• sortiment
    • přehledný web
    • dobře popsané produkty
    • velký výběr produktů
    • velká spokojenost

Utíkejte od nich pryč, hrůza...

• Spokojenost se vším.
    • skvělá přehlednost eshopu
    • velký výběr produktů za přijatelné ceny

• Jednotlivé parfémy či parfémové vody je zapotřebí nejprve vyzkoušet v prodejně kosmetiky. Tato naše zkušenost s výše uvedeným typem vůně byla poté zhodnocena poměrem kvality, poměrem kvantity a v neposlední řadě cenou výrobku. Ve vašem on line shopu, je tato cena o proti cenám v kamenných obchodech a i jiných on line shopech nejlevnější, proto tuto značku u vás kupuji již po několikáté . I když se jedná o pánskou parfemovanou vodu, moje manželka ji používá denně a její vůně vydrží déle než 24 hodin po její aplikaci. Ostatní ženy jsou její vůní paf.

• Kvalitne zabaleno proti poskozeni
    • Rychle vyrizeno a dodano
    • 100% spolehlivost
    • Výběr
    • Přehledné informace
    • S vyrobky jsem take maximalne spokojena
    • Příznivá cena
    • Bezva obchod
    • Perfektní přístup k zákazníkům !

• Kupoval jsem poprvé, ale velmi spokojený.
    • Perfektní komunikace s obchodem a zboží přišlo zachvili.
    • Cena výrobku.
    • Super obchod :-)

• neuvádza žiadne kontakty, nerešpektujú priania zákazníka...

Objednávku som zrušila bezprostredne po objednaní na základe prečítaných recenzíí. Záporné recenzie sa potvrdili. Napriek cca 15 správam o zrušení objednávky a o tom, že tovar neprevezmem, poslaným cez formulár pre zákazníkov TENNY (inak sa s nimi komunikovať nedá, žiadne telef. číslo, žiadny mail) mi bol tovar zaslaný. Zásielkovú službu som požiadala o vrátenie ovaru odosielateľovi. Neviem či sa im to podarilo. U tohoto predajcu už nikdy nakupovať nebudem.

• velmi rychlé dodání,
    • žádná

během pár dnů výrobek dorazil. , s jeho kvalitou jsem spokojena.

• místo 2 kusů po rozbalení jen jeden .Podvodníci nereagují na reklamace|!!!!

Podvodníci

Reakce obchodu TENNY

Dobrý den,vase objednavka byla dnes expedovana .je nam lito ze se tohle stalo -

• Rychlost odeslání
    • Komunikace e-shopu
    • Pečlivě zabaleno
    • Jsem velice spokojena s produkty

• Mimořádně velká nabídka
    • Korektnost, dobrá komunikace
    • Příznivé ceny
    • Plně doporučuji!

• Spolehlivý obchod s docela velkým výběrem a rozumnými cenami.
    • Přehlednost
    • Rychlá expedice zboží
    • Doporučuji, nikdy mne nezklamalo :)

• Parfém přišel rychle a v pořádku.
    • vždy perfektní kvalita produktu, originál
    • výborná komunikace s eshopem
    • Všechno super!!!!

• dodržení termínu dodání zásilky
    • rychlost dodání zásilky
    • příznivé ceny
    • seriózní jednání

• Bleskurýchle vybavenie.
    • Výborná komunikácia.
    • Úplne bezkonkurenčná cena tovaru.
    • Dostupnosť výrobku, ktorý inde dostupný nie je

• že při podvodu používají tak pitomého kurýra, že mi to přišlo divné a zapátral jsem a zjistil, že je to fake. Teď dokonce jejich zboží vozí údajně Vienna trans - absolutní blbost
    • FAKE
    • nekomunikují
    • kdo zaplatí, ten už peníze neuvidí a může lahvičku s parfémem akorát tak hodit do tříděného odpadu - příště budu chytřejší

Tyhle obchodníky aby pohledal. Ale jsou chytří, jen co je pravda. Pořád se najdou blbci jako já:)

• Výrobek z Číny

• Obchod je absolutně nekomunikativní - na email napsaný ve čtvrtek se do dnešního dne, to jest středa, nikdo neobtěžoval odpovědět.
    • Zboží mi mělo být dovezeno od kurýra, který mi neposlal ani email ani sms jak je zvykem, že mi bude zboží přivezeno - což může být chyba i na straně kurýra, ale v životě se mi toto s jiným obchodem nestalo (kurýrní společností je DPD, což na webu také nelze dohledat!)
    • Email o potvrení objednávky dorazil, ovšem odkaz, který Vás má přesměrovat na stránku, kde lze vidět stav objednávky, byl nefunkční - nutno tedy hledat stav objednávky přes přihlášení na webu.

Tento obchod rozhodně nedoporučuji, byla to moje první a zároveň poslední zkušenost s objednáváním na tomto webu. Nekomunikace a nefunkční odkaz působí velmi neprofesionálně. To, že na webu nelze najít, kdo je onou kurýrskou společností, je další mínus. Tím, že mi nebyl zaslán email ani sms, jsem neměl tušení, kdy bude zboží dodáno. K objednávce jsem zadal, že chci zboží dodat nejdříve okolo 16 hodiny, což bohužel asi nešlo, protože kurýr jezdil vždy mezi 10-11 hodinou. Čili když jsem chtěl změnit adresu do práce, abych mohl zboží vyzvednout, musel jsem to složitě měnit přes kurýry a depo DPD přes 2 pracovní dny pomocí telefonu, protože abych mohl změnit adresu přes web aby se to propsalo až ke kurýrovi, musím mít číslo objednávky a osobní klíč, který Vám je zaslán na mail. Zboží bylo na skladě, objednáno 29.6., doručeno 10.7. Absolutně NEDOPORUČUJI! Na netu nakupuji často, ale tohle byla zatím nejhorší zkušenost s nakupováním na internetu.