• Boty jsou strašně malinký jinak by byly dobrý

Kabel za 63 Kč jsem obdržel vadný. Celková cena s poštovným 223 Kč. Poslat reklamaci, jít na poštu a čas? Raději jsem si ho nechal proměřit a opravit v elektrodílně . Stovka na a je vyřešeno. Od této firmy nikdy víc.

Reakce obchodu TifanTEX

Dobrý deň prajeme Pán Jirka Floyd.

Ďakujeme za Vašu recenziu, a že ste si našli čas ju napísať. Čo sa týka káblu, komunikovali sme spolu cez mail a navrhli sme Vám bezplatnú výmenu za nový kus - pokiaľ teda bol nefunkčný, no od tej doby ste Nám už na mail neodpísali :)

• Nenašli adresu

Dobrý deň prajeme

Ďakujeme za Vašu recenziu, a že ste si našli čas ju napísať. Pokiaľ prepravca nevie nájsť adresu, je potrebné v maily, ktorý Vám od prepravcu vždy príde, opraviť adresu aby prepravca vedel, kde presne sa nachádzate. Pokiaľ tak nevykonáte, je možné že zásielka sa vráti späť ku nám.

dobrá cena i kvalita

Dobrý deň prajeme

Ďakujeme za Vašu recenziu, a že ste si našli čas ju napísať. Avšak, recenzií nerozumieme.

S pozdravom, Tím TifanTEX

špatná komunikace o objednávce a nešlo ani sledování kde objednávka je

Dobrý deň prajeme

Ďakujeme za Vašu recenziu, a že ste si našli čas ju napísať.

O objednávke na Vami uvedený mail boli odoslané všetky údaje aj maily, sledovať objednávku samozrejme bolo a je možné cez emaily od prepravcu Zásilkovna. Pokiaľ ale zákazník uvedie zle email, žiadne správy potom samozrejme nechodia - a toto sa žiaľ stáva veľmi často. Objednávka Vám bola doručená do 24 hodín od podania objednávky u prepravcu.

S pozdravom, Tím TifanTEX

• NEFUNKČNÍ V TOM SMYSLU,ŽE PO ODJIŠTĚNÍ,RESP. POSUNUTÍ POJISTKY K OTEVŘENÍ - VYSTŘELENÍ ČEPELE A NÁSLEDNÉM STLAČENÍ TLAČÍTKA,ČEPEL NEJDE VRÁTIT ZPĚT ........

TĚŽKO V TUTO CHVÍLI PO POSOUDIT

Dobrý deň prajeme Pán Miroslav

Ďakujeme za Vašu recenziu, a že ste si našli čas ju napísať.

Nôž je samozrejme funkčný, nôž nefunguje tak ako ste písali, otváranie funguje tlačidlom, avšak zatvoriť nôž je potrebné ručne tak, ako to je písané v popise produktu a tak, ako to je dokonca znázornené vo videu v produkte. Teda jeho funkčnosť ste si vysvetlili zle, kedže ste pravdepodobne nepostupovali podľa popisu či videa v produkte.

Je nám ľúto, že vďaka nie našej chybe, i tak ako obchod dostaneme od zákazníka hodnotenie "neodporúčam". Každopádne, pokiaľ ste očakávali inú funkčnosť produktu, mohli ste nám ho jednoducho vrátiť .

S pozdravom, a prianím nádherného dňa, Tím TifanTEX

Jsou to podvodnici,prej teplaky site na Slovensku a 8xxxl..houbelec jsou to teplaky z Ciny!!! Na Sape v praze za 100 kc!!!!!!! Sraci to jsou

Dobrý deň prajeme Pán Ludvik

Ďakujeme za Vašu recenziu, a že ste si našli čas ju napísať. Za ten istý čas ste mohli produkt zabaliť a podať vo výdajnom mieste Zásilkovny bezplatne - a tovar Nám vrátiť, pokiaľ s ním nie ste spokojný :)

Pozor - pri Vami objednanom produkte vôbec nieje a ani nebolo uvedené, že by bol vyrobený a šitý na Slovensku, túto informáciu pri produkte neuvádzame. Vyrábame pracovné oblečenie a iný druh teplákov - vždy je ale táto informácia uvedena v popise produktu.

