• Naprosto nefunkční výrobek, křivě vylisováno.

Naprosto nefunkční výrobek, křivě vylisováno. Nekupujte!

Vážený zákazníku,
    obdržel-li jste zboží, které se vám zdá nebo je vadné, máte možnost nás - prodejce kontaktovat a zmíněné zboží standardně reklamovat nebo nepoužité vrátit ve lhůtě do 14 dnů. Po obdržení informace o této vaší recenzi jsme se vás pokoušeli v této záležitosti opakovaně kontaktovat telefonicky, bohužel však bezúspěšně. Vy nereagujete na telefonní volání ani na písemnou formu - emailem. V případě, že budete číst tuto naší reakci ... kontaktujte nás na tel +420 736 222 666 nebo na email [email protected]. Jsme připraveni vaší reklamací vyřešit k oboustranné spokojenosti. TitanMen Team

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• rýchle doručenie a dobre odkomunikované

Reakce obchodu TitanMen.cz

Děkujeme za hodnocení 70% je stále pěkné jen nerozumíme proč byste náš obchod nedoporučil? Co bylo při vašem nákupu špatně?

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

Obchod avizoval zboží na svým stránkách produkt, který po vytvoření objednávky, nakonec nebyl. Platba byla vrácena.

Reakce obchodu TitanMen.cz

U zboží z objednávky 7050 bohužel došlo k tomu, že náš velkoobchodní dodavatel neměl k dispozici zmíněné zboží od amerického výrobce Icon Brands. V nabídce našeho obchodu bylo zboží označeno "skladem do 3 dnů" což počítá s tím, že zmíněné zboží je obvykle k dispozici u dodavatele. Nebylo. Pokusili jsme se oslovit ještě 3 další distributory produktů Icon Brands v Evropě, ale bohužel žádný z nich neměl tento produkt skladem. Zákazníkovi jsme celou vzniklou situaci s omluvou vysvětlili nabídli jinou možnou alternativu výrobku včetně slevy jako omluvu. Zákazník naší nabídku odmítl a požádal o zrušení objednávky. Tak bylo obratem učiněno včetně vrácení platby prostřednictvím platební brány. Prostě se někdy v obchodě stane, že je zboží nedostupné a vy nemůžete udělat vůbec nic, abyste uspokojili vašeho zákazníka. Rozumíme zklamání ...ale trocha empatie by měla být na místě a 10% negativní hodnocení není fér.
    TitanMen Team

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• přehlednost
    • komunikace
    • více kontrolovat dodávané zboží !!
    • některé ceny jsou moc nadsazené !!
    • málo věcí v akcíxh !!

uspokující , a pak co na českém trhu je bych řekl že je to v tomto oboru uspokující ale bylo by co zlepšovat to by bylo jak zbožím tak i cenově

Reakce obchodu TitanMen.cz

Děkujeme za vaše hodnocení. Nerozumíme tomu kontrolovat dodávané zboží? Došlo vám od nás zboží snad neúplné či poškozené? V tomto případě neváhejte a kontaktujte nás ohledně reklamace. Rádi vyslechneme vaše připomínky a komentáře ohledně možného zlepšování našeho obchodu. Tedy neváhejte a dejte nám vědět.Co se týče cenové politiky jsme bohužel vázáni na nákupy zboží za současně nevýhodný kurz koruny vůči americkému dolaru a euru což se samozřejmě projeví i ve finální ceně koncovému zákazníkovi. Přes to však ceny v našem obchodu se snažíme držet o 10-15% levnější než v jiných obchodech v západní Evropě. Jinak výhody a slevy mají naši stálí zákazníci a pravidelní odběratelé našich newsletterů.
    Dále bych se zeptal proč nám dáváte v hodnocená 100% a pak obchod nedoporučujete ...docela nelogické hodnocení,