• Obchod uváděl zboží skladem, ale neměl ho
    • Nekontaktoval mě
    • Po týdnu jsem se sama ozvala a pán mi tvrdil, že se musel prodat v době zpracování mé objednávky
    • LEŽ
    • Během našeho hovoru stále na svých stránkách uváděli, že je mají skladem

Není co víc napsat. Klamání zákazníka. Nezájem ze strany firmy.

Reakce obchodu TonerDoTiskarny.cz

bohužel došlo k technické chybě, kdy zboží bylo označeno jako skladem, ale skladem nebylo.
    Nabídl jsem paní 100% funkční alternativu v provedení Katun, ale ta toto řešení odmítla.

Na svých stránkách nabízí zboží skladem, které ve skutečnosti skladem nemají, resp. je vyprodané.

Reakce obchodu TonerDoTiskarny.cz

kvůli chybě v datovém souboru se zobrazil produkt, který jsme již nebyli schopni dodat, o tomto byl zákazník obratem informován s nabídkou alternativy, která je dostupná a kterou zákazník odmítl.

• Je jím jedno na spokojenost zákazníka.
    • Neodpovídá na emaily.
    • Nezvedaji telefon.
    • Říkají za 10 dnů max doručení, a pak zjistíte že do 10 dnů voní čekají na zboží, ale na webových stránkách napsáno že jsou na skladu.
    • A t.d....

Reakce obchodu TonerDoTiskarny.cz

- bohužel nemohu potvrdit, že bychom dostali od Vás jediný mail, na který bychom mohli odpovědět
    - nemáme od Vás zmeškaný žádný hovor
    - u zboží nemíváme napsanou dostupnost, pouze zda je zboží skladem s uvedením počtu ks nebo že zboží není skladem, nikde neuvádíme dostupnost do 10 dnů

• zboží nepřišlo

prodejce zboží nedodal a objednávku po čase zrušil

Reakce obchodu TonerDoTiskarny.cz

Dobrý den, zboží jsme zaslali a vrátilo se jako nedoručitelné, psal jsem Vám e-mail ohledně upřesnění mobilního telefonu, na kterém Vás lze zastihnout, protože uvedený telefon nebyl dostupný - bez odpovědi. PPL řidič sdělil, že na uvedené adrese se nikdo takový nenachází. Takže pokud dodáte aktuální kontaktní údaje, není problém zboží doručit.

• Neochota a diletanrství majitele
    • Neprofesionalita

Hrůza!!!

Reakce obchodu TonerDoTiskarny.cz

Vysvětlení: dle obchodních podmínek máme, že před osobním odběrem je dobré se telefonicky nebo e-mailem domluvit, jelikož nemáme kamennou prodejnu. Zákazník se velice rozčiloval, že nikdo neotvírá, když přišel bez předchozí domluvy a objednané zboží si pak stejně nevyzvedl a objednávku zrušil.