Po objednání mi nepřišlo potvrzení o objednávce a dodnes, t.j.5.12.2022 nedorazila objednané zboží. Jsem zklamán s obchodem.

Po týdnu čekání obchod objednávku stornoval a přecenil. Bez jakékoliv dohody nebo návrhu.
    Proto nelze doporučit. Jedná se o nekorektní jednání.

po třech dnech mi byla objednávka zrušena,i když v katalogu bylo u zboží napsáno že je skladem

• Byl mi dodána sade PROTEC 43.CN-B06 bez kloubu. Musel jsem si tento dokoupit, abych měl sadu kompletní.
    Druhou sadu jsem raději objednal u jiné firmy. Mám ji jako dárek.
    Pěkný den
    Petr Kosmák

• Nikdy více. Avizovali, že doručí objednané zboží 2. pracovní den, Když jsem se 3. den mailem zeptal, jak to vypadá se zbožím, po pár dnech odpověděli, že jak skončí s inventurou, tak se ozvou. Objednávku jsem zrušil.

Obchod nabízí zboží které není schopen v uváděném temínu dodat

po reklamaci dodání zboží mi bylo sděleno že ho naskladní tento týden

• Inzerovali zboží, které neměli skladem
    • Za uváděnou cenu mi ho odmítli dodat

Nemají aktuální ceny na svých stránkách a zboží není skladem.
    Když si zboží objednám, poptají dodavatele a nutí mi jinou cenu.
    Jinak zboží ani nedodají. Prostě bez rizika.
    Tam už určitě nenakoupím.

• neschopnost a žádný sklad, po týdnu od objednání netuší termín dodání.

Nedoporučuji, nekomunikují, nedodávají, protože nic nemají.
    Ani ceny uvedené neplatí.

• Nabízené zboží nebylo za deklarovanou cenu. Z důvodu navýšení z cca 3500 na 5200 jsem objednávku zrušil.

• Zboží mám objednané víc jak dva týdny a stála nedorazilo. Když jsem se ptala kdy dorazí ani neodpověděli na mou otázku.

Nejsem spokojená s tímto obchodem.

• Ziadna spätna väzba, co sa tyka komunikacie.
    • 12 dni od objednania a objednavka zatial nebola vyexpedovana.
  • na webu skladem, vady v popisu, následně není prý možno objednat a zrušení objednávky ze strany eshopu. Samozřejmě, výrobek se stále prodává a jinde je běžně skladem.

• Objednávané zboží nebylo skladem, ačkoliv při vytváření objednávky bylo uváděno jako skladem. Nová nabízená cena zboží po naskladnění byla o cca 2/3 vyšší než původní (4800.- v.s 8000.-Kč)

Neseriózní obchod.

• nízké ceny
    • nabízí zboží co nemají

Už bych tam nic neobjednal,stejně by mi po dvou dnech napsaly že už to nemaj.

• Zboží v E shopu,ne však na prodejně.
    • Zboží ani po 14 dnech nebylo dodáno.

Obchod se jeví jako profesionální,
    dodání zboží v nedohlednu....

• nezvedaj telefon,pozdní dodací lhůta,nekomunikativnost.

• Objednal jsem zboží, které avizovali jako "skladem" s tím, že druhý den ho budu mít doma. Po mé urgenci druhý den jsem se dozvěděl, že skladem není ale budou ho shánět. Po týdnu jsem to nevydržel a napsal mail výrobci (českému) onoho zboží a během chvilky jsem dostal odpověď, že dané zboží mají skladem a připravené k expedici. Současně s dotazem výrobci jsem poslal dotaz do eshopu, jak jsou na tom. Na rozdíl od výrobce, který reagoval prakticky ihned, mi odpověď z eshopu přišla až druhý den, a to, že doposud nemá od žádného dodavatele potvrzení o dostupnosti, ale že se prý snaží dál. Takže jsem objednávku zrušil. Nevím, nejsem odborník na internetové obchodování, ale pokud já, jako zákazník, si umím sehnat informaci od výrobce o dostupnosti zboží, a obchodník ne, pak je něco špatně.

• Neaktualizovaná nabidka

• Dopravu PPL a způsob zabalení zboží.

Obchod jako takový v pořádku, rychlost reakce také. Slabinou je použitý dopravce PPL a také zabalení zboží.
    Zboží jsem si nakonec (po problémech s PPL) osobně vyzvedl na pobočce PPL v Brně. Balení bylo zdevastované. V krabici bylo mnoho velkých děr ze kterých vykukovaly části otlučeného zvedáku. Přes téměř 40 kg rozměrnou krabici byl pouze jeden stahovací popruh, takže kdokoliv mohl krabici otevřít a zavřít.
    Naštěstí nic nechybělo a otlučení zboží není kritické.