• Pěkný obchod, hezké zboží, dobré ceny
    • Milý, nečekaný dárek k obj.
    • Rychlost obchodu
    • Možnost zásilkovny

Doporučuji!!!

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Moc děkujeme za milé hodnocení a těšíme se na Vaši další návštěvu...

• velký výběr zboží. rychlost dodání
    • stále čekám na vyřízení reklamace. Chyba je na straně e-shopu.

Jsem celkem spokojená, ale co se týče reklamace to je jíná. Přišlo mi jiné zboží. než jsem si objednala a to velmi zhoršilo můj celkový do té doby pozitivní pohled na eshop. Po jednom celkem rychlém telefonátu mi bylo oznámeno, že se zboží vymění a že ho hned zítra odešlou. Už je to týden a komunikace žádná..Pokud se reklamace vyřídí, tak možná ještě eshop využiju, ale zatím nemám ani chuť ho nikomu doporučit.

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Dobrý den Viki, děkujeme za hodnocení. Váš poznatek jsem předala na reklamační oddělení. Zboží na výměnu dostanete dnes. Vše je v pořádku vyřízeno. Hezký den.

• - Velmi příznivá cena
    • - Co bylo objednáno, to dorazilo, v krátkém
    • termínu a za původní cenu.
    • Žádné jsem nezaregistroval

V mém případě se jenadlo o první zkušenost a s ničím špatným jsem se nesetkal. Doporučuji.

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Dobrý den přejeme, velice děkujeme za krásné hodnocení a doufáme, že si k nám najdete v budoucnu cestu :-)

Věřím,že poškození 2 příček ohrádky nebylo z prodejny, ale bylo způsobené nedbalou dopravou,jelikož jsme ale ohrádku potřebovali,rozhodli jsme se zboží nevracet, ale opravili jsme si sami.

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Dobrý den přejeme, velmi nás mrzí, že ohrádka přišla poškozená. Spojí se s Vámi kolegyně z reklamačního oddělení a celou záležitost se pokusí vyřešit. Děkujeme za hodnocení a doufáme, že si k nám opět najdete cestu.

Přehledný obchod, rychlé vyřízení objednávky, levná doprava při variantě úloženky. Jsem velmi spokojen

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Dobrý den přejeme, velice děkujeme za milé hodnocení a doufáme, že si k nám opět najdete cestu :-)

• Atraktivní nabídka zboží za rozumné ceny
    • nezjistil jsem

Kvalitní e-shop, doporučuji i ostatním zájemcům o zboží, které nabízí

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Dobrý den, velice děkujeme za milé hodnocení a těšíme se na Vaši další návštěvu :-)

• Nakup na splatky nekdo si vse najednou koupit nemuze a tinky umozni vse najednou a na splatky ☺
    • Zadne

Byla jsem spokojena jak info kdy zbozi prijde tak i okamzitym poslani priste zas

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Dobrý den Misutko, moc děkujeme za krásné hodnocení a těšíme se na další návštěvu :-)

Prima

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Děkujeme moc za hodnocení :-)

výborný dárek,omyl ve výběru,vynikající spolupráce s obchodem,děkuji,doporučuji všem,jsem spokojena :-)

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

N+K moc děkujeme za krásné hodnocení a těšíme se někdy zase na "viděnou" :-)

• Velký výběr zboží
    • Přehlednost obchodu
    • Bezproblémová komunikace
    • Rychlá doba dodání
    • Chválím také způsob zabalení zboží, kéž by to takto dělaly všechny eshopy :)

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Milá A.B. :-) Moc Vám děkujeme za krásné hodnocení! A doufáme, že si k nám i v budoucnu najdete cestu :-)

zboží je opravdu pěkné jenom jedna maličkost,objednala jsem velikost 86 dorazila velikost 96 :-)

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Děkujeme za hodnocení, ohledně velikosti se s Vámi spojí kolegyně a zboží lze vyměnit. Hezký den!

