• měli zboží, které jsem jinde nesehnal
    • rychlé reakce na objednávku
    • osobní kontakt (telefonicky a e-mailem)

velice ochotní
    profrsionální
    snaží se zboží, které nemají sehnat jinde

• cena,rychlost
    • nevím

Nejlepší cena na trhu.Velmi rychle dodané zboží.V den obědnávky zboží zrovna odeslali.

doporucujem

• Velmi přehledný, dobře zásobený, ochotná odborná obsluha.
    • Pokud není zboží na skladě, ihned možnost objednání a dodání ve velmi krátké době.

Prodejce Vám perfektně vysvětlí jaké zboží je pro Vás vhodné, k čemu je určeno, jakým způsobem jej ošetřovat, aby Vám dlouho vydrželo, případně poradí a doporučí nebo nabídne prací prostředek nebo prostředek na ošetření obuvi.
    Doporučuji všem, aby tento obchod navštívili. Určitě budete spokojeni.

• výborná komunikace
    • pán v obchodě ve Frenštátě je velmi milý, ochotný a vyzná se

S nákupem jsem byla velmi spokojená, v obchodě jsou schopni a ochotni poradit, nemůžu si na nic stěžovat.

• Jako jeden z mála e-shopu je v nabídce i firma Grivel.
    • Poštovné zdarma nad 1990 kč (byl jsem upozorněn e-mailem, a přibral si výrobek navíc, abych dosáhl poštovného zdarma).

Výborná komunikace; personál má dobrý přehled a jsou schopni nabídnout i nestardatní výrobky.

• dobrá komunikace, seriózní a přátelský přístup, nízké ceny. Jde vidět, že je sport baví.

• vstřícná a milá obsluha
    • není všude po republice

doporučuju

• Pružná komunikace obratem!
    • E-shop + kamenná prodejna, kde možno vyzvednout zboží bez platby za poštovné.
    • Možnost sehnání zboží dle potřeby i pokud není přímo v aktuální nabídce e-shopu!
    • Dárek za nákup v minulém roce v podobě slevy na příští nákup!

Spokojenost! - doporučuji - příště jistě nakoupím zas... ; )

• Výborné a přehledné stránky,rychlá dodávka zboží,info o dodání a příjemný personál.Ceny,které vůbec nejsou k zahození spolu se širokým sortimentem.
    • Jen puntičkář by hledal chybu kde žádná není.

S nákupen na internetu jsem měl už i špatné zkušenosti,ale zjistil jsem,že jsou ještě firmy u kterých se není čeho obávat.Určitě doporučuji nákup na Tobi sport.

• rychlé a ochotné jednání
    • široký sortiment
    • poradili mi zboží přímo na míru

S nákupem na Tobisport.cz jsem byl velmi spokojený a budu se tam rád vracet. Skvělá podpora a ochota poradit při výběru. Díky!

• Spokojen s cenou.
    • Prodejce dokazal poradit.
    • Dal bych nedelni prodej.

Narozeninovy darek vybran takze spokojenost:) a muzu i doporucit...