rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu TisknuLevne.cz

Moc nás potěšilo Vaše hodnocení. Víme, že rychlost dodání zboží je pro zákazníky velmi důležité a proto stále pracujeme na tom, aby zboží mohlo být dodáno co nejdříve.

Tým TisknuLevne.cz

• zboží bylo obratem dodáno bez problémů

Reakce obchodu TisknuLevne.cz

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Moc nás těší Vaše spokojenost s rychlým a bezproblémovým dodáním našeho zboží.

• rychlé dodání, komunikace
    • nemám

viz nahoře

Reakce obchodu TisknuLevne.cz

velmi nás potěšilo Vaše hodnocení . Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější.

• Dobrá orientace v sortimentu
    • Široká nabídka možnosti doručení
    • Rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu TisknuLevne.cz

Děkujeme za Vaši reakci na Váš nákup. Moc si vážíme toho, že je zákazník s naší prací spokojen.

• Dostupnost
    • Otevírací doba

Reakce obchodu TisknuLevne.cz

Moc děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení naší společnosti. Vždy se snažíme být co nejvstřícnější k naším
    zákazníkům.

Váš Tým TisknuLevne.cz

Od TisknuLevně beru náplně do tiskárny už dlouho. Vždy jsem byl spokojen s cenou i rychlostí. Objednal jsem si, zaplatil přes platební bránu a druhý den jsem si šel do výdejního místa zásilku vyzvednout. Tahle závěrečná fáze mě ale teď trochu rozladila. Vždycky byl osobní odběr zdarma. Teď přijdu do prodejny, paní mně podá kazetu z vitríny, a já jí za to musím dát 29 korun. To mně přijde trochu nefér.

Reakce obchodu TisknuLevne.cz

každá zpětná vazba je pro nás velmi důležitá, děkujeme.
    Velmi nás mrzí, že jste nespokojen/a s dopravným poplatkem, ale i my jsme na toto museli přistoupit: nachází-li se totiž zakoupený produkt jinde, než na požadovaném výdejním místě, musíme pokrýt náklady za přepravu z jednoho místa na druhé.
    To je důvod připočtení dopravného k Vaší objednávce, doufáme, že i tak budete nadále spokojen/a s naší firmou.

Váš Tým TisknuLevne.cz

• Přivítal bych více výdejní poboček v Šumperku i v Olomouci.

Jinak celková spokojenost. Zboží je vždy doručeno rychle a v pořádku.

Reakce obchodu TisknuLevne.cz

moc děkujeme za Vaše hodnocení, velmi nás těší, že jste spokojen/a s rychlostí doručení a že zboží vždy dorazilo v pořádku.

Nyní máme po ČR 117 prodejen a naše síť se neustále rozrůstá, moc děkujeme za Váš podmět!

Váš Tým TisknuLevne.cz

• Chtějí po mě milion hodnocení. Nejsem žádná hodnotící komise. Chci si to vybrat u objednávky a pak aby mě s tím už nikdy nikdy neotravoval.
    • Nákup za 3k. Doprava zdarma. Ale ne k nim na pobočku / jejich výdejnu. Shodou okolností byla stejná s moji oblíbenou Zásilkovnou, ale ta se mi neukázala. Když jsem posléze napsal, že se mi to nelíbí, tak mi snížili cenu o ten výdejní poplatek (doufám, nekontroloval jsem to :-) )

Reakce obchodu TisknuLevne.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, je pro nás velmi důležité.

Velmi nás mrzí, že jste nespokojen s neustálým zasíláním dotazníků, u každé objednávky máte vždy možnost zaškrtnout v předposledním kroku (INFORMACE O VÁS) "Nesouhlasím se zasláním dotazníku spokojenosti v rámci programu Ověřeno zákazníky." - Po tomto kroku už bude vše k Vaší spokojenosti.

Velmi nás mrzí i Vaše nespokojenost s dopravným poplatkem, ale i my jsme na toto museli přistoupit: nachází-li se totiž zakoupený produkt jinde, než na požadovaném výdejním místě, musíme pokrýt náklady za přepravu z jednoho místa na druhé.

• rychlá reakce

Reakce obchodu TisknuLevne.cz

Moc nás těší Vaše recenze. Jsme rádi, že jste spokojeni s rychlostí dodání.

• Skvělé ceny

Reakce obchodu TisknuLevne.cz

moc děkujeme za Vaši milou recenzi, která nás velmi potěšila.
    Vážíme si toho, že je zákazník s naší prací spokojen.

• okamžité dodání, dostupnost
    • žádná

Reakce obchodu TisknuLevne.cz

velmi nás těší Vaše hodnocení a také Vaše spokojenost s rychlým dodáním a dostupností našeho zboží.

O.K.

Reakce obchodu TisknuLevne.cz

Moc děkujeme za Vaší recenzi. Vždy nás těší spokojenost našich zákazníků.

Váš Tým TisknuLevne.cz

Jsme stálí zákazníci a vždy jsme byli spokojeni. Oceňujeme možnost uložit si tiskárny na profil, pak se náplně objednávají razdva.

Reakce obchodu TisknuLevne.cz

velice Vám děkujeme za Vaší recenzi, moc nás těší Vaše spokojenost s s našimi službami.

Kupuji pravidelne

Reakce obchodu TisknuLevne.cz

velice Vám děkujeme za Vaší recenzi, moc nás těší Vaše spokojenost s našimi službami.

Váš Tým TisknuLevne.cz

Nejsem spokojený, když si objednám kompatibilní kazety do tiskárny hp, tak se mi na displeji oznamuje, že se jedná o neznámé barvy, s tím ta tiskárna barvy nepřijme. Při tisku fotografie jsou barvy rozmazané.

Reakce obchodu TisknuLevne.cz

Mrzí nás vzniklá situace. Některé tiskárny bohužel nemohou přijmou kompatibilní kazety.
    To se stává především, když proběhne aktualizace tiskárny. Výrobci se tak chrání, aby
    jejich tiskárny používali pouze jejich originální náplně.
    V případě, že Vaše tiskárna tuto kazetu nepřijme, prosíme , kontaktujte naši zákaznickou linku. Náplně, pak máte
    možnost vždy reklamovat. To samé platí pokud máte rozmazané barvy.

Váš Tým TisknuLevně.cz

Nemám fakturu o zaplacení.

Reakce obchodu TisknuLevne.cz

děkujeme za recenzi. V případě jakýchkoliv problémů, kontaktujte prosím naši zákaznickou linku 800 800 480, kde Vám vždy ochotně poradí.

Děkujeme

Váš Tým Tisknu levně.cz

• Rychlé vyřízení
    • Výdejní místo v mém městě
    • Super komunikace s klientským servisem

Reakce obchodu TisknuLevne.cz

moc děkujeme za Vaši milou recenzi, která nás velmi potěšila.
    Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější.

• Celková spokojenost s nákupem

Reakce obchodu TisknuLevne.cz

velmi si vážíme Vašeho kladného hodnocení, děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

• Dobrá cena

Reakce obchodu TisknuLevne.cz

moc děkujeme za Vaše hodnocení, velmi nás těší, že jste byl/a spokojen/a s rychlostí dodání a naší cenovou nabídkou a uděláme vše pro to, aby i další nákupy přinášely radost.

Děkujeme!

S pozdravem Váš Tým TisknuLevne.cz

Příjemné jednání s pracovníky obchodu. Vždy vyřeším vše k mé spokojenosti.

Dobrý den, paní Šárko,

moc děkujeme za Vaše milé slova, moc nás těší!

Velmi si vážíme vaší přízně a jsme rádi, že si ceníte naší práce.