Obchod vrátil peníze a ani neuvedl důvod, email se vrací jako nedoručený.

• nereagujú na žiaden uvedený email, adresy sú neplatné, telefóny dlhodobo obsadené, pravdepodobne ide o podvod. Idem to oznámiť polícii.
    • nekomunikujú.

Pozor pre ostatných. Zobrali peniaze a už nekomunikujú! Môže ísť o podvod!

Objednány hodinky G-Shock za cca 1.500 Kč ... objednávka v pořádku potvrzena a dle obchodních podmínek měla být vystavena a zaslána zálohová faktura k úhradě převodem ... místo faktury bylo zasláno storno objednávky a hodinky jsou nyní na e-shopu za cca 4.300 Kč.

• Zboží stále nedorazilo, obchod na e-maily nereaguje, na zákaznickou linku se nelze dovolat -po nekolika minutach čekání na operátora vas odpoji.

• Dorazila pouze polovina zásilky

Nikomu nedoporučují. Není možné se do obchodu dovolat a na emaily nereagují.

Dobrý den, Petro,
    omlouváme se, ale email nám žádný nedorazil jinak bychom na něj samozřejmě reagovali.
    Po přečtení této recenze samozřejmě doposíláme daný kus, který v expedici přehlédli a poslali pouze jeden.
    Omlouváme se za vzniklé komplikace, ale pokud by nám email dorazil tak by vše bylo dávno v pořádku.

S pozdravem, TipHodinky.cz

• široká nabídka, velmi dobré ceny

objednané zboží obchod nebyl schopen doručit, i když na www uváděl, že je skladem... vrátili mi peníze.

• Na můj dotaz nikdo nereagoval
    • Na hodinky čekám už 2 měsíce
    • Nikdo mě neinformoval o problému s dodáním

Dobrý večer,
    děkujeme za Vaši recenzi. Je nám líto, že píšete negativní reakci, ale žádný dotaz od Vás neevidujeme.
    Mohla jste nás kontaktovat telefonicky a určitě bychom Vše vyřešili k Vaší spokojenosti.

S pozdravem, TipHodinky.cz

Hodinky byly už rozbalené folie odstraněné, krabička ušpiněná.

Reakce obchodu Tiphodinky.cz

omlouváme se ze odstraněnou fólii, ale hodinky byly složité na nastavení a tak je naši pracovníci seřídili.
    Bohužel zřejmě došlo k odstranění ochranné fólie a proto již při doručení nedržela na svém místě.
    Co se týče krabičky tak bohužel nevíme jak vypadala vzhledem k tomu, že zákazník vůbec nereaguje na dotazy.

TipHodinky.cz

• obchod nekomunikuje, byla mi doručena faktura na jinou (menší) částku, než jsem zaplatil kurýrovi
    • hodinky byly zabaleny v ušmudladé zřejmě neoriginální krabičce

Reakce obchodu Tiphodinky.cz

obchod přešel na nový informační systém kde se z nějakého důvody vystavila faktura na špatnou částku. Po upozornění zákazníkem jsme vše dali do pořádku.
    Poškozená byla pouze ochranná krabička hodinek, ale ne krabička na hodinky ta byla v pořádku.
    Naopak zákazník slíbil, že vše uvede na pravou míru a bohužel svůj slib nedodržel.

TipHodinky.cz

Zboží přišlo v obyčejné igelitové obálce a casio box byl prasklý. Krabička na hodinky nebyla originál a byl jsem velice zklamaný. Hodinky stály 1559kč a doprava 119kč. A to jsem na ně čekal měsíc. Jednalo se o casio EFA-120D-1A. Návod v českém jazyce byla nějaká nakopírovaná hrůza.

Vážený pane Birnbaum,

Netuším proč si zde vymýšlíte, hodinky které jste si objednal nebyli skladem a dodací lhůta byla jeden měsíc , přesto jste si je objednal a dokonce jste psal že si na ně počkáte. Následně nejste spokojen z dodací lhůtou ??
    Píšete že krabička na hodinky nebyla originální a v předchozí větě uvádíte že " Casio box byl prasklý?? "
    Co si o takovéto recenzi máme myslet ?
    Přepravu Českou poštou jste si zvolil sám to bohužel ovlivnit nemůžeme.
    Věříme že úsudek o pravdivosti Vaší recenze si udělá každý sám vzhledem k předchozím recenzím.