Samozrejme, pri nepoužitom produkte a nespokojnosti s produktom či nefunkčnosti je dobré nás najskôr kontaktovať, a radi Vám vyriešime reklamáciu bezplatne pomocou Zásilkovny :) Áno, bezplatne, jednoducho výmenou, alebo vrátením peňazí za celú objednávku :)

Nekvalitní produkt

Dobrý deň prajeme

Ďakujeme za Vašu recenziu. O probléme s nekvalitným produktom žiaľ nevieme a jedinú info, ktorú od Vás máme je táto negatívna recenzia. Pokiaľ by ste Nám napísali mail aj s fotkami s tým, o čo konkrétne sa pri brúskach na nôž v cene 98 CZK jedná, radi by sme Vám pomohli danú vec vyriešiť :) Žial ale zatiaľ ste nás o probléme nekontaktovali

S pozdravom, a prianím nádherného dňa, Tím TifanTEX

Objednal jsem si ponožky bez gumicek u kotníku zboží došlo s gumickami u kotníku toto zboží jsem si mohl koupit u nas takových ponožek mám doma moc

Dobrý deň prajeme

Ďakujeme za Vašu recenziu. Mrzí Nás vzniknutá situácia, no o probléme sme sa samozrejme znova dozvedeli až pri čítaní tejto Vami zadanej negatívnej recenzie. Vôbec ste Nás o probléme nekontaktovali, ak by áno, radi by sme problém vyriešili, žiaľ nevieme, kde sa stala chyba.

S pozdravom, a prianím nádherného dňa, Tím TifanTEX

• Za tu cenu jinak v pohodě
    • Zip na peněžence nefunkční 2x

• Široký výběr
    • Dobré ceny

Dobrý deň

Ďakujeme za Vašu recenziu, ktorá pravdepodobne mala byť pozitívna, no žiaľ je negatívna a obchod neodporúčate. V tomto prípade, tomuto hodnoteniu docela nerozumieme.

S pozdravom, a prianím nádherného dňa, Tím TifanTEX

Mrzí mě chybně označení ponožek, jelikož jsem chtěla koupit vlněné, což mi na jejich webu nabídlo tyto Virginia Norwenger, kt.na sobě mají etiketu ovcí. Také je na nich etiketa wolle -vlna a jsou bavlněné....ano, vidět, že popisek na webu upravují, ale pořád je to sakra zavádějící a klamlivé. Na faktuře mám uvedeno jako kupovanou položku: Pánské ponožky z ovčí vlny Virginia 3 ks (43-46) ...cítím se podvedeně, jelikož to byl malý dárek a očekávání vlněných ponožek, nastalo zklamání obdarovaného. NEDOPORUČUJI

Dobrý deň prajeme Pani Zuzana

Ďakujeme za Vašu recenziu. Mrzí Nás vzniknutá situácia, no o probléme sme sa samozrejme znova dozvedeli až pri čítaní tejto Vami zadanej negatívnej recenzie. Vôbec ste Nás o probléme nekontaktovali. Veríme taktiež, že ďalších 9 druhov produktov, ktoré ste si od Nás v rámci tejto jednej objednávky objednali, boli v poriadku (teda 90% objednávky by malo byť zcela v poriadku)

Samozrejme, pri nepoužitom produkte a nespokojnosti s produktom je dobré Nás najskôr kontaktovať, a radi Vám vyriešime reklamáciu bezplatne pomocou Zásilkovny. Pokiaľ Náš obchod neodporúčate kvôli jednému produktu z dodaných 10 druhov produktov, môžete samozrejme vrátiť celú objednávku - kedže sme pochopili, že asi budete nespokojná aj s ďalšími produktami, pretože neodporúčať obchod pre jeden produkt z 10 Nám nedáva akosi zmysel.

Každopádne, popis upravujeme a platí to, čo v danom popise nájdete napisané - preto ich treba čítať a v prípade nejasností Nás najskôr pred objednaním kontaktovať cez mail, online chat alebo telefonicky a radi vždy poradíme :)

S pozdravom, a prianím nádherného dňa, Tím TifanTEX

• Jediná výhoda je rychlost dodání nic jiného.
    • Zapalovače jsem hodil rovnou do koše, chvíli funguje chvíli ne. Pak jsem koupil náplň do Zapalovače 300ml, a přišlo mi 60ml. Nevím kdo to zabalil, ale ten rozdíl? A ještě jak to přišlo zabalené tak to balil prvňáček ze zvláštní školy.

Dobrý deň prajeme Pán Jiří Kos

Ďakujeme za Vašu recenziu. Mrzí Nás vzniknutá situácia, no o probléme sme sa samozrejme znova dozvedeli až pri čítaní tejto Vami zadanej negatívnej recenzie. Vôbec ste Nás o probléme nekontaktovali (náplň do zapaľovačov 60ml ani nemáme v ponuke)

V celom baliacom, naskladňovacom a expedičnom procese u Nás stále pracujú "len ľudia" (za čo sa Vám veľmi ospravedlňujeme, nie je za to ale potrebné ich urážať) čiže občas môže nastať problém, ktorý samozrejme hneď a radi riešime k spokojnosti zákazníka. Len to by bolo potrebné Nás najskôr kontaktovať. Na to máme Náš reklamačný tím.

