• Nízká cena,rychly nakup,dobra komunikace.
    • Nevím.

Super.

• Žádný
    • Mobily jsou skladem a když si jej objednáte, tak najednou skladem nejsou. Nekomunikují přes emaily, tel. je stále vypnutý. Už nikdy!

Nic nekupovat!!!!

• Žadný
    • špatná komunikace přes týden zaplacený telefon a pořád není doma

nenakupovat

• snad cena
    • Nespolehlivost, diletantství

30.9.2015 jsem objednal zboží, které mělo být podle eshopu skladem. Objednávka byla 1.10. mailem potvrzena. Potom se týden!!! nic nedělo, nakonec 8.10. mi přišel mail, ve kterém mi obchod oznámil že byl nucen objednávku stornovat z důvodu nedostatečného množství na jejich i centrálním skladě. Té formulaci popravdě nerozumím a nechápu proč jim týden trvalo, než zjistili, že nedisponují zbožím, o kterém tvrdí, že je skladem. Ovšem nejlegračnější je že dnes 11.10. stále tvrdí, že zboží mají skladem. Z toho si vyvozují, že je to buď banda neskutečných diletantů, nebo lákají zákazníky na sliby, které nehodlají plnit. Ještě, že jsem se nenechal zlákat, abych jim to zaplatil předem kvůli dopravě zdarma.

• Cena a vyber
    • Kvalita zbozi
    • Nema kamenny obchod

Provedl jsem zde prvni nakup, trosku obava po precteni nekterych negativnich recenzi, ale pani me ujistila, ze se nemusim obavat. Vse je v poradku a planuju zde dalsi nakup. Doporucuji.

• Cena za oficiální distribuci
    • Doprava zdarma
    • Výběr zboží
    • Nelze platit online, jen převodem, nebo na dobírku

Nákup,dodání,komunikace vše na jedničku. S klidem doporučujeme tento eshop.

• absence komunikace, nefunkční telefonické spojení, několikrát emailem příslíbeno dodání zboží, ale po 12-ti dnech od objednání nevíme, co se děje

obchod jsem zvolili díky nabízené nízké ceně zboží, bohužel i zaplatili předem, v současné chvíli nemáme zatím ani zboží, ani peníze zpět, nevíme v jakém stavu je objednávka
    NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu TelOn.cz

Děkujeme za Váš názor, který se bohužel nezakládá na 100% pravdě jak zde uvadíte.

Moc netušíme pro jste zde napsal recenzi, že není s námi možná komunikace, provedl jste objednávku 19.08 s platbou přes účet, kdy vaše platba dorazila 21.08.2015.

Již v den objednání bylo na webu jasně a přehledně uvedeno (na hlavní stránce i v kontaktech), že ve firmě probíhá plánovaná dovolená od 20.08.2015 - 31.08.2015 a veškeré objednávky budou expedováno postupně od 31.08.2015.

Děkujeme za pochopení
    TelOn.cz

• Velká slabina je v kominikaci. Avízo, že bylo zboží odesláno před týdnem je sice hezké, ale balíček pořád nikde. Telefon neberou.

nakoupila jsem zde díky dobré ceně na mobilní telefon. Dle hodnocené, co jsem našla vypadal obchod solidně, ale bohužel. Je vidět, že se nedá vybírat obchod pouze podle ceny.

Reakce obchodu TelOn.cz

Moc netušíme pro jste zde napsal recenzi, že není s námi možná komunikace, provedl jste objednávku 12.08 s platbou přes účet, kdy vaše platba dorazila 17.08.2015.

Děkujeme za pochopení,

• ?
    • možná malá známost

spokojenost

TelOn.cz

• cena zboží + dobré reference na netu + komunikativní pracovníci
    • Co se týká nákupu - tak za mě spokojenost. Zboží jsem nereklamoval, protože nebyl důvod, tak nemohu soudit.

Uvažuji o dalším nákupu a patrně už ani nebudu zkoušet jiný obchod.

• Nízké ceny
    • Cz/EU distribuce

• Cenu a slušnost
    • Nedodržují slíbené termíny, návod je polský a spouze všeobecný.Mobil podporuje češtinu částečně, takže upozornění mluví polsky

Reakce obchodu TelOn.cz

Vaše recenze se nezakládá zcela na pravdě.
    Objednal jste si zboží konkrétně Microsoft Lumia 535 7.08.2015, kdy Vám objednávka byla doručena následující pracovní den, ano za 3 dny, jelikož byl víkend a vy jste provedl objednávku v pátek v 18.00hod večer.

Byla Vám zaslána oficiální česká distribuce a jakmile Vám bylo zboží doručeno volal jste nám, že jste se spletl v objednávce a chtěl jste verzi dual sim, náš pracovník Vám vyhověl, že zboží můžeme vyměnit a nemusíte ani nic doplácet (dual sim dražší varianta) a byl jste informován o skutečnosti, že tato verze je distribuce EU, ale cz lokalizaci obsahuje i následné cz aktualizace. Nakonec jste mobil opět vrátil a naše společnost Vám zaslala peníze na Váš účet.

TelOn.cz

• Už je to 14 dnū,co jsem zrušila svou objednávku a peníze mi dosud nebyly vráceny!!! Na můj poslední mail nikdo nereaguje.

Neriskujete.

Uvedeme na pravou míru.
    Provedla jste objednávku dne 23.07.2015, dne 03.08.2015 bylo vámi zaslané zboží zpět převzato na skladě, dne 06.08.2015 Vám byli vráceny peníze v plné výši včetně nákladu na dopravu.

TelOn.cz

• Především oceňuji rychlost zaslání zboží a komunikaci.

• Jen trochu horší byla doprava přes Českou poštu, zboží dorazilo o 1den déle, nežli pošta avizovala,jinak bylo vše OK.

vše OK

• Nízká cena.
    • Zboží skladem.
    • Kamenný obchod.
    • Zoufalá pracovní doba.
    • Inzerujete, že objednávku po telefonu rezervujete do druhého dne ale objednávku přes internet také ačkoli tam tato informace není.