• Rychlé odpovědi na dodatečné dotazy.

• perfektní služby
    • rychlost, nabídka, komunikace

Krásné hodinky-bohatá nabídka, výborná komunikace, rychlé dodání, dobré ceny

• Skvělý sortiment
    • Skvělá komunikace obchodu
    • Ceny

• Skvělá komunikace,zrychlené dodání krásné hodinky

• Ohromná ochota vyjít zákazníkovi vstříc.
    • Poměr cena/kvalita.
    • Nabídka nadstandardních služeb jako je gravírování.
    • Flexibilita a rychlost zpracování objednávky.
    • Celková komunikace.
    • Slušné jednání, vysvětlení všeho potřebného včetně upozornění na cokoliv, co by s objednávkou mohlo souviset. Zákazník má možnost být o všem plně informovaný a domlouvat detaily objednávky. Stačí využít nabídky poslat dotaz prostřednictvím funkce Rychlý kontakt.

Tento obchod jsem si vybrala na základě odpovědí pana Skovroňského na negativní recenze. Pochopila jsem z nich, že ty ojedinělé negativní recenze nemají moc velkou váhu, protože jejich autoři buď očekávali nemožné nebo jednoduše něco nepochopili.
    Před objednávkou jsem pana Skovroňského kontaktovala s dotazem na délku doby dodání hodinek, když bych měla zájem je i nechat gravírovat. Nemohlo se mi tedy stát, že by hodinky byly doručeny později, než bych čekala. A je jasné, že s gravírováním se doba dodání o trochu protáhne. (Objednáno 22. 5., dodáno 30. 5.) Návrh na gravírování pan Skovroňský upravoval dle mého přání a konzultoval se mnou prostřednictvím e-mailu i během víkendu. Jako zákazník si snad už lepší servis přát nemohu. Ten člověk ví, co dělá a má za to můj obdiv. Jestli někdo chce obdarovat sobě drahou osobu hodnotným dárkem, určitě ho nevybírá na poslední chvíli, ale s dostatečným předstihem. Pokud ne, nepokládám to za problém obchodníka.
    Jediný drobný nedostatek, jelikož je to dárek, je v mém konkrétním případě mírně potlučená krabička originálního balení hodinek. Ale ještě jednou připomínám poměr cena/kvalita. Manžel bude nosit hodinky, ne krabičku, takže přivřu oko. Hodinky jsou naprosto v pořádku i s certifikátem pravosti.
    Obchod vřele doporučuji, připojuji se k zástupu spokojených zákazníků a panu Skovroňskému přeji pevné nervy a mnoho dalších spokojených zákazníků. Nechte si dařit. Děkuji.

• Rychlé dodání a krásná cena.
    • Nic.

Rychlé dodání a příjemná cena hodinek.