Veríme, že doriešime aj túto situáciu výmenou či vrátením (ak Nás ovšem kontaktujete) a že aj v budúcnosti Nám dáte znova šancu - a zmeníme Vás názor na pozitívny :)

Nevieme, kde posledné mesiace nastal problém, no ľudia radi prichádzajú o peniaze. Kedže zadaním zlej recenzie, nekontaktovaní Nás a vyhadzovaním produktov rovno do koša zákazník naozaj prichádza o svoje peniaze. Pretože ak by ste Nás kontaktovali - a stále samozrejme môžete - peniaze Vám radi vrátime a vzniknuté chyby radi napravíme.

S pozdravom, a prianím nádherného dňa, Tím TifanTEX

Byl mi řečen asi špatný variabilní symbol peníze se mi vrátili zpátky na ucet. Místo, aby se dořešil problém... Tak se na to pán dotyčný vykašlal.. Nelíbilo se mi to...

Reakce obchodu TifanTEX

Dobrý deň prajeme Pani Květoslava..

Ďakujeme za Vašu recenziu.

Pomohli sme Vám tak, ako sme mohli. Zaslali sme Vám správny VS (nie, nie je to vždy číslo objednávky, v tomto prípade to je číslo, ktoré vygeneruje systém platobnej brány Comgate) aj správne údaje pre platbu. "Pán dotyčný" Vám celý čas pomáhal, telefonoval s Vami (už počas telefonátu sme postrehli Vaše ofenzívne jednanie, v ktorom ste pokračovali aj v emailoch, aj keď sme sa pokúšali len pomôcť vybaviť objednávku) a keď Vám ponúkol ďalšie 2 možnosti, ako vieme Vašu objednávku vyriešiť a doručiť odmietli ste, pretože to bola podľa Vašich slov "ztráta času". Teda Naše ponúkané riešenia ste odmietli.

To, že sa peniaze vrátili späť na účet sa niekedy stáva, no pri rozumnom jednaní - čo je 99% prípadov - vždy objednávku doriešime k spokojnosti zákazníka. Takže, ak uvádzate, že sme problém neriešili a vykašali si naň, klamete a zavádzate Naších budúcich zákazníkov. Je Nám ľúto, že aj keď sme sa snažili a urobili sme pre Vás maximum, zaslúžili sme si od Vás neodporúčanie, ktoré aj tak nakoniec nie je riadne opodstatnené a teda udelené neprávom.

S pozdravom a prianím krásneho dňa, Tím TifanTEX

Přišlo jiné zboží,než jsem si objednala. Čekám na výměnu zboží.Zatím nedorazilo.
    Komunikaci emailem není co vytknout.Reagují ihned.

Dobrý deň prajeme,

Ďakujeme za Vašu recenziu. Mrzí Nás vzniknutá situácia, na ktorú sme reagovali hneď, ako ste Nám dali vedieť. Tovar sme Vám bezplatne vymenili za ten, ktorý ste mali dostať a všetko je teda nakoniec v poriadku :) Sme taktiež len ludia, občas chybujeme a preto poskytujeme možnosť bezplatnej výmeny / vrátenia cez Zásielkovňu, komunikujeme so zákazníkom expresne a všetko aj expresne riešime.

Cez to všetko, ste aj tak zvolili, že Nás ďalej neodporučíte, aj keď ste napísali pozitívne hodnotenie pre Náš reklamačný tím.
    Veríme, že "neodporúčam" bol len preklep, a že aj v budúcnosti Nám dáte znova šancu - a zmeníme Vás názor na pozitívny, kedže svet je krajší s úsmevom a pozitívnym myslením :)

S prianím krásneho dňa, Tím TifanTEX

• Galose přišli jedna je větší a druhá menší.

Dobrý deň prajeme,

Ďakujeme za Vašu recenziu. Mrzí Nás vzniknutá situácia, no o probléme sme sa dozvedeli až pri čítaní tejto negatívnej recenzie - a až potom ste Nám písali mail ohľadom problému :/

Ak by ste mali záujem, vieme Vám samozrejme tovar vymeniť za nový ako sme už spomenuli - formou zásielkovne - packety - a to úplne bezplatne. V celom baliacom, naskladňovacom a expedičnom procese u Nás stále pracujú "len ľudia", čiže občas môže nastať problém, ktorý samozrejme hneď a radi riešime k spokojnosti zákazníka :)

Veríme, že doriešime aj túto situáciu výmenou a že aj v budúcnosti Nám dáte znova šancu - a zmeníme Vás názor na pozitívny :)

S prianím krásneho dňa, Tím TifanTEX