• Dejte pozor na to co kupujete!

Reakce obchodu TOOLS CB s.r.o.

Dobrý den , tento zákazník si u nás objednal soustruh k osobnímu vyzvednutí s převozem do zahraničí, kůli drahé dopravě objednávku stornoval . Nevíme proč píšete takovou recenzi .

Petr Novotný TOOLSCB

• Slibuje dodání zboží do týdne, po více než dvou týdnech od objednávky na dotaz mi bylo sděleno, že zboží stále není skladem. V nabídce stále figuroval termín dodání týden(už zmizel)! Nejsou schopni zákazníkovi sdělit důvod nedodržení deklarovaného termínu dodávky (až na osobní dotaz)!

Reakce obchodu TOOLS CB s.r.o.

Dobrý den , situace kolem strojů je složitá , bohužel jsme závislí na výrobci .

Omlováme se za komplikace v téhle složité době

TOOLSCB

• Po 10 dnech od objednávky žádná zpráva o jejím stavu!

Reakce obchodu TOOLS CB s.r.o.

Dobrý den , zboží jste měl k osobnímu odběru , byl jste u nás na obchodě osobně, tak jsme nepsali mail,tím jsme to brali za vyřízené .

S Pozdravem

• žádná
    • zboží bylo objednáno na konci roku 2020, zboží nedorazilo a obchod se mnou přestal komunikovat v červnu 2021 i když jsem trval na původní objednávce

nedoporučuji, výmluvy že zboží bude vyskladněno do 14 dnů byly několikrát opakovány ale skutek utek :-(

Reakce obchodu TOOLS CB s.r.o.

Dobrý den , vaše objednávka byla vámi zrušená ještě v roce 2020 .

• Výhodu zatím neznam
    • Obchod přijal pouze objednávku a i když měli psáno zboží skladem tak se za cely týden nikdo neozval ani se neomluvil ze není zboží momentálně skladem.

Chceli aby som zaplatil skôr ako mi bude doručený.pokladam za úplne bežné zaplatiť za tovar pri prevzatí.zaplatim niekomu a potom čo....nemusia tovar poslať alebo sa stratí po ceste...a ja prídem o peniaze .objednávku som stornovať

• špatná komunikace, nedodané zboží pouze opakované odkládání termínu dodání

Reakce obchodu TOOLS CB s.r.o.

Dobrý den , sady dlát jsou psané že nejsou skladem ???

• výběr
    • komunikace (vlastně nekomunikace) obchodu

Obchod má garanci Heureka, proto jsem objednal přes Heureku. Od Heureky přišel mail se shrnutím objednávky. Ze strany obchodu vůbec žádná komunikace (potvrzení objednávky, oznámení expedice,...). Pak až SMS od dopravce. Na daňovém dokladu není ani rozepsána cena za zboží a za dopravu. Zboží dorazilo za dva dny (což hodnotím kladně), ale zabaleno ve velké krabici, vycpané vzduchovými polštářky. Většina během přepravy praskla, krabice byla poškozená. Naštěstí zboží mělo vlastní krabici, která při převzetí nejevila známky poškození.
    Docela mě děsí, že bych musel s takto ne-komunikujícím obchodem vyřizovat případnou reklamaci.
    A na závěr - i přesto že jsem nesouhlasil se zasláním dotazníku hodnocení, dotazník přišel.

Zboží nebylo dostupné, přesto bylo inzerováno.

Reakce obchodu TOOLS CB s.r.o.

Dobrý den ,u tohoto produktu je napsáno že není skladem,? tak vaší recenzi nerozumíme .

Zboží nebylo stejného charakteru, které jsem si objednal.Uvedený produkt se ani neshoduje s popisem a obrázkem objednaného zboří.
    Ve skutečnosti je prodáván úplně jiný výrobek, než je uvedeno.

Reakce obchodu TOOLS CB s.r.o.

Dobrý den , objednal jste si strojní závitník M5x0,5 ,které jste dostal ,tuto položku máme výprodejovou ze starých zásob .

Prodávají zboží které vůbec nemaj

Reakce obchodu TOOLS CB s.r.o.

Dobrý den , tento produkt byl vyřazen výrobcem s prodeje .

• Při nákupu bylo uvedeno že zboží je skladem ,po třech dnech mi bylo uděleno že bude naskladňování během tří týdnů . Dodnes netuším co se s mou obednavkou vlastně děje . Hrůza

• Na internetu máte reklamu,která se nezakládá na pravdě,-váha 8,6 kg
    • Mají v nabídce nedisponibilni zboží

Bez upozorneni stornoval objednavku, pricemz na webu svitilo zbozi skladem. Bohuzel jsem cekal alespon zpravu o tom, ze byla objednavka stornovana. Kdybych si nezavolal, cekam dodnes.

Reakce obchodu TOOLS CB s.r.o.

Dobrý den , objednávku jsme zrušily hned na Heuréce košíku jak jste si objednal , bohužel mail k vám nedostal , za což se omlouváme , zboží svítilo skladem 0 ks .

Dne 28. 04. 2018 jsme zakoupili: WORX Garden WG792E.1 Landroid L1500 a do dnešního dne (9.5.2018) se nic neděje.
    Zboží uvedené jako "skladem" prozatím nedorazilo. Zaplacená částka cca 33 000,- Kč mi doposud nebyla vrácena na účet, ačkoliv mne o tomto ujistil pracovník dodavatele, s tím, že mi udělají rezervaci na nové sekačky, které naskladní 7.5.2018. Prozatím stále čekáme alespoň na vrácení zaplacené částky.

Reakce obchodu TOOLS CB s.r.o.

Dobrý den , zboží bylo doručeno .

3.1.18 jsem si objednal zboží a týž den ho také zaplatil přes Servis24 a protože ani o týden později se nikdo neobtěžoval mne informovat kde se zboží nachází a nebo alespoň kdy dorazí, informoval jsem se na Heurece. Tam mi bylo sděleno že obchodník objednávku stornoval pro nedostatek zboží na skladě i přesto, že na skladě bylo v den objednání 5 kusů dle záznamů obchodu. Nicméně nikdo mě ani neinformoval ani o zrušení objednávky a ani kdy mi bude zaslána zpět platba za zboží.

Reakce obchodu TOOLS CB s.r.o.

Dobrý den , jelikož první týden v Lednu probíhala inventura neměli jsem čas řešit objednávky , peníze jste dostal zpět , hned po inventuře , omlouváme se za komplikace .

Objednal jsem zboží - týden žádná odezva, žádný mail, žádný telefon, žádné zboží.
    Zavolal jsem kde je problém. Odpověď - zapomněli poslat potvrzující mail a 1kus zboží inzerovaný jako skladem je neprodejný vzorek určený k vystavení na prodejně. Po 12 dnech mail, že zboží není a bude až za dva měsíce. / Na stránkách obchodu je zboží stále skladem k dodání. /
    Obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu TOOLS CB s.r.o.

Dobrý den , mail vám byl zaslán hned ten den , na stránkách máme napsáno skladem 0 ks .

• Poslaly jiný typ Aku vrtačky, a ani se neobtěžovaly dát vědět. Tak jeden dvojstranný klíč (5,5/7) vyšel na 320,-Kč . 40,- klíč,149,-poštovné a 131,- poštovné zpět.

• vše

širokým obloukem se vyhnout