• Nic, objednávka provedena, stránky zmizely

Chtěla jsem zaslat číslo účtu pro platbu objednaného zboží, ale žádná reakce ani na telefon, ani na e-mail, ani žádná zpráva o stavu objednávky.
    NEDOPORUČUJI

• zatím nedokážu hodnotit

• Perfektní a příjemná komunikace..

Perfektní ve všech směrech.. Vřele doporučuji..

Komunikace s prodejcem je rychlá, změna objednávky bezproblémová a zboží se mi prodejce ochotně poskytl i po pracovní době.

Obchod vřele doporučuji.

• Obchod nabízí věci které nemá .
    • Katastrofa

Nenakupovat

Reakce obchodu Tobi sport

Dobrý den, informovali jsme Vás, že objednaný nůž v ČR je vyprodán, a že jsme jej objednali z Švýcarska pro Vás. S řešením situace jste souhlasil. Mrzí nás, že jste situaci plně nepochopil. Nůž je již na cestě. Hezký den

• Trvalo cca 3 dny, než jsem obdržel informaci o čísle účtu, kam mám peníze poslat.

• -rychlá odezva
    • -velký výběr zboží
    • -kvalitní komunikace na zákazníka

super zkušenost

Dobrý den, zdravím Vás v novém roce a přeji všem z TOBI především pevné zdraví. Ve vašem obchodě jsem nakupovala poprvé a vcelku náhodou. Musím Vás pochválit - konkrétně pana Olejníka, za vstřícný přístup a velkou ochotu a porozumění pro zákazníka. Na Vašem přístupu je vidět, že práci kterou děláte, máte rádi a držíte se hesla "Náš zákazník- náš pán". Ještě jednou pochvala za velice slušné, milé a vstřícné jednání, které mě v tom předvánočním spěchu opravdu překvapilo. Většinou mám opačné pocity. Určitě budu stránky Vašeho obchodu sledovat a doporučím Vás dalším kamarádům "sporťákům". Ať se Vám daří. S pozdravem Ivana Papežová

• Perfektní komunikace
    • Dobrá nabídka
    • -

Super

• Supervstřícnost
    • Nic mě nenapadá

Vše super.

• Nákup z domova v klidu
    • Nabízené zboží není běžně na trhu
    • funkční vlastnosti jsou u tohoto modelu neobvyklé

Příjemné a profesionální jednání při určení velikosti . Mohu jen doporučit.

• osobní komunikace se zákazníkem po e-mailu

• Dobrá cena
    • Dobrá komunikace
    • Ne všechny velikosti jsou skladem, v e-shopu to nejde lehce zjistit.

Dobrá cena zboží, které jsem sháněla. Požadovaná velikost nebyla skladem v barvě, kterou jsem chtěla, ale byly mi nabídnuty jiné varianty (Objednání od výrobce, jiná barva,...). Nebyl problém ani zjistit přesné rozměry ostatních velikostí, takže jsem se mohla rozhodnout pro změnu objednávky a jsem nakonec spokojená.

• Velký výběr zboží
    • Ceny nižší, než jiné e-shopy

Zkušenost s tímto obchodem mám zatím jen jednu, ale výbornou, kladně hodnotím hlavně ceny a rychlost dodání, obchod určitě doporučuji

Milá a vstřícná komunikace.
    Nakupujícím mohu jen doporučit.

• Zajímavé ceny a opravdu prozákaznický, flexibilní a ochotný přístup. Maximální spokojenost
    • Slabiny obchodu ani tak ne, jako spíše fiasko České Pošty. Ale to je klasická story, ty nikdy makat nebudou...

Vřele doporučuji.

• Značku obuvi, kterou téměř nikdo nemá
    • nevím

Dost dobrý

• Solidnost, spolehlivost, rychlost
    • nenasla jsem

vyuzijte nabizenych sluzeb, budete spokojeni se solidnosti jednani a rychlosti dodani zbozi. Mam nadherny darek, ktery doufam, obdarovaneho potesi.