• Bohužel zboží o víc jak týdnu nikde takže nevím co bych měla hodnotit.

Zboží dorazilo nekompletní. Chyběly součástky přístroje.. Přísavky..
    Rozhodně nedoporučuji tento obchod..

Reakce obchodu Terarijní potřeby

Dobrý den, pane Štroble,
    upřímně mě situace velmi mrzí, dal jste nám špatnou recenzi bez toho aby jste se pokusil s námi situaci řešit.
    Nevyrábíme mlhovače, ani je nebalíme, a už vůbec je nerozbalujeme a nevyndáváme přísavky. Vždy se snažíme, aby naši zákazníci byli spokojeni, zakládáme si na tom, ale jsou věci, které neovlivníme, nezlobte se.

Rád Vám s celou situací pomohu, budu kontaktovat výrobce a pokusím se pro Vás přísavky zajistit. Jakmile dorazí, tak Vám přísavky dodáme.

V případě jakýchkoliv dalších problémů nás prosím kontaktujte, uděláme maximum, abychom Vám pomohli.

Přeji hezký večer,
    Jiří Chlumský

Misto topneho kamene z bridlice me dosel jakysi nevzhledny kus betonu natreny barvou. Neodpovida nabizenemu zbozi. Vyrobek prave reklamuji.

Reakce obchodu Terarijní potřeby

velmi nás mrzí, že nejste s produktem spokojený.
    Horní část topného kamenu je břidlice, dolní část ve které je umístěna elektronika je zalitá lepidlem. Nejedná se o "natřený beton barvou".
    Výrobek odpovídá vzhledem nabízenému zboží, ale protože je každý kus břidlice odlišný, tak se tvarem liší, na což na stránkách upozorňujeme. Každý kus je originál.
    Pokud si budete přát vybrat jiný tvar, nebo produkt vrátit, neváhejte se na nás obrátit.

Jiří Chlumský

Byl to můj první nákup, spokojenost 50%. Zboží skladem, odesláno a doručeno včas. K termostatu však nebyl dodán český návod. Po urgenci byl dodán v elektronické formě, ale překlad byl značně nepřesný a zmatečný. Některé postupy ovládání nejsou přesně popsány.

Zbozi objednane a zaplacene 9.6.
    stale nedorazilo, i pres emailovou urgenci se mi dosud ( 24.6.) nikdo neozval.
    NEDOPORUCUJI!

Dodávka zboží a komunikace dobrá.
    Zboží bylo špatné (vůbec nefungovalo), kontroly aspoň funkce výrobku nedělají, takže jsem prodělal dvě třetiny ceny výrobku. Proto se vyplatí si zboží objednat přes obchod a raději zaplatit o něco více.

netuším jestli obchod ještě funguje, přišla mě automatická odpověď o vytvoření objednávky, zboží zatím nedorazilo (mělo být skladem), nikdo mě ještě nekontaktoval kvůli zpoždění objednávky. Dnes mě přišlo, abych ohodnotil nákup. Tak hodnotím. Rád bych napsal něco jiného, ale bohužel nemám co.

Dlouhá dodací lhůta

• Žádné
    • Nedošlo potvrzení objednávky, ani objednané zboží. Komunikace ze strany obchodu žádná.

Po 10 dnech se nikdo neozval a zboží nedorazilo.

• Žádné. Objednané zboží která bylo označeno SKLADEM.
    • nedorazilo ani po 14-ti dnech.
    • Na mail s dotazem kdy zboží příjde, žádná odpověď.
    • Člověk na kontaktním telefonu tohoto obchodu nic nevěděl a byl arogantní.
    • komunikace

NENAKUPUJTE

• Nevím,co si mám o obchodu myslet.

zatím zboží nedorazilo

• Zboží "skladem" nedorazilo ani po 11dnech.Ze strany obchodu žádná komunikace,na moje výzvy buď ujištění,že vše je OK,nebo bez odpovědi.

Velmi laxní,málo komunikativní.

• Jedine ceny a nabidku produktu, ktere jsem jinde nenalezl.
    • Komunikace, internetove stranky.

Pokud si chcete na zbozi pockat a doufat v nejaky zazrak, ze vas bude nekdo kontaktovat e-mailem (jak se to dneska dela), tak je toto primo pro vas.

Objednal jsem si zboží od určitého výrobce, ale až při osobním vyzvednutí jsem zjistil že zboží je od jiného výrobce. Nikdo mě předem na tuto informaci neupozornil i když jsem před předáním mluvil s prodejci.Zboží mi bylo slíbeno v pondělí přišlo až v pátek.Není co dodat.

Zboží jsem objednal a pak mi asi po dvou dnech zavolali, že zboží není