• Spokojenost

• Spolehlivost,rychlost

Rychlé dodání.

• Od nich mi zatím všechno fungovalo, tisklo.

Velmi dobrý obchod na neoriginální i originální náplně do tiskáren.

Nákup absolutně bez problémů.

Už zde nakupuji několik let a jsem na 100% spokojená.

Vždy bez problémů

Dodali mi jiné zboží, než je zobrazeno v eshopu, které bych si nikdy neobjednal, pro vysokou rizikovost sražení inkoustu a tím zničení tiskové hlavy. Zboží jsem vrátil a za jejich podvod, kdy mi dodali jiné zboží, se nedokážou ani omluvit a ze zákazníka dělají pitomce. To že údajně neměli reklamaci na srážení inkoustu a zničení tiskové hlavy, zřejmě pramení z toho, že zákazník neví, proč mu odešla tisková hlava. Přitom informaci o stavu srážení inkoustu uvádí na svém webu.

Reakce obchodu Tisknu Za Třetinu

Na stížnost zákazníka, který se cítil podveden tím, že mu nebyly dodány náplně přesně identického vzhledu s vyobrazením výrobku v našem eshopu jsme se to snažili zákazníkovi vysvětlit a reagovali následovně:

Na základě obchodních podmínek máte právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží a vrácení peněz za nepoužité zboží. Po kontrole zásilky Vám bude vystaven dobropis a peníze vráceny na Vámi zvolený účet.

Co se týká samotných neoriginálních náplní, prakticky všechny výrobky na evropském trhu jsou čínské výroby. My, stejně jako ostatní dodavatelé na našem trhu, je dovážíme od různých prověřených výrobců a v současné době je hlavním kritériem časová dostupnost zboží. Náplně se mohou mírně lišit svým vzhledem, což nemá v žádném případě vliv na jejich funkčnost. Za našeho více než 20letého působení na trhu a stovek tisíc prodaných náplní se nám ale nestalo, že by některá náplň způsobila sražení inkoustu. Originální výrobci náplní používají různé druhy inkoustů na bázi odlišných rozpouštědel barviva ( voda, alkohol, izopropylakol apod. ), záměna kterých by sražení mohla skutečně způsobit, ale nedovedu si představit výrobce neoriginálních náplní, který udělal tak fatální chybu a pustil by na trh náplně s nekompatibilním inkoustem. Pokud nějaká reklamace na tyto náplně je, tak se jedná téměř vždy buď o vyteklý inkoust, nebo nefunkční čip. Vámi popisované zničení tiskové hlavy náplní Printwell, bylo způsobeno velmi pravděpodobně buď zaschnutím inkoustu v tryskách v důsledku delší doby odstávky tiskárny, nebo vypsáním předchozí náplně „dosucha“, což způsobí v samotné tiskové hlavě vzduchovou bublinu bránící ve správném proudění inkoustu k samotným tryskám. Na nic z výše uvedeného však nemá nově nainstalovaná náplň žádný vliv a chyba je mimo vší pochybnost úplně jinde. Informace od servisního střediska, že tiskovou hlavu zničilo použití neoriginální náplně pouze odráží skutečnost, že jsou motivováni výrobci tiskáren k propagaci tisku originálními náplněmi. Je sice pravda, že použití neoriginálních náplní s méně kvalitními barvivy může časem způsobit částečné poškození trysek projevující se světlejšími pruhy ve větších plochách, ale to až po mnoha vypsaných náplních, přičemž finanční úspora oproti originálním náplním už výrazně překračuje cenu nové tiskárny. Tuto skutečnost vnímají zákazníci jako výrazný benefit a poptávka po neoriginálních náplních stále roste, což by nebylo myslitelné, pokud by způsobovaly Vámi popisované problémy. Závěrem nezbývá než konstatovat, že pokud se rozhodnete pro nákup jakékoliv neoriginální náplně, dostanete z výše uvedených důvodů až na drobné odchylky ve vzhledu v podstatě to samé. Z tohoto důvodu prakticky žádné riziko pro své uživatele nepředstavují a pokud dojde k poškození tiskové hlavy při výměně náplně, bývá to v drtivé většině z výše uvedených důvodů. Každému musí být zcela jasné, že pokud by bylo použití neoriginálních náplní rizikem, objemy jejich prodejů by se limitně blížily nule. A tak tomu rozhodně není. Rozhodnout se ale musí každý sám.

