• Rychlost vyřízení objednávky, velký sortiment, dobré ceny, přehlednost obchodu.

Obchod super akorad bych uvitala nejake koralky na snure ve stribrne barve..

Reakce obchodu Tkaczik

děkujeme za Vaši recenzi. Snažíme se zboží stále doplňovat. Nicméně vzhledem k situaci je nákup některého zboží obtížnější.

• Veliký výběr zboží
    • Přehlednost obchodu
    • Doba odeslání

Maximální spokojenost. Požadované zboží sice nebylo k dispozici, ale milá a příjemná paní mi nabídla jiné, v podstatě lepší a následující den jsem měla zásilku doma.

Pokud některou objednanou položku nemáte a máte možnost ji nahradit podobnou nebo jinou, vyžádáte si souhlas. To každý VO nedělá.

děkujeme za Vaši recenzi a budeme se těšit
    na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den. Tým galanterie TKACZIK

Rychlé jednání,ochotní při řešení problémů,i na telefonu jsou vstřícní a ochoní

Nevim

velký výběr,jsem spokojená-zboží dorazilo velmi brzy

děkujeme za Vaši recenzi a budeme se těšit
    na Vaše další nákupy.

vše v pořádku

I v této zvláštní době parádní rychlost! Zboží super dp našeho nového obchůdku, děkujeme.

Reakce obchodu byla okamžitá

Vše v naprostém pořádku.

Rychlé dodání

• I v dnešní době pandemie byla zásilka rychle vyřízena
    • Nedá se platit převodem, nedodává se do zásilkovny

• V obchodě uvádí že je zboží skladem, poté objednávku zruší s tím že zboží není
    • S "vyřízením" objednávky vůbec nespěchali, čekal jsem několik dní než se vůbec začalo něco dít

Obchod rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu Tkaczik

Dobrý den, děkujeme za recenzi.
    Před Vámi byly další objednávky a zboží se vyprodalo. Vyřízeni tisíců objednávek před Vámi nám zabere taky dost času. Vzhledem k této situaci která v ČR nastala mějte pochopení.
    Děkujeme tým TKACZIK

• Mají na stránkách neaktuální skladovou zásobu
    • Objednávku zrušili až po několika dnech bez varování

Uznávám složitost aktuální situace, kdy všichni shánějí galanterní potřeby, o to spíš bychom ocenili, kdyby obchod na objednávku reagol byť zrušením, ale rychle. Na zboží jsme zbytečně čekali, zatímco jsme ho mohli koupit jinde.

Reakce obchodu Tkaczik

Dobrý den, děkujeme za recenzi.
    Děkujeme tým TKACZIK

• Gumu možná neměli, ale že by neměli ani monofilové nitě? Prostě se s tím málem nehodlali obtěžovat.

Objednala jsem, co mají zboží, psali mi přijaté... a pozdě odpověděli zrušit, protože jsou vyprodané. Nevěřím. Alespoň jeden než nula. Určitě někomu dali známost přednější. Zklamala jsem to.

Reakce obchodu Tkaczik

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi. To že Vám přišel e-mail že Vaše objednavka je přijatá znamená že jste ji odeslala a nám v pořádku dorazila. Nicméně před Vámi byly další objednávky a zboží se vyprodalo. Vzhledem k této situaci která v ČR nastala mějte pochopení.

Kosmická rychlost doručení.

Jsem velice spokojená. Zboží dorazilo během pár dní. Přišlo vše co jsem objednala v pořádku. Děkuji.