poslali mi špatnou položku a seznam balení byl pro něco úplně jiného, ​​než co jsem si objednal nebo co bylo v krabici.

• naprosto neuvěřitelná vstřícnost a ochota při jednání

výborné ceny, velký výběr, rychlost vyřízení a hlavně milé chování

• kvalita produktů
    • domluva
    • rychlost dodání
    • cena výrobků

Perfektní jednání a kvalita produktů. Rychlost komunikace na jedničku. Doporučuji :)

• Velmi přijemné prostředí a přístup k zákazníkovi

• rychlá reakce obchodu
    • doporučení při výběru
    • poslání videa s postupem instalace nosiče
    • žádná

velice spokojená s obchodem, rychlá reakce obchodu, doporučení při výběru, dovezení zboží, poslání odkazu na video s postupem instalace nosiče na kola, celkově velice spokojená

• nadstandartně vstřícný přístup

Nic jsem nedostal

• Osobní přístup, rychlá rada s instalací.

• Rychlé slušné jednání

Velká výhoda, doručení na dobírku.

Velmi ochotné a vstřícné jednání.

• Okamžitá reakce na otázky

Tento obchod doporučuji, skvělé reakce na reklamace aj.

• komunikace

Rychlé dodáni, vše v naprostém pořádku,pan vedoucí nám maximálně vyšel vstříc

• Super zákaznická podpora

- Rychlé dodání
    - Včetně montáže

• Zboží stále nedorazilo, čekám každý den a stále nic, přitom jsem objednala a na eshopu bylo uvedeno, že zboží je skladem..

Reakce obchodu TEtech s.r.o.

Dobrý den všem,
    za společnost TEtech s.r.o sdělujeme, že se jedná o FIKTIVNÍ objednávku od konkurence!

S pozdravem TEtech s.r.o.

• dobre ceny a ochota pri jednani

• Uvádí lživé informace
    • Zboží skladem = zboží není skladem

Objednal jsem v eshopu tetech.cz, jelikož to nemám na prodejnu daleko a především, že u zboží uvádí dostupnost skladem. Zboží jsem potřeboval do konce roku 2018.

Nicméně mi bylo sděleno panem Vondráčkem, že zboží skladem není, a že v centrálním skladě není bohužel od 21.12.2018 nikdo kdo by nám zboží vyskladnil. Zboží mi prý budou schopni dodat max do 15.1.2019...

Samozřejmě jsem zájem čekat neměl a zboží jsem zakoupil bez problémů jinde!

Nechápu jak může takový eshop vůbec fungovat a navíc stále u produktu, který fyzicky skladem nemá uvádět, že skladem je a lhát zákazníkům!

E-shop tetech.cz rozhodně nedoporučuji....

Reakce obchodu TEtech s.r.o.

Dobrý den všem,
    za společnost TEtech s.r.o se omlouvám všem, kteří si již přečetli tuto negativní recenzi.
    Bohužel i přes dobré lidi jsou tu lidi, kteří chtějí zabránit pohodlnému nákupu z e-shopů a nejenom našeho e-shopu.

Pan Zdeněk Novotný je neexistující uživatel, který objednal dne 21.12.2018 ve 21:30 záměrně produkt z IP adresy přesměrované do zahraničí (důvod skryté IP adresy bylo zachování nezjistitelné identity objednávky a zákazníka) Produkt který byl uveden skladem byl opravdu skladem, ale díky svátkům nebyl ve skladu opravdu nikdo, kdo by zboží vyskladnil. Pan "Novotný" v recenzi udává že zboží zakoupil jinde a že potřeboval do konce roku 2018. To je ovšem také nepravdivá odpověď, jelikož to z interních informací nebylo možné.

Telefonní číslo, které v objednávce Pan "Novotný" udal je neustále vypnuté a nedalo se s ním domluvit.

za společnost TEtech s.r.o.
    Jednatel společnosti Tomáš Vondráček