• Velmi zdlouhavá a problematická komunikace
    • Ani po 2 e-mailem a 2 týdnech žádné pořádné info o dodání zboží
    • Objednávka zrušena - odpověď - měli jste nám zavolat ;-( Prý technické problémy ... :-)

• Objednal jsem zboží a obchod stornoval objednávku.,bylo mi zděleno,že ukončují činost.Dodnes jsem neobdržel peníze zpět.Celou záležitost jsem předal na ČOI.

Raději nenakupovat.

Reakce obchodu timetowhey.cz

Dobrý den pane, objednávku jsme vám stornoval a také jsme vám poslali rovnou e-mail s potvrzením z platební brány ke všemu máme doklad a také ho máte i ve své e-mailové adrese, kde se, i uvádí, že převod peněz může trvat 5 až 10 dní. I přes vaše vyhrožování e-mailem se to urychlit nedá, A také jsme se vás snažili kontaktovat telefonicky, ale marně.

• Zboží po týdnu ještě nepřišlo.
    • Napsala jsem email a bez reakce.

Šílené, přišlo polovina zboží, mělo byt skladem ale nepřišlo. Odeslali po týdnu a vůbec nic nenapsali jestli ten zbytek vůbec chci.

Reakce obchodu timetowhey.cz

Děkujeme za recenzi. Mrzí nás Vaše zkušenost. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí s objednávkou neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis. Situaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Před týdnem jsem udělala objednávku. Zboží nedorazilo a na e-mail obchod nereagoval

Zboží nedorazilo ani žádná informace o něm.