Rychlé jednání, super

Velmi pozitivní hodnocení jsem vám již odeslal

Trochu delší doba dodání,ale zboží je dodáno v požadované kvalitě,cena je úměrná,kurýr je velmi vstřícný....SPOKOJENOST

Mohu jen a jen doporučit,určitě ještě před tuto společnost objednám.

Spokojenost

• rychlost objednávky
    • vstřícnost při uplatnění slevy dodatečně
    • komunikace o předání zásilky
    • chybějící šroubky ke kování

bohužel mi nepřišel žádný e-mail ani SMS o tom, že zboží bylo předáno dopravci, takže když mi kurýr volal, že za 30 minut přijede- byla jsem dost překvapená
    v zásilce chyběli 2 šroubky

Reakce obchodu Tmnábytek.cz

Dobrý den, za vzniklou situaci se upřímně omlouváme. Rádi bychom Vás informovali, že pokud v balení chybějí šroubky nebo jakékoliv jiné součástky, stačí nás informovat a my Vám je zašleme na naše náklady. Děkujeme také za informaci ohledně komunikace s dopravcem - záležitost prověříme. Zároveň nás velmi těší, že jste se svým novým nábytkem spokojeni! Doufáme, že Vám bude dobře sloužit :) S pozdravem, Tým Tmnabytek.cz

Nábytek kvalitní, hezký, slušně vyrobený. Zabalený sice důkladně, ale do polystyrenové drtě (konce balíků), což může spolu se značně potrhanými a poškozenými krabicemi ukazovat na necitlivé zacházení při transportu.

• super vstřícné jednání,obchod reaguje jak telefonický tak e-mailem velice rychle a dobře

Velice příjemný obchod, vstřícné jednání, zboží krásně zabalené, doprava též nad míru spokojenost,montáž postele jsem zvládla sama bez pomoci,(i když je doporučeno provádět v min.3lidech)byl to můj první nákup a určitě ne poslední, doporučuji , kvalitní materiály a přístup k zákazníkovi

DOPORUČUJI.

Zatím mi nábytek nepřišel!

Reakce obchodu Tmnábytek.cz

Dobrý den, velice se Vám omlouváme za zpoždění realizace Vaší objednávky. Jako obchod s nábytkem vždy děláme vše pro to, aby se naše objednávky dostaly k zákazníkům co možná nejdřív, bohužel ale v tomto případě zpoždění je způsobeno prodloužením dodací lhůty na nábytek ve výrobě. Velice nás mrzí, že je potřeba počkat v tom případě na nábytek déle než obvykle, toto zpoždění jsme se Vám snažili kompenzovat slevou. Budeme rádi za Vaše pochopení a zůstáváme s pozdravem, Tým Tmnábytek.cz

• Myslím jsi že to trvá dlouho

Reakce obchodu Tmnábytek.cz

Dobrý den, velice se Vám omlouváme za zpoždění realizace Vaší objednávky. Jako obchod s nábytkem vždy děláme vše pro to, aby se naše objednávky dostaly k zákazníkům co možná nejdřív, bohužel ale v tomto případě zpoždění bylo způsobeno prodloužením dodací lhůty na nábytek ve výrobě. Velice nás mrzí, že jste museli čekat déle než obvykle, budeme ale rádi za pochopení a zůstáváme s pozdravem, Tým Tmnábytek.cz

• Rychlé a vstřícné jednani

• široký výběr
    • přijatelné ceny
    • dodání domů

Velká spokojenost :)

V celku pěkný výběr všeho možného za přijatelné ceny.

Spolehlivost

• vše ok