• Nedostal jsem výrobek co jsem si objednal.

Nepřišlo mi originální balení firmy Crocodile které jsem objednával dle nabídky podle obrázku na e-shopu ale jen jakási "noname" bílá lahvička bez obalu na níž je na samolepce napsané typové číslo inkoustu! Takže vůbec netuším jaký výsledek mám při použití do tiskárny očekávat. Stále u mne převládá velká rozladěnost.

Reakce obchodu Tisknu Za Třetinu

Vámi objednaný inkoust 5C510-A určený pro tiskárny Canon s tiskovou cartridgí PG-510/512 můžete použít bez jakýchkoli obav. Jak se můžete na úvodní stránce dočíst "Obrázky produktů mají pouze ilustrativní charakter. Balení a provedení se mohou lišit.". Důvodem je, že výrobce zejména kompatibilních cartridgí poměrně často mění obal a tak se stává, že pro jeden a ten samý výrobek máme na skladě až tři různá balení. Podstatné je, že zakoupený výrobek plní svoji funkci. Co se týká Vámi zakoupeného inkoustu, jediným důvodem proč není distribuován ve vyobrazeném balení je cena. Původně objednané krabičky se doprodaly a pořízení nových již nedává ekonomický smysl. V současné době, kdy se počet prodaných kusů za rok pohybuje cca okolo 150 ks oproti cca 12 000 ks v letech 2008-2015, by pouhá cena krabičky z tiskárny v tomto malém množství výrazně překročila současnou cenu výrobku a to bez jakéhokoliv ospravedlňujícího efektu na funkci pro kterou je určen. Mrzí nás Vaše rozladění z nákupu, ale naší prioritou bylo při výrobě doplňovacích sad pod značkou Crocodile co nejvyšší finanční úspora při zachování vysoké kvality tisku.

• vše ok, jak má být

• rychlost dodání,zboží v dobré kvalitě a dobrou cenu

• kvalitní výrobky za dobrou cenu

dobrá cena i kvalita výrobku, rychlé vyřízení objednávky

toner funguje jak má. žádný problém s kompaktabilitou

Jsem spokojen.

• Nízká cena cartridgí, rychlost dodání, široký výběr míst zásilkovny

Nakupuji v e-shopu Tisknu za třetinu dlouhá léta. Je to pro mne pohodlí - mám zásilkovnu velmi blízko bydliště. Ceny náplní do tiskárny odpovídají názvu e-shopu - Tisknu za třetinu. Rychlost dodání je vynikající.

• Velmi dobrá komunikace a rychlost dodání zboží

Nemám co vytknout obchodu

Mám dobré zkušenosti, proto kupuji tonery u vás.

• Rychle a kvalitně

Spokojenost s obchodem je vysoká.Okamžitá reakce na objednávku a odeslání zboží.

Zatím jenom celková spokojenost.

Vše Ok

• Název obchodu je mírně zavádějící, cena cartridgí, které jsem nakupoval byla asi sedminová proti originálu.

• Vse bylo doruceno vporadku.

• Cena zboží

Ve srovnání s originálními náplněmi výhodná cena. Tisk je bez problémů.

jsem spokojená

Objednal jsem si jednu sadu náplní pro tiskárnu Epson XP 205. V sadě byla pouze jedna správná napln. Další tři jsou na jiný typ tiskárny.
    Pro to nedoporučuji tento obchod.

Reakce obchodu Tisknu Za Třetinu

Pro tiskárnu Epson XP 205 jste si správně objednal multipack, který obsahuje cartridge T1811, T1812, T1813 a T1814, které jsou určeny pro výše uvedenou tiskárnu. Ten Vám byl kompletně odeslán. Z tohoto důvodu bohužel nedokážu ani odhadnout, co je špatně. Prosím o upřesnění problému. Děkuji.

S pozdravem, Ivan Raud

Rychlost obchodu a v případě reklamace její bezproblémové vyřízení.