E-shop uvádí zákazníka v omyl. V popisku zboží není uvedený obsah cartridge, ale podle obrázku předpokládáte, že dostanete značku UPrint s obsahem 20 ml. Místo toho jsem obdržela nějakou no-name značku s obsahem 14 ml !!!

Reakce obchodu TONERY CARTRIDGE

Vzhledem k situaci na trhu a velkému šíření smrtelné nemoci koronavirus po celém světě, kde , jsou zavřené výrobní závody, tak jsme vyhověli zákazníku a dodali totožné zboží v objednaném množství.
    Ale je vidět,že v této situaci jsou lidé opět zlí a píšou negativní hodnocení.
    Kdyby zboží bylo vadné, nefunkční, tak ihned vyměníme, nebo vrátíme peníze.
    Nyní prodejna i eshop dle nařízení vlády Uzavřena!
    Snažíme se všem zákazníkům vyjít i v nouzovém provozu v jejich spokojenosti !

objednávka bez odezvy, bez komunikace, zboží nikde, prostě nic ...

obchod nabízí zboží, které není schopný dodat

• Žádné info po změně dodací doby na konci roku, ke konci roku nekomunikují.

Reakce obchodu TONERY CARTRIDGE

Po objednání jste byl informován, kdy zboží dostanete.
    Tak informaci o dodání jste dostal. Na Štědrý den a ještě v neděli opravdu nejsme schopni dodat zboží.
    Tým TONERY CARTRIDGE

• Nabízí zboží skladem které ale ve skutečnosti není dostupné.....

Jít jinam

Reakce obchodu TONERY CARTRIDGE

máme velké množství položek skladem,bohužel Vámi požadovaný toner skladem nebyl. Omlouváme se,pokusíme se Váš toner držet skladem.

barvy v tiskárně velmi brzy vyschly.A to jsem je měla 2x.

Reakce obchodu TONERY CARTRIDGE

Vážená paní Ludmilo,inkoust v cartridgii nevyschne,jen při nepoužívání nějakou dobu dojde k zaschnutí trysky hlavy.
    Proto doporučujeme vyčistit tiskovou hlavu dle návodu vaší tiskárny. Píšete,že jste je měla 2x. Pro přesnost 1x černá,1x barevná.