Zboží přišlo poškozené

• poslední informace 20.6 - čeká na dodávku, 1.7 dotaz na spokojenost, mezi tím žádná komunikace, zboží nedodáno.

Reakce obchodu Telink s.r.o.

Dobrý den, omlouváme se za zdržení objednávky. Některé zboží bylo delší čas nedostupné, nicméně objednávka byla 12.7. kompletně vyřízena a odeslána. U popisu zboží byla informace "Na objednání", kdy není přesně znám termín naskladnění.
    Dotaz na spokojenost chodí automaticky po 10-ti dnech od objednávky.
    S pozdravem, Jan Kohout, TELINK

• Špatná komunikace e-shopem. Žádná reakce na můj email.proto ruším objednávku. Miroslav.
    • komunikace

Reakce obchodu Telink s.r.o.

Dobrý den, omlouváme se, první Váš email s dotazem na dostupnost nám zapadl a tak jsme nereagovali. Na druhý již odpovězeno bylo. Jsme připraveni i na jiné druhy komunikace. Doufám, že na náš obchod úplně nezanevřete.
    S pozdravem, Jan Kohout, TELINK

Zboží objednáno ve slevě, po potvrzené objednávce telefon, že mění cenu. Na základě toho zrušena objednávka.

Objednávku jsem udělal dle jejich e-shopu. Pak mi z obchodu volali, že šlo o vánoční cenu a že mi objednávku ruší. Nikdy více.

Reakce obchodu Telink s.r.o.

U zboží byla informace, do kdy je cena platná (do konce roku). V době, kdy zákazník objednal již platnost ceny vypršela. Neustále pracujeme na zdokonalení systému eshopu. Variantu která nastala, systém neuměl automaticky lepším způsobem postihnout.

Uvádění zákaznika v omyl tím, že zboží deklarujete jako na skladě, když jej nemáte, beru jako opravdu velký podvod. Dji Goggles jsem pak koupil jinde.

Reakce obchodu Telink s.r.o.

Zákazník byl s omluvou informován o tom co se stalo. Poslední brýle musely být vydány jinému zákazníkovy, protože se objevila reklamace. Slovo podvod by asi mělo být užíváno v jiných souvislostech, tato nepříjemná situace nás rozhodně neoprávněně neobohatila, naopak.

• Po deseti dnech od objednávky jsem nic nedostal
    • Čekal bych alespoň ifo ,že objednaný materiál není a čeká se na dodání,bohužel nic.

Reakce obchodu Telink s.r.o.

Omlouváme se za zapomenutý email. Jsme připraveni i na jiné způsoby komunikace. Pokud se nepovede komunikace přes eshop.

Zařadil jsem tuto firmu mezi "obchodníky", kteří na internetu nabízí vše, ale ve skutečnosti nemají skladem nic.