• když jsem s nimi komunikovala ohledně vrácení zboží, protože kromě barvy nesouhlasil rozměr povlečení, bylo mně pouze nabídnuto, že pošlou nové povlečení se správným rozměrem, ale nebrali na zřetel, že ho chci vrátit i kvůli barvě.

Objednala jsem zboží na facebooku kde bylo vyobrazeno v jiných barvách, než bylo posláno. Chtěla jsem zboží vrátit, obchod jsem žádala o zaslání štítku pro vrácení zboží, bohužel žádný neposlali, proto jsem ho dnes na vlastní náklady poslala zpět. Jsem poučená, tady už nakupovat nebudu.

Reakce obchodu tiahome.cz

Dobrý den, máme pri vzore Charlote 5 detailných fotke, treba si prohlížet všechny ne len jednu. Náklady na vraceni ak zákazník neni spokojen hradí zákazník. Poskytli jsme Vám bezplatní výmenu tovaru kurýrem PPL. Mrzí nás, že ste nespokojena.
    Tím TiaHome

• Nemůžu hodnotit zboží,které mi nedorazilo

Zboží dorazilo vadné, problémy s komunikací ohledně vrátky, obchod nevrátil peníze v plné výši

Reakce obchodu tiahome.cz

Dobrý den, zbozi nebylo poškodzené, vadilo Vám, že bylo prešité bílou nití. Peníze Vám byli obratem zaslané bez dopravních nákladov.
    S pozdravom
    Tím TiaHome

• Při rozbalení prvního povlečení byla špína na cíše (vyprala se), ve druhém balení je znehodnocen povlak polštáře, kde je díra (cca 3 mm)

Reakce obchodu tiahome.cz

Ospravedlňujem se ak byl tovar poškodzení. Kontaktujte naši zakaznicku linku.
    Tím TiaHome

• Obal na povlečení byl absolutně roztrhaný, rozřezaný či co .. máme jako dárek a bohužel to povlečení musíme dát bez obalu ,i když obal nehraje roli,je to zkrátka dárek k Vánocům
    • I když bylo objednané povlečení dvakrát , zvlášť povlečení s polštářem a zvlášť další ,poslali to jako jeden balík 2+2 ,což neřeší nás problém ,když to máme jako dárek pro dvě osoby ..

Reakce obchodu tiahome.cz

Ospravedlňujeme se ak sa obal povleceni roztrhal při preprave.
    Tím TiaHome

Úplně jiná barva než na nabídce/tyrkysová/skutečnost světle modrá!

• Na upoutávce je vzor drobný, to co mi poslali není vůbec pěkné vzor je velký vůbec nejsem spokojená a víckrát si nic neobjednam je to klamavá reklama

Nedoporučuji místo bavněného povlečení poslali z umělého vlákna. Na obalu píšou bavna ale není to z bavny.Jedna cícha špatně ušitá. Už si nic neobědnám.