S pozdravem tiphodinky.cz

• zboží nebylo skladem ani po 10ti dnech jsem nedostala žádnou zprávu

Reakce obchodu Tiphodinky.cz

ano zboží nebylo skladem a byla u něj dodací doba 14 dní a vy nás po deseti dnech nedoporučujete ?
    Proč jste si tedy zboží objednávala pokud Vám 14 denní dodací lhůta nevyhovovala ?
    tiphodinky.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

• "cena"
    • Dodací lhůty, komunikace...

U zboží byla uvedena dodací lhůta 5 až 14 dní, a je to teprve 13 dní od objednávky proto nemohu hodnotit kvalitu zboží, které nebylo zatím doručeno, ale krom potvrzení objednávky automatem nepřišla z eshopu ani řádka tak uvidíme, zítra končí 14 denní lhůta.

• cena?zboží zatím nedorazilo, kromě potvrzení objednávky žádná odezva po 10 dnech
    • po10 dnech mimo potvrzení objednávky žádný mail, že se třeba čeká na dodání zboží ap.

Dobrý den pa Říha ,

objednal jste si zboží ,kde byla uvedena doba dodání do 14 dní ,což ještě neuběhlo a přesto nás nedoporučujete ?

Tiphodinky .cz

• Z tohoto obchodu jsem objednala manželovi sportovní hodinky k Vánocům. Bohužel jsem zboží ihned nepřekontrolovala. A měla jsem to udělat. Manželovi totiž brzy spadl potěšený úsměv ze rtů.

Zjistil, že je plast okolo ciferníku prasklý. Poslali jsme hodinky samozřejmě k reklamaci, tu nám obchod neuznal. Prý se jedná mechanické poškození a ne vadu materiálu. Nabídli nám opravu za 1 000 Kč (hodinky stály asi 1 500 Kč). Tuto "velkorysou" nabídku jsem nevyužili.

Plná negativních emocí ze zkaženého vánočního dárku jsem psala majiteli e-shopu, že měl manžel hodinky jen jednou na ruce a mechanicky je jen těžko poškodil.

Obratem mi přišel e-mail s dalším návrhem řešení situace. Prý si můžeme nechat udělat znalecký posudek, který prokáže, kdo má pravdu. Tuto nabídku jsem také odmítla. Žádný znalecký posudek neprokáže, že byl manžel smutný z mého vánočního dárku.

Tak to je má zkušenost. Vážím si návrhů majitele e-shopu, který se snažil situaci nějak řešit. Nevím, kde se stala chyba. Mohlo to být při výrobě hodinek, při balení nebo při přepravě. Každopádně až se příště opět rozhodnu někoho potěšit dárkem ve formě hodinek, zvolím raději jiný obchod. Nechci vidět už další zklamanou tvář...
    -----------------------------------
    24. 3. 2016
    Vážený týme Tiphodinky.cz,

já nemám jediný důvod lhát. Cílem této recenze je podělit se o mou zkušenost a varovat ostatní. Nemám už co získat. Hned po Vánocích jsme byli na svatební cestě a to má člověk jiné myšlenky než na reklamace :-)

Dobrý den, paní ***,
    je nám líto, že uvádíte takto lživou recenzi, ale neříkejte nám. že rozbité hodinky od samého začátku reklamujete po 2 měsíčním používání? To trochu postráda smysl, když byl manžel takhle nešťastný již od vánoc.

Myslím, že dle tohoto si každý zákazník udělá názor o Vaší recenzi sám.

Rád bych uvedl, že nemůžeme ovlivnit cenu náhradních dílů CASIO, ale konkrétně značka CASIO opravdu nedodává malé součástky jako je Vámi poškozená luneta.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• rychlost a vstřícnost z Vaší strany, jako netobchod super, bohužel zboží, co jsem si objednala za šílené peníze neodpovídá kvalitě, na kterou jsem u značky Casio zvyklá a do hůř, hodinky došly nenastavené a návod sice podrobný, leč pro lidi, co mají hafol času...než se dočtou, co vlastně mají udělat, návod má být stručný a jasný.Vzhledem k tomu, že Casio je super značka, by měla již v ČR mít lepší návod a ne okopírovaný a ještě špatně přehledný.
    • o zboží více info
    • jako obchod a zákazník ovšem vše v naprostém pořádku

ANO rychlost a vstřícnost
    NE více informací, popř ke každému recenzi