• Objednala jsem si boží se slevou 50 procent, když sem objednávala tak vše byli napsáno že je skladem ale dorazila jen polovina objednaných věcí. Když sem volala na zákaznickou linku tak je to možné bylo mi řečeno že když něco dojde tak to prostě dojde, nikoho nekontaktují a ještě k tomu jsou prý v omezeném počtu lidí v práci. Tak přeci sakra když je jich tam málo tak proč dělají takovou akci?

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Dobrý den přejeme. K dané situaci došlo z toho důvodu, že činnost eshopu Tinky.cz bude ukončena. Skladové zásoby se doprodávají postupně a pokud se na jednu položku v jeden moment sejde více objednávek, dáváme přednost při vydodání dřívějším objednávkám. Proto Vám na zákaznické lince sdělili, že když něco dojde, tak zboží již v budoucnu dostupné nebude. Nejednalo se tedy o akci, ale o finální doprodej zboží a při nabízených cenách byl nápor objednávek opravdu veliký.

• velký výběr zboží. rychlost dodání
    • stále čekám na vyřízení reklamace. Chyba je na straně e-shopu.

Jsem celkem spokojená, ale co se týče reklamace to je jíná. Přišlo mi jiné zboží. než jsem si objednala a to velmi zhoršilo můj celkový do té doby pozitivní pohled na eshop. Po jednom celkem rychlém telefonátu mi bylo oznámeno, že se zboží vymění a že ho hned zítra odešlou. Už je to týden a komunikace žádná..Pokud se reklamace vyřídí, tak možná ještě eshop využiju, ale zatím nemám ani chuť ho nikomu doporučit.

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Dobrý den Viki, děkujeme za hodnocení. Váš poznatek jsem předala na reklamační oddělení. Zboží na výměnu dostanete dnes. Vše je v pořádku vyřízeno. Hezký den.

• obchod přehledný
    • doprava zdarma nad určitý peněžní limit
    • zboží(vanička)přišla úplně poničená
    • email na reklamace jsem psala ihned po zjištění
    • doposud mi žádná odpověď z obchodu nepřišla
    • vím, že zde už si nikdy nic neobjednám

Velice se mi líbila přehlednost stránek
    hezké věci pro děti, s ostatním zbožím jsem spokojena. Nad vaničkou jsem dlouho uvažovala zda objednat či ne, aby se právě nestalo to, že přijde poničená. Pak jsem si řekla, že když ji v obchodě nabízí tak musí vědět jak ji správně zabalit aby se neponičila. Při rozbalování už mi ale bylo jasné, že takto nemohla přežít už při samotném balení.
    Velice mě mrzí, že mi doposud nepřišla žádná odpověď na email, který jsem ihned zaslala.

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Dobrý den Zuzko, velice se omlouváme, bohužel zprávu (reklamaci) jsme neobdrželi, jinak bychom vše okamžitě řešili. Předala jsem informaci kolegyni a okamžitě se s Vámi spojí a dáme vše do pořádku. Hezký den přeji. Za tým Tinky.cz, Štěpánka

• Obchod ponúka tovar,ktorý nevie dodať.Objednala som inde a už mám vaničku doma.

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Dobrý den Moniko, objednávku jsme nemohli dodat vzhledem k tomu, že nedodáváme na Slovensko. Vaše špatná zkušenost nás velice mrzí a omlouváme se. Hezký den, Tinky.cz