Nejsem spokojená s komunikací,několikrát jsem volala a nikdo nezvedal telefon. Dlouhá čekací doba.Nákupy u vás již nebudu realizovat.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• rychlé jednání

objednán komplet kontabilních barev pro tiskárnu Epson a dvě z nich byly pro tiskárnu HP - nelze použít.

• Dodávka rychlá a v pořádku
    • Cartridge cl 541 xl - špatný tisk, pg 540 xl nekomunikovala s tiskárnou, zboží jsem vrátil

NAPLNE JSOU NEKOMPARIBILNI ,NEFUNGUJI SPRAVNE V NOVE
    TISKARNE EPSON . JE TO PODVOD S NEFUNGUJICIM ZBOZIM
    A NUTNOST VYMENIT ZA ORIGINALNI NAPLNE.
    VYHOZENE PENIZE.

Reakce obchodu ToneryNaplne.cz

Dobrý den, v případě, že Vám zaslané alternativní inkousty nefungují, kontaktuje naše reklamační oddělení. příjemný den Tonerynaplne.cz

Zboží jsem již zaplatil, ale zatím nic nedorazilo ani žádná zpráva kdy bude zboží zasláno

Tiskárna je nefunkční objednával jsem nové tonery a zbytečně jen vyhozené peníze doufám. Že mi peníze budou vráceny.

• poslány nekompatibilní barvy do tiskárny

Obchod nedoporučuji, byly mi zaslány jiné typy barev tudíž s tiskárnou nejsou kompatibilní.

• Do dnešního dne zboží nemám
    • Nikdo se do teď ani z obchodu neozval ač jsem psal, že spěchám na zboží
    • Žádná komunikace obchodu

Bohužel jsem tentokrát nespokojený, na zboží jsem spěchal, žádal obchod o rychlé dodání. Potvrzení přišlo s textem, že nejspíš následující den zboží odejde, ale ani po týdnu nemám žádné informace.

• Odpovídající zboží
    • Nedodržení deklarované rychlosti dodání

Zaplatila jsem dodání do 24 hodin (věc opravdu spěchala), tonery dorazily za 4 dny.

Podvod, na objednávku nikdo nereagoval, infolinka je nefunkční. naštěstí jsem kupovala na dobírku, takže jsem o nic nepřišla...

• Neni co hodnotit - zbozi zatim vubec nedorazilo

• Zboží bylo v nabídce, že je skladem nebo do 3 dnů. A bohužel nebylo :-(

Reakce obchodu ToneryNaplne.cz

Dobrý den, ano. Informaci o stavu dostupnosti jsme Vám poskytli okamžitě emailem. V dnešní době je bohužel normální, že distribuce nemá vůbec některé položky.

Dělate si asi srandu...

Reakce obchodu ToneryNaplne.cz

Dobrý den, objednané zboží, originální inkousty od výrobce Canon bylo již v době Vašeho nákupu značeno, že není fyzicky skladem. Za stav, že dané zboží není v ČR dostupné plně zodpovídá autorizovaná distribuce Canon, která není schopna toto zboží zajistit. Daná situace nás mrzí, ale bohužel nejsme schopni ovlivnit. Zboží od např. výrobce STARink, kterého na trhu v ČR a SR zastupujeme je vyznačeno řádně skladem a je plně dostupné a v dostatečném množství.

zatím nevidím výhodu.

Reakce obchodu ToneryNaplne.cz

Dobrý den, u zakoupeného produktu STARINK CE285A neevidujeme reklamace. Pokud Vám produkt nefunguje, je možné jej reklamovat. příjemný den Tonerynaplne.cz

Bohužel dodaná kazeta není konabilní s tiskárnou! A to i přes mnou udáváný typ tiskárny! Přičemž správná kazeta s náplní byla pouze o cca 150Kč dražší. Z mé strany tedy vůbec žadný problém s cenou.
    Bude tedy nutné původně dodanou kazetu složitě znovu odeslat zpět se všemi potřebnými náležitostmi. A to je komlikace a zbytečná ztráta času...
    Díky za spolupráci ale příště raději jinde. Bohužel.

Reakce obchodu ToneryNaplne.cz

jaký problém máte se zakoupeným zbožím, jaký typ tiskárny používáte. Nemáme v systému zadanou žádnou reklamaci a tak čerpáme pouze z Vámi zadaného hodnocení.

Jak u nás můžete reklamovat produkt:

Jak k nám zaslat reklamovaný produkt a to zcela zdarma, toto vše je dostupné na našem webu zde:
    Odevzdání Zásilkovně – Zdarma pouze v případě výměny, nebo reklamace zboží. V případě vrácení zboží ve 14denní lhůtě vám bude naúčtován poplatek 50 Kč.
    Obsluze Zásilkovny nahlašte ID: 96591681 Odběrné místo Zásilkovna převezme zboží a zašle nazpět na naše náklady.
    Pobočky Zásilkovny: https://www.zasilkovna.cz/pobocky

• poměrně rychlé vyřízení
    • zmatky v logistice dodávky...doprava bez avíza, mylné zdvojení atd...

logistika tentokrát poněkud selhávala při dodávce

Zboží jsem objednala, objednávka byla přijata a přišly údaje k platbě. Zaplatila jsem a poté byla objednávka zrušena. Byl vystaven dobropis, ale zaplacená částka nebyla vrácena zpět.

• Výdejní místo je v pořádku, ale černá cartridge mi vytekla do tiskárny a myslím, že je tiskárna na vyhození

Reakce obchodu ToneryNaplne.cz

Dobrý den, u Vámi zakoupeného inkoustu se nesmí strhnout spodní páska, jinak se stane inkoust průchozím a automaticky začne svévolně vytékat do tiskárny. Naši odpověď doplňujeme o Vámi zaslaný email a jeho citaci: "Tak jsem nejprve otočil tiskárnu o 90 stupňů- abych uvolnil papír a v tom vidím, že vyteklo velké množství inkoustu Neskutečný nepořádek. . Většina byla asi černá barva."

• Rychlost, spolehlivost