• Zbytečné velké balení

Reakce obchodu Teta drogerie eshop

děkujeme Vám za zpětnou vazbu.
    Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojena. Uděláme vše pro to, aby tomu bylo tak i nadále.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Zboží zabalené ve zbytečně velké krabici

Reakce obchodu Teta drogerie eshop

děkujeme Vám za zpětnou vazbu.
    Váš podnět ohledně balení jsem předala na příslušné oddělení jako námět na zlepšení do budoucna.

Tým Teta drogerie.

• Zbozi spatne zabaleno, darkove baleni špinavé
    • Dobra u si dopravce sam zmenil na jine misto

• V pátek objednáno, v úterý vyzvednuto na vybrané prodejně
    • Měli by lépe přizpůsobit balení. Mé 3 zubní pasty dali do krabice, do které by se vešly boty.... přitom to šlo jen interní dopravou ze skladu na prodejnu
    • Ne vše z e-shopu lze koupit na prodejnách... že by záměr utržit o 40 Kč více?
    • Nedá se platit při převzetí na prodejně.... nebo jsem to jen neobjevil?

Reakce obchodu Teta drogerie eshop

sortiment na E-shopu se od kamenných prodejen může lišit. Určitě to není o tom utržit navíc 39korun za vyzvednutí zboží na prodejně.
    Ohledně placení objednaných zásilek s vyzvednutím na prodejně je jediná možnost objednávku uhradit kartou dopředu.

Pokud si zvolíte doručení domů, můžete si již zvolit i platbu na dobírku.