• Doručili někam jinam než bylo uvedeno

Reakce obchodu Time For YOU

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa za vzniknutý problém, samozrejme sme danú situáciu vyriešili aby Vám daný tovar doručený.

S pozdravom
    Timeforyou.cz

Zboží nebylo dodáno, uvedené číslo je soukromý byt a žádné Time For You!!

Reakce obchodu Time For YOU

naše telefónne čislo 721 962 080 určite není na skromný byt. Prosím, skontrolujte číslo, na ktoré ste volali.
    Hezký den,
    Zuzka
    timeforyou.cz

Po sedmi dnech kromě potvrzení objednávky žádná reakce! Jestli je expedováno objednané zboží.... Žádná informativní zpráva jak to vypadá.... Ještě že nikdy neposílám peníze do předu....

• Naprosto nefungující výrobek a nemožnost vrácení vadného zboží.
  • kabelka ve špatnem stavu poškrabana zaprasena asi byla použivana

• obchod v pohodě
    • modrá tabulka prišla poškrabaná

Zboží, které nám přišlo - TOYS YM191 3D magická kreslící deska - bylo již evidentně použito, tel. číslo na zákaznickou linku, které mají na stránkách nefunguje - nakonec jsme se rozhodli tabulky našim holkám nechat, tyhle budou mít u nás a pod stromeček jim koupíme v jiném obchodě

Obchod zaslal zcela jiné zboží, než bylo objednáno. Navíc absolutně nekomunikuje. Již týden čekám na odpověď. Uvedený telefon nikdo nezvedá, na emaily nikdo neodpovídá. Doporučuji se tomuto internetovému obchodu z dálky vyhnout. Předal jsem celou záležitost k právnímu vymáhání a zaslal podnět na Českou obchodní inspekci. Takovýto přístup internetového prodejce jsem zatím nezažil.

• Nedoručili co měli,volal jsem slíbený termín doručení,opět nic neposlali,po té jsem objednávku zrušil a objednal jinde.
    • Nedodržení dohodnutého termínu doručení

Nedoporučuji !!!!!! Nejprve mi došlo úplně jiné zboží než jsem chtěla. Ihned jsem kontaktovala obchod o stavu, ke kterému došlo.
    Odpověď přišla po více jak týdnu. Zboží sice poslali poté správně, ale nefunguje, jak by mělo. Vracím zboží zpět a čekám, že odpovědi se možná ani nedočkám.

Bylo zaplaceno předem převodem a od té doby žádná reakce obchodu.

Obchod nabízí k zakoupení neoprenové pásy různých velikostí. Včetně délky 120 cm. Ten jsem si také objednal. Obdržel jsem však místo této délky pás o délce cca 100 cm. Na krabici nebyla ani délka uvedena. Ihned jsem volal co to má znamenat a bylo mi odpovězeno že mají pouze tuto jednu délku a pokud ho nechci mám ho na své náklady na dopravu vrátit!!!!!!

• zboží zaplaceno, je to už přes 10 dní a nedošlo, psala jsem meil s dotazem, žádná odpověď, ale chcete, abych ohodnotila nákup - kde je chyba? zatm velká espokojenost