• Dobrý výběr
    • Rychlost dodani

• Skvělá dohoda a rychlost

• Super ceny,příjemné jednání na prodejně.Naprostá spokojenost.

• dobrá komunikace a ochota poradit

S obchodem jsem řešil problém se stávajícím produktem thule (poškození při pokusu o krádež), dobře mi poradili a vyšli ve všem vstříc, vše potřebné zasláno obratem.

• Rychlost dodani
    • Skvela komunikace

• Okamžitá odpověd formou e-mailu .
    • Rychlé vyřízení objednávky

rychlé

bylo to rychlé a vše proběhlo , jak mělo

• Okamžité odeslání a zpracování objednávky
    • Nikdo nebral kontaktní telefon, když jsem si potřeboval něco ověřit

Profesionální zkušenosti, nesmírná vstřícnost.

Po mém přání při objednávce k posunutí data doručení jsem byl v krátkém čase telefonicky kontaktován zaměstnancem a přání bylo vstřícně dohodnuto.

Velice ochotná a vstřícná komunikace ze strany obchodu. Perfektně vysvětlí a věcně poradí s výběrem. Doporučuji

• lživé informace - uvedeno skladem, přitom skladem nebylo
    • zakoupeno jinde kde skladem bylo skutečně skladem

obchod uvedl cituji: "heureka interpretuje skladovost mnohdy špatně, to bohužel nedokážeme ovlivnit. V minulosti jsme je na to již upozorňovali, ale zřejmě nemají zájem takové věci řešit."

"Za Heuréku se omlouváme, ale bohužel není v naší kompetenci nastavení správných údajů na jejich stránkách. Jedná se o společnost s monopolním postavením na našem trhu a bohužel více věcí nelze u nich změnit, oni pouze "pohlcují" naše vložené kredity."

heureka uvedla cituji: "všechny informace si bereme od obchodu. Ten nám je sám zasílá pomocí feedu, takže my zobrazujeme jen to, co je obchodem zasíláno."

nevím co si o tom myslet, nevím kdo má pravdu když tvrdí každý něco jiného, každopádně stihla jsem koupit jinde a tudíž můžeme vyrazit bez problému na hory a to je to nejdůležitější...

Reakce obchodu Thulestore

Dobrý den paní Nováková,

dlouho jsme uvažovali, jak na vaší recenzi rozumně reagovat a došlo nám, že vy vlastně nerecenzujete nás, ale srovnávací portál Heureka.cz.
    A jelikož samotnou Heureku recenzovat nelze, tak máte jedinou možnost a to je svojí recenzí poškodit nás.
    Co se týče lživé informace:
    Heureka.cz interpretuje skladovost na našem eshopu TH-STORE.CZ, která byla v době objednávky ve statusu "skladem 0 kusů(2-7 dní, centrální sklad)", jakožto skladem, bohužel.
    Naší dostupnost, na našem eshopu jsme byli schopni bez problémů dodržet. O čemž víte, protože jsme spolu mailově ihned komunikovali(pokoušeli jsme se i o telefonní spojení, což bohužel nebylo možné, jelikož jste na sebe v objednávce uvedla špatné tel číslo).
    Vy jste si vyhledala produkt na Heurece, načež jste musela přejít na náš eshop a na něm provést objednávku. Absolutně jste vyignorovala(přehlédla, nevnímala - nevím, vyberte si) skutečnou námi deklarovanou dostupnost(červeně u produktu i v průběhu objednávky. Nevím, jak lze přehlédnout. Ale zřejmě lze).

Co se týče vyjádření Heureky, že my jim posíláme feed a oni interpretují jen to, co my jim posíláme..
    Za prvé, kdyby to byla pravda, asi by nebylo možné na Heurece zobrazit SKLADEM a na eshopu 0 ks skladem s dostupností do 7 pracovních dní.
    Ohledně samotného feedu, ten my neposíláme, ale Heureka si jej sama stahuje přibližně každé 2 hodiny. Tím se dostáváme k další zajímavé a neřešitelné věci, že v situaci, kdy my bychom řetězy skladem měli, někdo by je 5 minut před vámi objednal, tak ještě další hodinu a 55 minut budou na heurece pořád skladem. Z toho opět vyplývá, neřiďte se dostupností na Heurece, ale skutečnou dostupností na daném eshopu.
    Navíc Heurece chtě nechtě dáváme nucený přístup do našeho objednávkového systému, kde vidí úplně vše, včetně vašich údajů(jak jinak by mohla vám zaslat mail s žádostí o hodnocení eshopu, když jste produkt objednala u nás a ne na Heurece).

Na závěr vám chceme popřát hezkou dovolenou, upřímně.

Th-STORE.CZ

Vše super!

• Rychlost vyřízení objednávky

• rychlé, odpovídající, spokojenost

• Velmi vstřícní a ochotní poradit
    • Absolutně perfektní komunikace s obchodem
    • Spolehlivost

• ochotná obsluha s vysvětlením

Bylo to velmi rychlé, perfektně zabalené a kompletní.