• Komunikace na bodu mrazu
    • Dávejte pozor zboží sice dorazí ale podpora nikde
    • Neexistuje kontakt pro ČR
    • Není tady žádný kameny obchod

Objednávka dorazila , ale byl to špatný kus od vyrobí a nikde není k selhání kontakt ( pokud zažijete nákup budete hodně obezřetní pokud zvolit této e-shop

• Velký výběr
    • Oficiální obchod
    • Přehlednost obchodu
    • Detailní popis u produktů
    • Vždy rychle vyřízeno
    • Doručení
    • Nemožnost výběru kurýrní služby

Obchod je fajn, mají některé kusy, které jinde ne. Ale bohužel zvolili toho nejhoršího dopravce. Proto raději nakupuji jinde, avšak pokud jinde daný kus nemají, koupím ho zde. Nicméně problém vždy jen s doručením s nekvalitní službou UPC (to je opravdu děs)

• žádnou neshledávám
    • Nefunční proces vrácení zboží

Naprosto nefunkční proces vracení objednávky! Zboží zasílají z Belgie a je velký problém ho poslat zpět. Když si podrobněji přečtete pravidla vrácení, dozvíte se, že vám peníze nerefundují - jen kredity na nový nákup (ani ty ovšem, po několika týdnech, stále nemám). Vyzbednutí vráceného zboží jejich přepravní službou jsem urgovala 3x a dovolala se reakce až přes jejich Facebook - v angličtině, na e-mail stereotypně odpovídali, že mám vratku zadat přes web, což opakovaně nefungovalo). Když zavoláte na telefonní číslo help linky uvedené na webu, dozvíte se, že volané číslo neexxistuje!!! Žádné místo, kam byste sami mohli zboží dovézt zpět, v ČR nemají. Kamenné obchody odmítají zakázku převzít zpět s vysvětlením, že oni s oficiálním eshopem The North Face (v Belgii) nemají nic společného. Je zarážející, že servis takto známé značky je tak prachbídný! Považuji proto za potřebné varovat další zákazníky před těmito nesolidními obchodními praktikami.

• Obchod jednoduše nefunguje, komunikace nulová.

Objednáno zboží, přišlo upozornění, že zboží bylo předáno dopravci, dopravce napsal, že zboží převzal. Potom další upozornění, že v určený den zboží přiveze. A to je vše. Zboží nedorazilo, komunikace - reklamace u dopravce UPC nulová, abyste se dostali k informaci o zásilce, chce po vás UPC odsouhlasení obchodních podmínek, ve kterých se prakticky zříkají veškeré odpovědnosti. Reklamováno tedy u The North Face. Komunikace po mailu pouze v angličtině (!), tel. číslo nefunguje. Reklamováno tedy mailem v angličtině, že UPC nedoručilo, přišla pouze obecná odpověď, že máme být trpěliví. O stavu zásilky žádné informace. Po týdnu najednou další mail, že vrací peníze na účet...

Zboží velmi kvalitní, ale obchod katastrofa. Nedoporučuji.

super

Před 10 dni jsem si objednal objednávku. Nedostal jsem žádné upozornění, že by moje objednávka byla připravená k vyzvednutí. Psal jsem několikrát na podporu, ale stále jsem nedostal odpověď.

• KVALITA ZBOŽÍ
    • Není v Opavě

• Rýchle doručenie
    • O všetkom informujú mailom
    • Nemám čo vytknúť

Spokojenost. kvalitní zboží

určitě svižné a přesné vyřízení objednávky

bezproblémový rychlý nákup

• Prehladná stránka

Super skusenost s obchodom + mikina prišla v peknom balení so zľavou na další nakup.

• Great offer of products
    • Competitive prices
    • You cant check the product and therefore might be disappointing

• Všechno bez problémů, jako vždycky:)
    • Žádná!!!

Všechno perfektní. Díky!

• pohodlný výběr, slevy na další nákup

• RYchlost, kvalitní zboží
  • Standardní rychlé a jasné jednání. Zboží bylo okamžitě expedováno.

• Velice dobrá komunikace
    • Příjemný personál
    • Skvělá telefonická pomoc s Arkády Pankrác

100% doporučuji

• bol otvorený,a slečny boli velmi príjemné,velmi

• Kvalitní výrobky a dobrá komunikace s prodejci v "kamenném obchodě"
    • Za poslední roky jsem zde koupil dvě bundy a dva batohy. Naprostá spokojenost.
    • Trochu jiné ceny u některých výrobků v "kamenném obchodě" než uvádí e-shop.

Prodejce outdoorového vybavení s kvalitními výrobky, které dlouho vydrží. Tomu samozřejmě odpovídá cena.