• Firma Telink poskytuje komplexní služby - poradenství, prodej i servis dronů DJI

Hlavní předností firmy Telink je to, že její zaměstnanci sami létají, jsou zkušenými piloty a jsou ochotni se o svoje zkušenosti podělit. S firmou a přístupem jejích zaměstnanců jsem velmi spokojen.

• bez problémů
    • není

úplná spokojenost

Zboží objednáno ve slevě, po potvrzené objednávce telefon, že mění cenu. Na základě toho zrušena objednávka.

Naprostá spokojenost, ochota techniků s nalezením dílu který není v e-shopu.

• Rychlá reakce
    • Profesionální přístup
    • Odborná pomoc a rada online

Obchod doporučuji

• Zkusenosti v oboru.

Objednávku jsem udělal dle jejich e-shopu. Pak mi z obchodu volali, že šlo o vánoční cenu a že mi objednávku ruší. Nikdy více.

Reakce obchodu Telink s.r.o.

U zboží byla informace, do kdy je cena platná (do konce roku). V době, kdy zákazník objednal již platnost ceny vypršela. Neustále pracujeme na zdokonalení systému eshopu. Variantu která nastala, systém neuměl automaticky lepším způsobem postihnout.

• komunikace

Objednáno přes internet, bleskově dodáno. Na zjištěnou a nahlášenou závadu (jedna ze tří baterií nebyla funkční) bylo obratem reagováno a reklamace byla vyřešena osobní návštěvou prodejny. Obchod doporučuji ostatním.

• konkrétně u mého nákupu velice byla velice příznivá cena, SPARK byl o 2 tisc. levnější než všude na trhu

• Na drony jsou profesionalove, jak na prodej, tak i servis

• Smluvní partner

• vždy poradí co a jak

• Hezký design prodejny
    • Škála nabizených produktů
    • Zboží bylo skladem na prodejně, ale po objednání bylo expedováno na prodejnu

V případě nákupu priduktů DJI, není nic lepšího.

• Sklad

Velmi dobrá spolupráce.

• Ochota

• možnost nakoupit v kterýkoliv čas a beze spěchu

dojem spolehlivého, korektního obchodníka

NENÍ CO DODAT TOP!!!