• Velmi zdlouhavá a problematická komunikace
    • Ani po 2 e-mailem a 2 týdnech žádné pořádné info o dodání zboží
    • Objednávka zrušena - odpověď - měli jste nám zavolat ;-( Prý technické problémy ... :-)

• Objednal jsem zboží a obchod stornoval objednávku.,bylo mi zděleno,že ukončují činost.Dodnes jsem neobdržel peníze zpět.Celou záležitost jsem předal na ČOI.

Raději nenakupovat.

Reakce obchodu timetowhey.cz

Dobrý den pane, objednávku jsme vám stornoval a také jsme vám poslali rovnou e-mail s potvrzením z platební brány ke všemu máme doklad a také ho máte i ve své e-mailové adrese, kde se, i uvádí, že převod peněz může trvat 5 až 10 dní. I přes vaše vyhrožování e-mailem se to urychlit nedá, A také jsme se vás snažili kontaktovat telefonicky, ale marně.

• Široký výběr
    • Přehledný web
    • Dárek k produktu.
    • komunikace
    • Pomalé doručení

Vše došlo v pořádku

• Zboží po týdnu ještě nepřišlo.
    • Napsala jsem email a bez reakce.

Nedoporučuji zakoupení produktu z tohoto eshopu. Zakoupila jsem produkt, který měl být skladem. Po týdnu od zaplacení objednávky jsem neměla žádné informace k objednávce. Začala jsem komunikovat s infolinkou, kde začal kolotoč výmluv, proč zboží není dodáno (výpadek serveru, problém na paletě atd). Výsledkem byl vždy slib okamžitého vyřešení situace, ke kterému samozřejmě nedošlo. Řešila jsem tedy storno objednávky a vrácení platby, což vedlo opět ke koloběhu výmluv a slibů. Až po mém velmi důrazem jednání mi byla platba vrácena. Bohužel jsem teď zpětně zjistila, že kontaktní osoba pro řešení situace má zpoplatněné hovory (i přes sídlo na Slovensku). Pokud si chcete ušetřit čas i peníze, zde nenakupujte.

Šílené, přišlo polovina zboží, mělo byt skladem ale nepřišlo. Odeslali po týdnu a vůbec nic nenapsali jestli ten zbytek vůbec chci.

Reakce obchodu timetowhey.cz

Děkujeme za recenzi. Mrzí nás Vaše zkušenost. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí s objednávkou neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis. Situaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Před týdnem jsem udělala objednávku. Zboží nedorazilo a na e-mail obchod nereagoval

Zboží nedorazilo ani žádná informace o něm.

• Sortiment

• Výběr