• rychlost dodání

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Hezký den přejeme, velice děkujeme za hodnocení a těšíme se na další setkání s Vámi :-)

• Rychle,levne a spolehlive...
    • Super obchod,rychle dodani,k tomu darek od nivei...obednavám znovu...

Bomba obchod a vyber dopravy..."

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Hezký den přejeme, velice děkujeme za milé hodnocení a těšíme se moc na Vaši další návštěvu. Doufáme, že budete zase spokojeni :-)

• Vše pro miminko na jednom místě

Doporučuji, naprostá spokojenost

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Moc děkujeme za hodnocení! Těšíme se na Vaši další návštěvu :-)

Byla jsem s nákupem spokojena.

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Velice děkujeme za hodnocení a těšíme se na další návštěvu!

• Rychlost dodání, bez poštovného od relativně nízké částky za nákup, informační emaily o stavu objednávky

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Dobrý den Petro, velice děkujeme za krásné hodnocení a těšíme se na Vaši další návštěvu :-)

• akční ceny
    • rychlost doručení

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Hezký den přejeme, moc děkujeme za hodnocení!

• poměrně levné ,kvalitní značky výrobků,doprava zdarma,výborná komunikace mezi obchodem a zákazníkem
    • některé zboží drahé ... maminky chtějí sice pro své miminko to nejlepší a za to se musí připlatit.Ale co se týče příslušenství např. do postýlek je drahé.Mohl by se objevit i levnější značky některé maminky nemají tolik peněz aby si to mohly dovolit s takovou cenou .A více produktu od značky MAM pač je těžce k sehnání v kamenných obchodech.

obchod Tinky si u mě získal od prvního nákupu mojí důvěru a to je hlavní.Můj názor na obchod ?Spolehlivý,přehledný,poměrně levný s bohatým obsahem produktů.Popis produktů dokonalí,hlavně pro prvorodičky (jako jsem i já) které si tak mohou zakoupit to nejlepší pro svoje miminka.Já osobně, jsem si nakoupila na stránkách Tinky,celou výbavu. A nestála mě tolik peněz,jako v kamenném obchodě a nemusela jsem ve svém 8 měsíci někde lítat a shánět.Zásilka mi byla doručena hned druhý pracovní den a byla jsem informována o každém pohybu mé objednávky.Za ušetřené peníze za dopravu (cca 100 kč ) , jsem se rozhodla koupit krásný body set a tím za něj ušetřit 100 kč . Já osobně jsem velice spokojená zákaznice a mohu jen doporučit.Na stránkách Tinky budu nadále nakupovat s potěšením.

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Dobrý den Leni! Moc děkujeme za krásné a rozsáhlé hodnocení. Zpětná vazba je pro náš obchod velice důležitá, abychom se v našich službách mohli neustále zlepšovat. Podíváme se po nějakém levnějším příslušenství do postýlky a rozšíříme nabídku MAM :-) Moc se těšíme na Vaše další návštěvy u nás na Tinky.cz a doufáme, že budete i nadále spokojena!

• Při převzetí jsem byla upozorněna, že po výdeji už zboží nemůže být vráceno, což mě hodně zarazilo, protože obsah zalepené krabice si těžko můžu zkontrolovat....

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Dobrý den přejeme, děkujeme za hodnocení. Pokud Vám dopravce sdělil, že nemůžete vrátit zboží, jednalo se o mylnou informaci. Reklamace zboží nebo jakoukoli případnou nespokojenost se zásilkou vždy řešíme dle zákona. Zjistíme podrobnosti a upozorníme přepravce, aby nedával mylné informace tohoto typu. Hezký den přejeme.

• Plno věcí které v normálním obchodě nenajdu

Reakce obchodu TINKY SHOPS s.r.o.

Dobrý den Ivčo, moc děkujeme za hodnocení! A doufáme, že k nám opět zavítáte! :-)