Nejlepší zkušenost za poslední leta. Ochota, změny a přizpůsobení velikosti s ochotou, rychlost prostě dokonalý servis a vynikající ceny!

Jedním slovem perfektní. Děkuji

Musím říci, že jsem osobně navštívila ateliér a byl to úžasný zážitek. Paní majitelka a celý tým jsou naprosto skvělý, poradí Vám a šperky jsou opravdu nádherné. Mohu jen doporučit!

Maximální spokojenost

Nadstandartní zákaznický přístup paní majitelky, krásné šperky, určitě se rád vrátím.

• velmi milá komunikace
    • úžasné šperky

Náramky jsou nádherné. Maximální spokojenost, paní Dědičová má úžasný osobní přístup a nic není problém.

• Dokonalá komunikace
    • Kvalita zboží
    • Osobní přístup ke klientovi

Shválím chválím a znovu chválím. S takovým přístupem jsem se ještě nesetkala. Přeji všem z týmu TIAMI spoustu spokojených zákazníků a v osobním životě hodně zdraví štěstí a spokojenosti.

Náušnice jsou krásné. Splněné přání.
    Všichni v Tiami skvělí,velmi prijemne prostředí
    Děkuji

rychlost, osobní přístup

• Nadstandardně příjemné jednání paní majitelky, kterou její práce baví.
    • Snaží se maximálně vyjít zákazníkům vstříc.

• Velmi příjemná komunikace, rychlé vyřízení objednávky, srozumitelný a přehledný eshop

Celková spokojenost. I díky dárkovému balení, se z nákupu stala potěšující luxusní záležitost, kterou můžete kohokoliv obdarovat ihned po převzetí od dopravce :-)

Náramek byl zabalen v hezké krabici, včetně kartičky certifikátu (minimálně to působí zajímavě). Přítelkyni se moc líbí a na mě osobně působí také velmi dobře.

Paní z obchodu byla velmi proaktivní a poslala i obrázky produktu předem, takže jsem měl představu, co mi dorazí.

• Zároveň s dodávkou zboží se mnou obchodník komunikoval prostřednictvím SMS, nabídli mi fotodokumentaci k zásilce, abych měla představu, jak je zboží upraveno, protože jsem ho navíc měla dárkově zabalené bez navýšení poplatku. Komunikace obchodu vynikající, asi jsem se ještě nikdy s tak příjemným přístupem nesetkala.

• Nadstandardní komunikace, vše perfektně vysvětleno, ukázáno, takový přístup jsem ještě nezažil.

Skvělý nákup

rychlý, spolehlivý

• Perfektní služby

• Perfektní komunikace a ochota!

Maximální spokojenost!

• Individuální přístup
    • Kvalitní šperky
    • Možnost výroby na zakázku
    • Možnost vyzvednutí v centru Prahy
    • Originální design šperků

U TIAMI nakupuji pravidelně a vždy jsem byla na 100 % spokojená. Komunikace s majitelkou Gabrielou je naprosto skvělá. Oceňuji především ochotu, individuální přístup a bezkonkurenční kvalitu šperků. Obchod vřele doporučuji!

• výborná komunikace
    • osobní přístup
    • krásné šperky
    • nic není problém :-)

• Rychlá komunikace, velká vstřícnost, nádherné šperky

Toto byl již několikátý nákup a jistě ne poslední. Tiami přesahuje veškerá
    očekávání a poskytuje maximální servis a komunikaci.