• Přehledné internetové stránky, rychlá komunikace i dodání

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše kladné hodnocení kterého si velice vážíme a jsme rádi za každého našeho spokojeného zákazníka. Budeme se těšit na další spolupráci.

Velmi rychle dodání

thodinky.cz

• Rychlost, cena, ochota.
    • Upravili mi délku řemínku u hodinek na přání.

rychlé dodání

• rychle vyřízená objednávka

Nakupovala jsem po prvé

thodinky.cz

Již několikrát jsem objednala z tohoto obchodu a vše prislo

thodinky.cz

• Tak rychle vrácené peníze na účet za vrácené zboží jsem ještě nezažila. Opravdu velká pochvala
    • Hodinky vypadají skvěle

thodinky.cz

• přehledné internetové stránky, rychlé vyřízení

velmi doporučuji, rychlé vyřízení objednávky, zboží dobře zabalené

Bez problému.

thodinky.cz

• Rychlá dodací lhůta a velice ochotný a příjemný personál.muzu opravdu vřele doporučit

• Žádná

thodinky.cz

Všechno fungovalo,jak mělo.Jsem spokojená,jen mi nedorazila se zbožím žádná faktura nebo doklad o zaplacení.Nevím,jak bych výrobek reklamovala,kdyby náhodou nefungoval.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše kladné hodnocení kterého si velice vážíme a jsme rádi za každého našeho spokojeného zákazníka. Doklad jsme Vám zaslali při odeslání objednávky emailem.

• Ochota, vstřícnost

• Rychlé

vše rychle vyřízeno

• Rychlé dodání,velký výběr

thodinky.cz

• objednávka byla vyřízena v krátkém termínu a zboží přišlo brzy.

jen rada - nechte pojistku chodu ať si ji odstraní kupující sám.

• Spolehlivé a Rychlé dodání