Vše OK.

Reakce obchodu TELUX servis

Velice Vám děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení dalším zákazníkům. Jsme moc rádi, že všechno bylo v pořádku a že jste byli s nabídkou zboží i službami v našem obchodě spokojeni.

• Bleskové vyřízení objednávky
    • Příznivé ceny

Ráno objednáno, večer přišla informace o předání zboží na poštu, s nákupem jsem max. spokojen.

• Rychlé doručení

Obchod můžu doporučit.

• nakoupil v obchodě TELUX servis před 2 týdny

Velmi rychlé vyřízení nákupu .

rychlé jednání. zboží dorazilo do 2 dnů

• nakoupil v obchodě TELUX servis před 2 týdny

Vse v pohode. Jen je skoda ze nemaji nejake levnejsi postovne. Zbozi stalo 65 Kc a postovne 99 Kc :(

Reakce obchodu TELUX servis

Velice Vám děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení dalším zákazníkům. Poštovné je dáno cenou přepravců a jedná se o službu podléhající základní sazbě DPH.

• nakoupil v obchodě TELUX servis před 3 týdny

• rychlé dodání, super zabalené

• nakoupil v obchodě TELUX servis před 3 týdny

jedná se o první nákup nemohu hodnotit

Rychle vyrizeni

• nakoupil v obchodě TELUX servis před 3 týdny

• Jsem celkem spokojen a přišlo to včas.

• Velice rychle dodáno

• nakoupil v obchodě TELUX servis před 3 týdny

• nebývalá vstřícnost a ochota bez ohledu na velikost nákupu
    • žádnou jsem nezjistila

• nakoupil v obchodě TELUX servis před 4 týdny

Absolutní spokojenost.

• nakoupil v obchodě TELUX servis před 1 měsícem

Ve středu kolem 13.hod.jsem zboží objednala, ve čtvrtek už jsem ho měla na poště.Navíc má tento obchod oproti jiným stejné zboží levnější.

• nakoupil v obchodě TELUX servis před 1 měsícem

• zboží měli skladem ihned

• Vsechno super!

• nakoupil v obchodě TELUX servis před 1 měsícem

Zboží druhý den doručeno a vše v pořádku.

• Ochota a vstřícné jednání
    • Žádná

• nakoupil v obchodě TELUX servis před 2 měsíci

vše OK

• nakoupil v obchodě TELUX servis před 2 měsíci

• Jediný servis který nabízel na internetu příslušenství co jsem potřebovala
    • Nevýhodu nemá
    • Nevýhodu nemá