Jeho následnou reakci přinášíme zde:

Očekával jsem omluvu, za to, že v eshopu nabízíte něco jiného, než dodáváte. To považuji za podvodné jednání a takové zboží, co jste mi dodali bych si nikdy neobjednal! Jednu náplň jsem si ponechal jako důkaz Vašeho podvodu. Místo toho mi píšete jakési Vaše nesmyslné patlaniny, které jsou pro mne jen Vaší lží. Tiskárny mám regulérně servisovány a mám osobní zkušenosti s provozem včetně výměn tiskové hlavy a o nějakém zaschnutí inkoustu, vzduchové bublině, odstávce, vypsání do sucha, o čemž píšete, nemůže být ani řeč. Přitom sami píšete na svém webu a kde je zřejmé, že již máte vlastní zkušenosti se srážením inkoustu. Cituji:

Mohu použít inkoust z plnicí soupravy i do jiného typu tiskárny?

Odpověď:
    Výrobci inkoustových tiskáren používají v různých tiskových hlavách rozdílné druhy inkoustu. Při doplňování zbývá v tiskové hlavě malé množství originálního inkoustu, který se mísí s plněným inkoustem a dochází tak k reakci. Na rozdíl od některých výrobců plnicích souprav, kteří používají jeden univerzální inkoust pro všechny typy tiskáren, je inkoust používaný v našich plnicích soupravách CROCODILE velmi kvalitní a plně mísitelný s originálním inkoustem. Při použití plnicí soupravy pro naplnění jiné tiskové hlavy nebo použitím univerzálního inkoustu jiných výrobců dochází k barevným nepřesnostem výstupů (obrázky, fotografie, atd.), výpadkům při tisku nebo dokonce k nevratnému ucpání trysek tiskové hlavy (v případě, že se inkoust srazí). Zvláště u tiskáren kde je tisková hlava jejich součástí (CANON, EPSON) může cena opravy, resp. výměny tiskové hlavy dosáhnout ceny nové tiskárny. Inkousty v plnicích soupravách CROCODILE jsou testovány na bezproblémový provoz v tiskových hlavách, proto pro naplnění tiskové hlavy vždy používejte plnicí soupravu, která je pro ni určena.

To jest-li jste neměli dosud žádnou reklamaci na sražení inkoustu v tiskové hlavě od zákazníků je působeno tím, že to zákazník neví čím je to způsobeno. Inkousty totiž nesou celosvětově kompatibilní a proto jsem vždy zajišťoval stejnou i když neoriginální náplňí a nikdy nebyl žádný problém až do zkušenosti s Printwell a pak Vámi dodanou stejnou náplní.

Pro mne jste podvodníci, neprodáváte to co uvádíte v eshopu! A ještě se za to nedokážete ani omluvit.

Naše reakce byla proto následující:

Pokud jsme Vám způsobili nějaké trauma z toho, že dodané náplně mají odlišný vzhled, tak se tímto hluboce omlouváme a opravdu nás to mrzí. Nicméně za tím, co jsem Vám na vysvětlenou napsal, si plně stojím. Vzhledem k celkovému objemu prodaných kusů sám jistě uznáte, že je skutečně nad naše síly kontrolovat, zda právě dodané zboží po vybalení z krabičky přesně odpovídá fotografii u produktu. Fotografie byly pořízeny při uvedení produktu na trh a jak jsem Vám již psal, náplně se mohou mírně lišit svým vzhledem, ale na funkčnost to nemá v žádném případě vliv. Co se týká inkoustu, platí přesně to, co je uvedeno na našich stránkách a co jsem Vám napsal ve své odpovědi. Cituji: Originální výrobci náplní používají různé druhy inkoustů na bázi odlišných rozpouštědel barviva ( voda, alkohol, izopropylakol apod. ), záměna kterých by sražení mohla skutečně způsobit. Je tedy zcela evidentní, že soudný výrobce nemůže použít inkoust, který není kompatibilní s originálním, protože by způsobil Vámi zmiňované problémy a to by byl samozřejmě jeho konec. Stejně tak mi není známo, že by se někomu srazila voda s vodou, líh s lihem apod. Pokud Vám moje vysvětlení ohledně vzduchové bubliny zní jako patlanina, nebylo by možná od věci seznámit se podrobněji s principem tisku bublinkových termotiskáren a bylo by hned jasno, o co jde. Jakékoliv servisování Vám v tomto případě nepomůže, stejně tak, jako když Vám vlivem dlouhodobého nepoužívání zaschnou trysky. Prostě to k té situaci nesmí uživatel nechat dojít. A co se týká reklamací, ty samozřejmě byly na nějakou závadu cartridge která se vyřešila výměnou vadného kusu za jiný, ale že by se někomu srazil inkoust, tak o tom opravdu nevím. Dodané náplně použilo ve svých tiskárnách nemalé množství zákazníků a nikdo si na žádný problém nestěžoval. V opačném případě bychom na to neprodleně reagovali stažením produktu z prodeje.

