• Není možné dostat doklad o zaplacení. Slibují, ale dokladu jsem se nedočkal. Prý mám já volat jejich účetní. K smíchu.

Šílený přístup.

• Zboží jsem zaplatila hned, nic nepřišlo

• produkt nefunguje
    • reklamace nelze zadat

• Nevšimla jsem si žádné, bohužel.
    • Firma si neví rady v několika fázích prodeje. Už s tou první, t.zn. dohledáním platby, má zřejmé potíže.
    • Dlouhá dodací lhůta Zboží dorazilo po 9 dnech od připsání mé platby.

Přes okamžité uhrazení z mé strany chtěl obchod stále zaplatit. Navíc několik dní nic nenasvědčovalo tomu, že by se měl toner pohnout z místa směrem k expedici. Objednávku jsem tedy zrušila. Přesto, po 9 dnech od uhrazení faktury, toner dorazil :-)

Nikdo telefon nezvedá a zboží my od 3.5. do 10.5.nepřišlo

• dříve výborné služby
    • objednáno do kamenné prodejny
    • nedoručený multipack, ale jednotlivé kusy, není jasno jestli je barevná a černá

Dobrý den, pane Gardelko,
    jak jsem Vám už v telefonu říkal, dělali jsme nějaké změny a prostě místo na os. odběr to došlo k Vám na adresu. Co se týče popisu náplní, tak tam se jednalo o chybu, kterou jsme spolu řešili po telefonu. Jelikož jste se neozval, tak předpokládám, že bylo vše v pořádku. Tedy že v náplni, který byla označená za barevnou, tak byla černá.

Budeme se těšit na další spolupráci.
    Za tým Tisknijakduha.cz

Tel: 776 066 330
    [email protected]

LEVNÉ NÁPLNĚ DO TISKÁREN | TONERY DO TISKÁREN | PŘES 4000 VÝDEJNÍCH MÍST | OSOBNÍ PŘÍSTUP

Krátká doba vyzvednutí , čas do 7.hod nevyhovující.

Dobrý den, pane Merto,
    zde je chyba na vaší straně. To že tam zboží leželo dalších 5 dní už nesdělíte. Na to, že se blíží úložná doba jste byl také informován sms a e-mailem. Jakmile se zboží vrátilo opět k nám, tak jsme Vám ho poslali znovu na naše náklady. Ale opět tuto věc nezmiňuje. Takže prosím příště dávejte úplné informace a ne jen ty co se Vám hodí.

Za tým Tisknijakduha.cz

Tel: 776 066 330
    [email protected]

Dobrý den barvy jsme od Vás obdrželi v pořádku ,ale bohužel nám do tiskárny nejdou,tak jme je vrátili přes Zásilkovnu zpět.Ted čekáme na kladné vyřízeni a vrácení peněz zpět. Děkuji Cajthaml.

Reakce obchodu tisknijakduha.cz

jak jsem Vám psal v mailu. Není možné nakupovat náplně HP do tiskárny Epson, a pak si stěžovat, že Vám náplně nefungují. Nezlobte se, ale toto je trochu mimo mísu. Takže nechápu, proč obchod neodporučujete. Navíc na naše náklady jsme zboží vzali zpět a vrátili vám ihned peníze. Prostě práce s lidmi je někdy velmi složitá.

23,8 objednano , zaplaceno/ 1,9 zbozi po reklamaci u dodavatele jeste nemam

Reakce obchodu tisknijakduha.cz

máte pravdu, došlo k tomu, že Vaše objednávka nedošla včas a do toho jsem byl na dovolené, takže jsem nemohl rychle reagovat.
    Za to se omlouvám, nicméně vidím, že vám zásilka již 1.9 došla. Za což jsem rád.
    Ještě jednou se omlouvám.

Ondřejka

• Komunikace.
    • Objednala jsem si službu balík na poštu. Zboží odeslali přes zásilkovnu, která pak následovně odeslala balík poštou. A to do ruky, ne na poštu. Což je nejspíš chyba zásilkovny, ale to mne jako zákazníka nezajímá. Tedy strašně dlouhá dodací doba, navíc jinak než jsem chtěla. Za mne již tento obchod ne.

Reakce obchodu tisknijakduha.cz

děkujeme za vaši recenzi. Jsme rádi, že hodnotíte kladně aspoň komunikaci. Jelikož jsme Vám odpovídali ihned. Ano zboží jsme posílali přes Zásilkovnu, protže takto doprava je levnější až o 50 Kč. My jsme vaši objednávku vyřídili do druhého dne. Doba dodání se zpozdila, jelikož bylo období Vánoc a s tím se muselo počítat. Co se týče samotné přepravy, tak balík jsme dodali ve čtvrtek Zásilkovně (objednávka byla uskutečněna ve středu), která ale v pátek měla volno, to jsme bohužel ovlivnit nemohli, takže nedošlo k předání na Českou poštu. Pošta dostala balík až den po Novém roce. Cca 3dny se balík zpozdil na poště. Takže vašeho hodnocení se spíš týká dopravců, než nás. I tak jsme za něj rádi. S pozdravem tým Tisknijakduha.cz

• Velmi solidní kvalita barev.
    • Komatibilní? Ani omylem!
    • Z pěti kusů náplní šla na místo zacvaknout pouze jedna,která stejně cca po minutě vyskočila ven.

