matrace.cz