• Rychlost dodání.kvalitní balení,dobré ceny, kvalitní zboží.

rychlost

Naprostá spokojenost

Vybral jsem špatnou velikost, výměna proběhla rychle.

Rychlé dodání, přehledná nabídka

Na internetových stránkách nebyly správně zobrazeny či popsány barvy výrobku. Obchod si byl však patrně této chyby vědom, neboť jeho pracovníci mě opakovaně před odesláním zboží kontaktovali, abychom si potvrdili objednávanou barvu. Kdyby tak neučinili místo modré bundy, kterou jsem si objednala dle obrázku, by mi přišla růžová. Barva se skrývala v kódu, který zákazník nerozluští.

• Výborná prehľadnosť stránky
    • Kvalita tovaru
    • Komunikácia obchodu
    • Rýchle doručenie
    • Možnosť výberu z viacerých prepravcov
    • Niekedy ceny ale za tú kvalitu sa niet čomu diviť.

Z obchodu som objednávala zatiaľ 2 krát a určite nie naposledy. S tovarom som maximálne spokojná. Teraz mi má prísť druhá bunda. Dámska Ventrix Hoodie v krásnej modrej farbe. Už sa neviem dočkať.

• Nepříjemný personál

Zboží objednané přes e-shop nedorazilo a tak jsem se vydala na samotnou prodejnu koupit zboží tam. Prodavačky nepříjemné ani trochu nápomocné, rázné. V dnešní době, kdy se tolik řeší recenze a dbá se na servis, nechápu, že někdo může zaměstnat takhle nepříjemný personál. Přítel navštívil stejnou prodejnu (OC Nový Smíchov) o týden později a měl úplně stejně nepříjemnou zkušenost jako já. Doporučuji zapracovat na nějakém prozákaznickém přístupu.

• Byla jsem s nákupem naprosto spokojená. I předchozí zkušenost s vracením objednanho zboží, které jsem pro nevyhovující velikost vracela, byla výborná.

• Blízkost bydliště

Vše proběhlo v pořádku

• Predaj kvalitneho oblečenia a vybavenia

• Rychlé zaslání
    • Dobrá komunikace

• vše proběhlo v pořádku, v prodejně ochotný, vstřícný přístup

• Rýchly a spoľahlivý.

• Rychlost a realny sklad

• Rychlé jednání

nakupuji pravidelně,spokojenost ,ačkoliv jsem si na prodejne vybral jinou barvu

• zboží, které obchod uváděl, že má skladem, nakonec skladem nebylo, ačkoliv již bylo zaplaceno a peníze za zaplacené zboží dosud nebyly nevráceny na účet (již skoro dva týdny...), ze strany obchodu nebyla nabídnuta žádná kompenzace...

Příště raději zboží objednám z Německa.

• rychle a vpořádku doručené