Omotavky jsem objednával 2x, poslali fakturu, ale omotavky nebyly nikdy odeslány. Dobře, že jsem neplatil online. Objednávka se stále zpracovává a není předána k doručení. Obchod nemohu doporučit.

Reakce obchodu tenshop.cz

máte pravdu, že se bohužel z důvodu nedostupnosti zboží ze strany dodavatele dodací doba zboží výrazně protáhla, za což se Vám moc omlouvám. Ale rozhodně jsme Vám žádnou fakturu neposlali. A je pravda, že zboží též nebylo odesláno, neboť jste se si zvolil osobní odběr na prodejně.

Každopádně za vzniklé komplikace se Vám moc omlouvám..

Martin Moravec - tenshop.cz

Reakce obchodu tenshop.cz

Každopádně za vzniklé komplikace se Vám moc omlouvám..

Martin Moravec - tenshop.cz

• Píší na skladě a zboží nemají

Po objednání se prodávající vymlouval,že je mimo obchod, jestli počkám, pak byl prý nemocný a na konec vůbec nekomunikoval, ani pres telefon ani přes email.

Tovar som si objednal, ale ani po 14 dnoch ho nedostal. Idem objednat inde.

• Chcete li vyzvednout zboží osobně, obratem se trpělivostí.I tak to bude málo.

Reakce obchodu tenshop.cz

bohužel musím říci, že Vaše hodnocení mě v tomto případě upřímně mrzí. Objednal jste si zboží, které jste si po pár dnech a naší vzájemné domluvě bez problémů vyzvedl, nebo alespoň já osobně jsem v tom skutečně žádný problém neviděl. Pár dnů na to jste si z jiných údajů objednal to samé zboží (1 kus navíc) .. Na což jsem Vám zareagoval, že jsem bohužel ulehl s nemocí a celý týden tudíž nebudu v práci. Což bylo (ta nemoc) zřejmě to moje pochybení, na které jste takto reagoval. Tímto se Vám tedy omlouvám..

Přeji Vám hezký den, Martin Moravec - tenshop.cz

Po odeslání mé objednávky přišlo sdělení,že v nejbližší době mně dají vědět kdy si můžu požadované vyzvednout.Od té doby nekomunikují.

• uvádějí skladem zboží které nemají a pak vám zruší objednávku

• Osobní přístup, smsky, telefon při řešení problémů
    • Nabídnuta alternativa za stejnou cenu
    • Nutnost řešit problémy, za které si může obchod sám
    • Zboží, které je inzerováno jako skladem, skladem není
    • 9 dní vyřízení objednávky placené předem na zboží "skladem"
    • Nakonec nemám ani jedno zboží, co jsem si původně objednal

Od dne objednávky po obdržení zboží uběhlo 9 dní. Objednal jsem 2 trička a jedny ponožky. Ani jedno zboží prodejce neměl, i když jsem objednával skladové zboží a platil kartou.

Už zde neobjednám.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Není uvedeno,že prodáváte zboží od čínského výrobce.

Reakce obchodu tenshop.cz

Vaše nespokojenost nás mrzí, každopádně Vámi zakoupená tenisová raketa Babolat pochází z oficiální distribuce Babolat ČR, v případě Vašeho zájmu Vám mohu poslat kopii naší nákupní faktury. Náš obchod nabízí výhradně originální produkty. A přestože je firma Babolat původem z Francie, stejně jako cca 90% firem na celém světě vyrábí své produkty převážně v Číně či jiných asijských zemích. Rádi bychom u každého jednotlivého produktu (zejména pak u textilu) uváděli přesnou lokalitu a název výrobny, odkud daný produkt pochází, což je bohužel za všeobecné situace víceméně nereálné. Osobně jsem Vám nabízel možnost Vámi zakoupenou raketu nám z důvodu výroby v Číně obratem vrátit, tuto možnost jste však důrazně odmítl. Mrzí mě tedy, že jsem nebyl schopen vyjít Vám vstříc k Vaší maximální spokojenosti.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Martin Moravec - provozovatel obchodu tenshop.cz

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Zboží na obrázku neodpovídá skutečnosti!Přišlo mi tričko s jiným barevným nápisem.

...

Reakce obchodu tenshop.cz

Mrzí nás Vaše zklamání, ale bohužel odlišný (správný) barevný nápis byl v případě triček Head Promo uveden v popisku produktu. Bylo to z důvodu v té době ještě neaktuálních fotek od dodavatele. Nyní jsou již všechny obrázky aktuální a správné. Každopádně - jakmile tato nepříjemná situace nastala, okamžitě jsem Vám nabízel, že nám tričko můžete poslat zpět a my Vám rádi vrátíme peníze. Odpověděl jste, že nic nám vracet nebudete. Nevím tedy, jak se Vám za vzniklé nedorozumění více omluvit. Martin Moravec - provozovatel obchodu tenshop.cz