Na Vaši poznámku, že jsme neměli žádnou reklamaci na sražení inkoustu v tiskové hlavě , protože zákazníci nevěděli o co jde, mohu reagovat pouze tak, že bych z nich zase takové analfabety nedělal. Z rozsáhlých zkušeností získaných při vývoji a výrobě doplňovacích sad pro tiskárny s tiskovou cartridgí jsme řešili řadu problémů, kdy to zákazníkům po naplnění netisklo. Po konzultaci s námi se to podařilo až na vyjímky způsobené fatálním zaschnutím rozchodit. Příčina byla vesměs stejná. Vzduchová bublina mezi filtračním sítkem a tryskami.

Závěrem bych Vás chtěl ujistit, že mi není znám jediný případ kdy by někdo prodával neoriginální náplně, které by nefungovaly z Vámi uvedených důvodů. Bohužel, Váš názor na věc to asi nezmění. Dnes přišla poštou Vaše zásilka, takže dle dohody přikládám dobropis a posílám peníze na Vámi uvedený účet.

• -

Nakupuji zde již několik let ,stále spokojen

• Rychlé doručení, super ceny.

Nic

• Službu používám již 10 let a jsem spokojen

• Uzasny pristup k zakaznikovi
    • Neni

Super rychlé dodání.

Vyhovuje , není co dodat

• Cena, rychlost dodání

Rychlé bezproblémové doručení.

• VÝBORNÁ KOMUNIKACE, NABÍDKA ZBOŽÍ, CENY, RYCHLOST DORUČENÍ-DOPORUČUJI :-)

SPOKOJENOST - DOPORUČUJI :-)

Rychlé dodání, spolehlivý nákup, doporučuji

Tomuto eshopu se obloukem vyhněte.

Reakce obchodu Tisknu Za Třetinu

Jelikož si nejsem jistý, že jste četl moje vyjádření zaslané mailem před zveřejněním Vašeho hodnocení ovlivněné zjevně nespokojeností s vizuální podobou inkoustové cartridge, zasílám ho tedy ještě jednou:

Reaguji tímto na Vaši stížnost ohledně náplně inkoustu. Kapacita inkoustu je zveřejněna na základě údajů uvedených výrobcem a zatím není důvod tomu nevěřit. Výrobců čínské provenience je několik, náplně vypadají téměř identicky a stejné je i uváděné množství inkoustu. Co se týče dodaného černého zásobníku, tak vnitřní rozměry jsou 6,8cm x 3,4cm x 2,8cm a objem vychází na 64,7 cm3, tedy necelých 65 ml. Vzduchová bublina na Vašem obrázku má rozměry cca 2,2cm x 3,3cm x 1cm a z toho plynoucí objem 5,8ml. Rozdíl je tedy cca 58,9ml, který je vyplněn inkoustem a mikroporézním filtrem o naprosto zanedbatelném objemu. Výrobcem uváděný objem, který je zveřejněn i v našem obchodě má evidentně zcela reálný základ a přiznám se, že mi není zcela jasné, jak jste dospěl k Vámi uváděných 24ml. Jediné, co mě napadá je, že za zásobník inkoustu považujete pouze část bez mikroporézní hmoty, ale tak tomu opravdu není, inkoust je v celém zásobníku. Samozřejmě je možné si cartridge objednat i jinde, ale jsem si jistý, že objem inkoustu v provedení XL bude stejný. Jen pro Vaši informaci, uváděná výtěžnost vytištěných stran platí pro 3% pokrytí. Pokud by se na cartridgích vyskytla nějaká závada, není problém to vyřešit reklamací.

S pozdravem, Ivan Raud

Pokud po nás někdo bude chtít láhev o objemu 1 litr naplněný půl litrem vody která ji zcela zaplní, je třeba se našemu obchodu skutečně vyhnout obloukem. Zázraky opravdu neumíme ani je neslibujeme.