Rychlé vyřízení objednávky ,jsem spokojená.

• 100% spokojenost, zboží krásně ušité, složené, super

100%, nemá chybu

Komunikace s obchodem je velmi vstřícná, nabídka zboží je mimořádná, mohu jen doporučit. Koupila jsem závěsy s fototiskem a protože jsem zvolila největší velikost, nejsou květy ostré jako na obrázku, ale to je asi
    velkým zvětšením.

Byla jsem s nákupem velmi spokojena. Proběhl rychle a bez problémů

Nerada platím za zboží dopředu a docela mě zarazilo, že v kontaktech není telefon. Jelikož syn miluje bílého tygra a nebyl si schopen vybrat záclonu do pokoje, tak jsem to riskla. Tušila jsem, že potisk dělají až po objednávce a že to bude trvat. A byla jsem hodně mile překvapena, že za týden byla zásilka na poště.

• Rychla objednavka

• Možnost bez doplatků si nechat ušít závěsy dle požadovaných mír-což velmi oceňuji
    • zajímavé vzory
    • malinko se barva liší na PC od skutečnosti, místo hnědých detailů se jedná o khaki. Bylo by možná vhodné napsat k popisu, z jakých barev se vzor skládá.
    • obchod Vás neinformuje o tom,kdy bylo zboží posláno-dozvíte se až od pošty.

• Krásné záclony, ušité přesně podle požadavku
    • Termín dodání od objednávky, včetně ušití byl týden, což jsem nečekala.

• dekor látky na fotech vypadá lépe, komunikace např. o odeslání balíku nebyla žádná

• Zakoupený barevný závěs s 3D tiskem. Super látka, krásně potištěná, ustřižená i zakončená. Velmi kvalitní závěs za přiměřenou cenu s nadstandardní možnosti vybrat si individuální rozměry a úpravu.
    • Tisk odpovídá obrázku. Pouze je o něco málo kontrastní než na obrázku v eshopu.
    • Originální závěsy, které oživí interiér a které jsou z nemačkavé látky
    • O zaslání hotového výrobku se bohužel dozvíte až od dopravce v daný den. Vhodnější by bylo zaslání na mail informaci ohledně předání zboží dopravci.

Určitě doporučuji. Již nyní plánuji další objednávku.

všechno OK

• Velký výběr zboží
    • Nemá

Výborná komunikace, rychlost dodání

• Velký výběr zboží

Doporučuji nákup, velký výběr zboží, dobrá komunikace a rychlá doprava