Doba dodání delši, než uvedeno, posláno až po urgenci

Reakce obchodu Tineke.cz

omlouváme se za zpoždění doručení, objednaný produkt byl dočasně vyprodán a po vzájemné komunikaci jsme jej odeslali hned jak to bylo možné.
    Adam, tým Tineke.cz

• 14 dní trvalo, než obchod zboží odeslal. Přitom ho deklaroval jakona skladě.

Reakce obchodu Tineke.cz

omlouváme se za zpoždění způsobené předvánočním obdobím. Některé produkty máme skladem na Slovensku, jiné v zahraničí. U každého výrobku uvádíme přibližnou dobu dodání/odeslání podle dostupnosti. I přes naši snahu se dodací lhůty v předvánočním období prodloužily, za což se ještě jednou omlouváme.
    Adam, tým Tineke.cz

• Špatná komunikace s obchodem, dlouha dodací lhuta. Obchod vůbec po dobu 3 týdnů nedal vědět co se děje s objednávkou.

Reakce obchodu Tineke.cz

Děkujeme za recenzi a omlouváme se za zdržení. Děláme maximum pro to, aby byla dodací doba co nejkratší, bohužel zejména v předvánočním období může být čekání delší, které je způsobeno vyšším počtem zásilek v předvánočním období.
    Adam, tým Tineke.cz

• Čekám 3 týdny na doručení a zatím nic!!!

Adam, tým Tineke.cz

• Dlouhé čekání na dodání zboží 7.11.2023 jsem si objednal zboží a 8.11.2023, že na objednávce usilovně pracují a že zboží je skladem a že ho doručí do 10 pracovních dnů a to už uběhlo a ani mi neposlali kdy mi objednáné zboží přijde

Adam, tým Tineke.cz

• Zatím jsem zboží neobdržela…

Adam, tým Tineke.sk