Když jsem si barvy objednával čekal jsem že když je u nich napsáno že jsou komatibilní budou do tiskárny pasovat,zároveň vzhledem k ceně jsem nečekal nějakou extra kvalitu barev.Kdybych nepotřeboval nutně tiskout barvy bych okamžitě reklamoval.Jak se může někdo pyšnit certifikacemi a normami ISO když nedokáží ani vyrobit stejně velké náplně jako originální.Ty mnou zakoupené jsou o cca 2-3 milimetry kratší a proto při nasazení a zacvaknutí !nezacvaknou! a tudíž NEDRŽÍ V ZÁSOBNÍKU! Je k tomu potřeba trochu nervů a zručnosti aby se vám povedlo je tam ukotvit.Musí se ohnout zobáček co nejvíc to jde a pak vypodložit kouskem srolovaného papíru,jenže ten tam samozřejmě nedrží takže se musí ještě přilepit izolačkou.Ale na druhou stranu kvalita barev je vemi solidní.
    PŘÍŠTĚ SI RADĚJI KOUPÍM ORIGINÁLNÍ NÁPLNĚ!

Dobrý den pane Valho,
    předem Vám chceme poděkovat za vaší recenzi. Bohužel musíme konstatovat, že nebude až tak pravdivá. Nejdřív se vyjádříme k dodací lhůtě, kterou jste označil 3,5 hvězdičkami z 5. Zboží jste objednal 19. 10 ve 20:13 na druhý den Vám bylo zboží zasláno přes Uloženku, zboží jste měl připraveno k výdeji 23. 10 což bylo pondělí. Přes víkend jak je známo Uloženka nepřepravuje. Takže se Vás ptáme: Co více byste chtěl? Náš eshop zboží odeslal ihned. Uloženka, také zboží dodala v nejkratší možné době. Na víc sám jste zboží převzal až 24. 10. Tak proč 3,5 z 5?
    Teď Vám zodpovím, kvalitu náplní. Náplně splňují certifikace a normy ISO, avšak neříkáme, že se chybička nemůže vloudit. Od toho jsme lidi, abychom to řešili a vše pak dopadlo v nejlepší spokojenosti obou zúčastněných. Shodou okolností náplně, které jste nakoupil, sám používám a jsou absolutně bez problému. Měsíčně prodáme cca 60 ks sad, těchto náplní a zatím se NIKDO neozval. Dané náplně kupují i moji známí, a nikdo si nikdy nestěžoval. Proto věříme, že vaše recenze jak eshopu, tak i náplní je klamavá. A pokud opravdu nějaký problém nastal, tak ho máte řešit hned. A ne to řešit po měsíci a na víc přes Heuréku. S pozdravem tým Tisknijakduha.cz

Objednaná SADA barev nebyla žádná sada,každá jiná-tak zvaně každý pes,jiná ves.

Reakce obchodu tisknijakduha.cz

velmi nás mrzí, že náš obchod nedoporučujete, i když nevíme proč? Dodací lhůtu hodnotíte 4 hvězdičkami z 5? Přitom objednávku jste uděla 4. 10. v 18:13 následující den nám byla zaslaná platba, ten den jsme zakázku i poslali. 6. 10. byla zásilka připravena na Zásikovně, ale vy jste ji vyzvedla až 9. 10. Takže v tomto jsme nemohli udělat víc a velmi nás mrzí, že nás takto hodnotíte. Dále také nechápeme, proč kvalitu komunikaci hodnotíte stejně 4 hvězdičkami. Když ihned po objednávce, jste obdržela mail s potvrzením objednávky, dále jste dostala mail s podmínkami platby. Následující den 5. 10. Vám byl dodán mail, že platba proběhla v pořádku, následně jste dostala mail, že zásilku zpracováváme pro dopravce, následně že zásilka byla odeslána, ten den jste ještě obdržela mail od Zásilkovny, že zboží převzala. Následující den 6. 10. Vám došel mail i sms od Zásilkovny, že zboží máte připraveno k odběru. Opět nechápeme, kde se můžeme v tomto případě zlepšit? Co se týče sady náplní, ano tak každá náplň je v sadě jiná. Každá sada náplní ve vašem případě má černou, modrou, žlutou a červenou barvu. Bohužel přehlednost obchodu již nevíme jak prozatím lépe zlepšit. Kdybyste napsala co se Vám ne webu nelíbí, tak bychom se snažili daný problém odstranit. I tak, děkujeme za recenzi. S pozdravem Tisknijakduha.cz

obchod dobrý, ale kvalitu zboží nelze vůbec ohodnotit, protože vytiskly jen 1 , /slovy JEDNU KONTROLNÍ STRÁNKU /!

