• obchod, který nejspíše už nefunguje je stále aktivní s dostupným zbožím

Objednala jsem zboží, které do dnes nedorazilo. E-shop nekomunikuje.

- nedoporučuji
    - inzerují termín dodání do 48 h,ale nedodrží, posílají pouze emaily,že objednané zboží bude doručeno v následujících dnech
    - nelze se s obchodem spojit, uvádějí neexistující telefonní čísla

zboží nedorazilo a nikdo se nezval, nedoporučuju

Doposud mne nevrátily peníze zpět na účet

• Nespolehlivost

Objednávku jsem stornovala a to z následujícího důvodu: zboží bylo v nabídce, avšak emailem mi bylo sděleno, že zboží není na skladě, následně doba doručení 1 - 5 týdnů( nechci čekat), proto jsem objednávku stornovala.
    Dosud mi nebyly vráceny ani peníze/333,- Kč/ a zboží jsem též NEOBDRŽELA!
    Stále čekám na vrácení Kč.

• Žadné
    • Nabízí zboží které nemá na skladě.

Platit vždy jen za už dodané zboží.Nedoporučuji bankovní převod předem.

• zboží nedorazilo

Riziko

• to přesne nevim
    • to přesne nevim

dobry

• Nevrací peníze za zaplacené zboží, které nedodal.

Obchod rozhodně NEDOPORUČUJI. Provedl jsem objednávku a následně zboží zaplatil převodem na účet obchodu. Následující den mi obchod sdělil, že zboží již není a v budoucnu ani nebude. Poslané peníze již zpět neposlal ani po pěti urgencích. Nyní už vůbec nereagují.

• Neaktualizovanost

Pozor na ceny,zda jsou aktuální.

Obchod nedoporučuji
    Zboží nekvalitní
    Objednala jsem elektronickou baličku na cigarety a funguje akorát když v ní není tabák
    jinak se seká a nepobírá to vůbec tabák je to opravdu šunt
    Zbytečně vyhozené peníze a zase krám do skříně

Reakce obchodu TELEMOBIL

Děkujeme za recenzi, co mne na ní zaráží jak můžete hodnotit produkt, který Vám vůbec nebyl námi dodán viz kontrola evidence objednávek - vzhledem k nedostupnosti produktu byla objednávka stornována a zboží Vám nebylo dodáno. Zřejmě jste tento produkt zakoupila v jiném obchodě a tak patří recenze jemu nicméně z Vašich slov cítím jistou nespokojenost s funkčností produktu každopádně my nejsme výrobci takže recenze by spíše měla patřit nejmenované čínské továrně, ale když to vezmete s nadhledem třeba jde o výzvu přestat kouřit :-)

• BLBÝ OBCHOD!!! ŽÁDNÝ !!!
    • KOMUNIKACE ZE STRANY STRÁNKY? NULOVÁ !!!!

OBJEDNÁVKA MI NEPŘIŠLA A I KDYŽ JSEM OBCHODU NAPSALA EMAIL, TAK NEODPOVĚDĚL!!! UŽ NIKDY VÍC.

• Velmi rychlá komunikace a dodání zboží.
    • Nevím o nich.

Bezproblémový nákup.

• Nedoporučuji. Zboží jsem objednala před 16 dny a stále nedorazilo. Nereagují na mail a oba telefony hlásí neexistují číslo.

• Krátka doba dodání

Vřele obchod doporučím známým.

• Žádné, ani telefon není a ten co udávají je odpojený
    • Úplně vše

Nepoužitelný obchod

• Nulová komunikace.
    • Zboží, které jsem zaplatil jsem neobdržel.

Nakupoval jsem zde poprvé a taky naposled. Potvrzení objednávky a detaily k platbě vám pošlou, ale zboží nikdy neuvidíte. Jediný meil, který mi napsali byl, že mají před svátky hodně práce a nestíhají. Už nikdy více.

Reakce obchodu TELEMOBIL

Vzhledem k tomu, že se zákazník nepodepsal svým pravým jménem leč je vidět pouze přezdívka nezbývá než se domnívat o které zboží a jakou objednávku šlo, každopádně jestli jste to Vy pane Elgner z Olomouce tak 62 Kč za držák + přepravné jsme Vám vrátil zpět na účet. Zboží se zobrazovalo skladem leč při fyzicky náročné inventuře nedohledáno tudíž ano nedodáno leč závazky vyrovnány. Jednalo se o výprodejový kloub pro instalaci držáků na MT do vozu. Děkuji za pochopení.

• dodací lhůty, komunikace, lživé údaje na webu, kamenná prodejna zrušena, pevná linka zrušena, mobil záznamník s informací aby zákazník komunikoval pouze mailem na který přišla odpověď až za dva dny.

Vyhněte se obloukem této "firmě".

Reakce obchodu TELEMOBIL

Děkujeme i za tento názor, který neshledal nic pozitivního, ale negativ nashromáždil opravdu celou řadu. Dodací lhůty jsou závislé vždy konkrétně na jednotlivých položkách, kdo provozoval někdy nějaký obchod dá mi jistě za pravdu. Komunikace - zákazník myslel asi úroveň či co, záleží pochopitelně na jaké úrovni se chceme bavit, ale to je úhel pohledu. Lživé údaje na webu to je trochu silné obvinění, ale opět nemáme konkrétní podklady takže no comment. Kamenná prodejna zrušena - zpráva potvrzena - je to negativum ? Jestli chcete znovu otevřeme, ale ceny půjdou o 300% nahoru, protože kamenné obchody v Praze nejsou fasovány na OPBH zdarma. Opravdu potřebujete pevnou linku pro nákup zbožív e-shopu ? Podle posledních výzkůmů pevnou linku zrušilo více než 90% zákazníků, není k ní žádný důvod. Ano preferujeme emailovou komunikaci, jsme v 21. století a i když je emailem hodně starý způsob komunikace a není způsobem zaručeným pořád na trhu telekomunikací vede. Tak mne napadá objevilo se v této recenzi něco konkrétního tedy něco ohledně objednávky ?

Děkujeme a přejeme příjemné Vánoční svátky a štastný Nový rok 2015!