• dlouhá doba dodání (zboží nebylo uvedeno skladem, ale normálka na dodání z velkoskladu je tak 3-4 dny, ne dva týdny ...)

ok; nepotřeboval jsem to hned, tak mi delší doba dodání nevadila

• velmi dobře přehledný,
    • dobré ceny,

mohu jen doporučit

• Měli vše, co jsem potřeboval, za rozumnou cenu

Standardní bezproblémový nákup. Velmi dobrá domluva s prodávajícím. Rozhodně doporučuji.

• nezvedaj telefon,pozdní dodací lhůta,nekomunikativnost.

• přehledná nabídka
    • přijatelné ceny
    • nevím o nich
    • věnovat pozornost adrese

Jsem spokojen s nabídkou a rychlostí vyřízení objednávky a doporučuji ostatním

Zboží měli mít zprvu na skladě, nakonec jsem musela čekat naž je dovezou z jiného skladu. Trvalo to. Tak tak jsem to stihla přítelovi k narozeninám
    Jinak doporučuji!!!

• Objednal jsem zboží, které avizovali jako "skladem" s tím, že druhý den ho budu mít doma. Po mé urgenci druhý den jsem se dozvěděl, že skladem není ale budou ho shánět. Po týdnu jsem to nevydržel a napsal mail výrobci (českému) onoho zboží a během chvilky jsem dostal odpověď, že dané zboží mají skladem a připravené k expedici. Současně s dotazem výrobci jsem poslal dotaz do eshopu, jak jsou na tom. Na rozdíl od výrobce, který reagoval prakticky ihned, mi odpověď z eshopu přišla až druhý den, a to, že doposud nemá od žádného dodavatele potvrzení o dostupnosti, ale že se prý snaží dál. Takže jsem objednávku zrušil. Nevím, nejsem odborník na internetové obchodování, ale pokud já, jako zákazník, si umím sehnat informaci od výrobce o dostupnosti zboží, a obchodník ne, pak je něco špatně.

• široký sortiment
    • bez

mohu jedině doporučit

• Komunikace.
    • nejsou

Doporucuji

Velká nabídka zboží přímo na prodejně.
    Příznivé ceny.
    Vstřícné jednání prodávajícího.

• Našla jsem si jen tu pilu, více jsem nezkoumala, nevím, zda byla skladem, či nikoliv, ale dorazila déle, než běžně nakupuji v e-shopech, na druhou stranu jsem na to byla upozorněna, že zboží bude expedováno do 4 dní, tak jsem s tím počítala.
    • nelze platit kartou přes internet - musela jsem brát na dobírku

Zboží dorazilo v pořádku, jen v e-shopech jsem zvyklá platit kartou, abych nemusela hledat peníze, až přijde pošťák.

• že dodávka se uskutečnila přes GLS. S poštou mám velmi špatné zkušenosti

• Zboží přišlo poškozené, ale dodavatel ochotně a rychle chybu napravil, i když pravděpodobně nevznikla jenho vinou.

• Rychlost,přehlednost.
    • Nevím

• daný tovar iný obchod nemal

• delší dodací lhůta

Spokojenost, doporučuji.

• Neaktualizovaná nabidka

• Nejnižší cena

• Jeden ze dvou obchodů kde zboží měli
    • Žádné