Reakce obchodu tisknijakduha.cz

děkujeme za vaši recenzi. Jen nedokážeme pochopit, že náš eshop hodnotíte 10 %, i když náš obchod slovně hodnotíte dobře a vše proběhlo v pořádku. Ještě ten den jsem Vám volal a říkal jste, že náplň prozatím vytiskla jen testovací stránku. Na druhý den jsem Vám volal opět a zde už jste potvrdil, že jste vytiskl cca 5 stran a bez problému. I z toho důvodu, neodkážeme vaše hodnocení pochopit. I tak věříme, že se na nás v budoucnu obrátíte a z 10% uděláme společně 100%.
    S pozdravem tým Tisknijakduha.cz

• Ne každý prodává tento sortiment.
    • Pomalost objednávky, divný eShop, chtělo by to zapracovat na designu.

Zboží jsem objednal tuším ve středu večer, abych ho do konce týdne měl, měl jsem ho až v pondělí, takže nedoporučuji.

Reakce obchodu tisknijakduha.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Na vzhledu eshopu stále pracujeme, bohužel nejsme eshop, který by mohl konkurovat velkým eshopům a tím pádem dávat statisíce do funkčnosti a vzhledu eshopu. Co se týče dopravy zboží, tak objednávku jsme od Vás dostali ve středu, ale večer v 19:18. Tudíž jsme ji zaevidovali až na druhý den ve čtvrtek. Ještě týž den jsme Vaši zásilku v cca ve 13h odevzdávali na Zásilkovnu, čímž jste byl informován mailem a sms. Bohužel, ale Zásilkovna zpracovala zásilku až na druhý den a to my už nemůžeme ovlivnit. Nicméně Vám zásilka došla do 2 pracovních dnů, což je ještě dostatečná doba. I tak Vám velmi děkujeme, za Vaši recenzi. Věříme, že se na nás opět obrátíte a vše bude ok. S pozdravem Tisknijakduha.cz.

• něco jiného v internetové nabídce a něco jiného došlo

nic moc

Dobrý den pane Josefe T.,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi. Daný problém, jsme s Vámi řešili přes mail. Jednalo se o špatnou informaci o obsahu inkoustu v náplni. Na webu jsme měli uvedeno 16ml, ale Vám došly náplně s obsahem 13ml. Pokud jste nebyl s nákupem spokojen, mohl jste náplně bez důvodu vrátit. Co se týče mylné informace, tak jsme se za ní omluvili a důvod proč k tomu došlo, jsme Vám i vysvětlili. Danou informaci jsme již změnili a nadále aktualizujeme všechny naše produkty ručně, aby k danému problému již nedocházelo, ale 100% zaručit to také nemůžeme. Při této aktualizaci jsme zjistili, že mnohdy u nás zákazníci nakoupili náplně, kde bylo uvedeno je 8ml, ale nakonec jim došly náplně s obsahem 15ml. My však nikdy nemůžeme zaručit přesný obsah inkoustu v náplních, jelikož máme víc dodavatelů, a když některý dodavatel nemá právě dané náplně skladem, objednáme je u druhého, který může mít obsah inkoustů menší nebo i větší. Toto se stává jen u levných náplní, jak ve vašem případě za 5 náplní jste zaplatil cca 145kč + dopravu. Věříme, že jsme Vám daný problém vysvětlili jak Vám, tak i budoucím zákazníkům.
    tým Tisknijakduha.cz

Nabízet zboží pod cenou a následně cenu zvednout považuji za nekalou praktiku. I když by vše co obchodník tvrdil byla pravda, tak to byla jeho chyba a zboží měl prodat za uvedenou cenu tak jako je povinen kamenný obchod. Takto mě jenom okradl o cenný čas.

Reakce obchodu tisknijakduha.cz

Dobrý den, bereme vaši recenzi v potaz. Pokud, ale vím, tak zboží bylo na individuální přístup a počítali jsem s cenou, kterou nám nabízel dodavatel. Dodavatel mezi tím cenu změnil, ale o tom nás neinformoval. Jakmile jsem vše zjistili (díky vaší objednávce), tak jsem Vás telefonicky kontaktovali. Po telefonu jsem se domluvili, že objednávku zrušíme, popřípadě jsem Vám nabídl alternativu, že Vám nabídnu zboží sice dražší než jsem nabízeli na našem eshopu, ale levnější, než byla cena na heureka u konkurence cca o 200 Kč, což už pro Vás bylo drahé. Sám jste říkal, že to byla cena nízká, tak jste to jen zkoušel. Pokud by jste to nezkoušel, tak Vás jak říkáte o čas okrádat nebudeme. Naší politikou není nízká cena, aby jsme lákaly zákazníky. Jen nastala chyba, za kterou jsem se Vám omluvili. I tak jsem rádi za Vaše recenzi a velmi si ji vážíme. Jak se říká: "vše špatné k něčemu dobré".
    S pozdravem tým
    Tisknijakduha.cz

• Nákup přes Amplion je katastrofa.

Při telefonickém rozhovoru jde vše, ale skutečnost je neprůhledná a jiná.

Reakce obchodu tisknijakduha.cz

dobrý den, omlouváme se za nepříjemnosti. Nákup přes Amplion jsme již zlepšili.
    S pozdravem tým Tisknijakduha.cz