• podvodníci !!!
    • strašné jednání, očividně si dělají z reklamace ze zákazníka dobrý den

• žádná
    • nezájem při reklamaci zboží
    • neprofesionální jednání
    • strašné zkušenosti
    • nekvalitní zboží
    • zaslali nekvalitní zboží v zdeformovaném obalu (ne vinou dopravce)
    • při reklamaci hrají o čas a pak dělají mrtvé brouky

Strašné, již nikdy více Tom top, přišlo zboží v rozbité krabici, to by tak nevadilo, po zapnutí odpadla platová část (špatný design dle mého názoru), na reklamaci nereagovali, po opětovném vyzvání nabídli , abych si zajistil opravu a část opravy, že zaplatí, znělo to jako špatný vtip, ale mysleli to vážně, když jsem napsal, že to nelze opravit a by oprava stála více než celý produkt, pokud by se vůbec někde na to našel specialista. Od té doby hrají mrtvé brouky. Absolutně nedoporučuji riskovat s Tomtop.

• Aktivně a rychle reagovali na moji chybu v objednávce.
    • Objednané zboží přišlo vpořádku, splnilo očekávání.

Po přečtení předchozích hodnocení jsem měl obavy. Všechno bylo vpořádku. Objednal jsem gravírovačku a soundbar. Oboje odpovídá udavanym parametrům.

• Nevím

Zboží dorazilo OK vše naprosto v pořádku.
    Cena super ,byl strach po přečtení recenzí,ale zadařilo se.
    Xiaomi mop C3

• posílají nefunkční zboží a nereagují

• Podvodný obchod, zneužívající loga i fotek TomTop.
    • Zasílá jiné zboží než objednáte, po vrácení zboží nevrací peníze, nevyřizuje reklamace.
    • P,Sedláček je podvodník.

Podáno trestní oznámení na policii, informována ČOI, ozvalo se mi nejméně 20 stejně okradených lidí! Bohužel, ani po uveřejnění v televizi obchod neskončil a jede dál :-(

• Obdržel jsem jiné zboží, arogantní jednání po telefonu, po vrácení zboží jsem nedostal zpět peníze.

Velmi nedoporučuji jakýkoli obchod na tomto a nebo ostatních e-shopech pana Sedláčka (i podle ostatních recenzí jde o podvodníka)

• Nekalé podnikání
    • Jsou to darebáci

Pozor od nich nic nebrat. Peníze vám nevrátí a strašně se všemu diví. Zboží nekvalitní.

• nic. hodnocení mínus 5!
    • Objednala jsem zboží do auta, přišlo zboží na motorky, které mi je na nic. Nereagují ani emailem ani na mobil.

Objednala jsem si 3 ks zboží v hodnotě 6.000,- Kč, v balíku bylo úplné jiné zboží, poslala jsem zpět 28.12.2015 a žádala poslat peníze vrátit na účet. Na emaily dosud neodpověděli, mobil je nedostupný! Pokud se do měsíce tento podvod na jejich e-shopu nevyřeší, obrátím se na ČOI.

• -
    • Jsou to hajzlové nic nekupovat
    • nefunkční zboží,í nevrací peníze,nepřebírají zboží v zákonné 14denní lhůtě,nekomunikují.
    • ale myslím si že si je najdu

parchanti a sv...ě

• Hajzl nad hajzly!Na každou svini se,ale voda vaří.Doufám že tahle bude dost vařící.Už na tom pracuji

Neobjednávat nikdy,nic!!!

• Objednal jsem si zboží a byla to atrapa s virusem - 1000 v cudu

Nikdy nic neobjednavejte

• NIC
    • Posílají jiné a levnější zboží!
    • Nepřebírají vrácené zboží, odstoupení od smlouvy!
    • Nevrací peníze!!!!

NIC A NIKDY U TOHOTO OBCHODNÍKA NENAKUPUJTE!!!
    PODÁNO K PROŠETŘENÍ NA ČESKOU OBCHODNÍ INSPEKCI A PODÁNO TRESTNÍ OZNÁMENÍ!!!!!

• dobrá cena
    • doručené jiné zboží bez návodu k použití

reklamace vyřízena po 5měsících a 35 vzájemných mailech
    komunikace pouze mailem na všechny dostupné adresy
    výmluvy a zkoušení trpělivosti zákazníka
    nepřesné informace,arogance
    obchod NEDOPORUČUJI !!!

Podivejte se prosim na video a bude vam o tomto eshopu vse jasne

• Recenze byla odstraněna z důvodu vulgárního obsahu.

• Poslali až za měsíc, nekomunikují, jiné zboží, nepřebírali zboží zpět, rok nevrátili peníze.

Najděte si recenze na netu, je to podvodná firma. Podáno trestní oznámení. Poškození kontaktujte mě na [email protected]

• V žádném případě nedoporučuji!!!

Zboží které měli prý skladem odeslali měsíc od objednávky, mezitím na mail nereagovali. Bohužel jsem nevědomky převzal. Vrátil jsem zpět v zákonné lhůtě o od té doby 10mailů, trestní oznámení na policii a nic. P.Sedláček je podvodník nebo b.kůň. Policie odložila, obchod je prý OK, žádné další udání.... Ičo které udávají patří jinému subjektu. Pokud chcete, odešlete mě nějaké doklady, připojím to k trestnímu oznámení. Můj právník mě zpracoval rozpis.Snad to bude něco platné! [email protected].

• Ať jdou ***** ti zkurvenci z TomTopu

Jsou to zloději a podvodníci. Doufám, že skončí v pekle.