Hrozné. Vyhozené peníze.Barevný tisk je pouze bleděmodrý.
    Nikdy víc náhražky-jen originál. Jak se říká : nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci.

Reakce obchodu Tonershop.cz

Vážený zákazníku,
    k Vámi uvedeným nedostatkům uvádíme, že kompatibilní inkousty PGI-570 a CLI-571 patří k jedněm z nejprodávanějších inkoustů, jejich reklamace za posledních několik let je prakticky nulová. Nevíme, proč jste nevyužil možnosti reklamace, s případnou žádostí o vrácení peněz, dle Obchodních podmínek, článek č. 8.
    Tato možnost stále existuje.

Rádi bychom se ještě vyjádřili k několika ostatním bodům Vašeho hodnocení obchodu:
    Spokojenost s délkou dodací lhůty? (hodnocení 3.0 z 5) – objednávku jsme obdrželi ve čtvrtek 27.5.2021 pozdě večer, PPL převzalo zásilku v pátek ve 13:27 hod., doručeno v pondělí v 8:59 hod. – rychleji bohužel PPL doručovat neumí, sobotní doručení jste nepožadoval.
    Kvalita komunikace obchodu? (hodnocení 2.0 z 5) – Z obchodu jste po objednávce obdržel email s potvrzením objednávky, informaci emailem o odeslání zásilky, od PPL email o přijetí balíku do přepravy atd. Z Vaší strany jsme nedostali žádný email, ani jsme neměli od Vás tel. hovor. Nevíme tedy, v čem vidíte sníženou kvalitu komunikace s obchodem.
    Uvítáme, pokud se k tomu budete chtít vyjádřit, abychom mohli komunikaci se zákazníkem vylepšit.
    Zdraví Tonershop.cz