Dodací lhůta měla být 2-5 týdnů. Po 5ti týdnech jsem napsal ochodníkovi, ohledně termínu dodání. Bohužel obchodník nereaguje :-(

• Neexistuje na ne tel. Spojeni, cisla neexistuji.

Po objednání a zaplacení zboží bylo potvrzeno, že do tří dnů bude zboží odesláno a to bylo již před 10-ti dny. Nikdo nereaguje na můj email s dotazem, kdy mi zboží dorazí

• o žádné nevím
    • zboží nedorazilo po déle než 14-ti dnech a emailovém ujištění 30.10.2018 že mi bude zasláno

Objednal jsem si zboží(dostupnost do 1týdne)
    Docela dlouho trvalo (cca 1týden) než jsem dostal info, že zboží není dostupné a proto e-shop objednávku ruší.
    Následně na to jsem byl osloven abych hodnotil jak jsem spokojený s nákupem :-D

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Tento obchod nedoporučuji!!!
    Zboží objednané před 14 dny doposud nedorazilo, žádné vyrozumění jsem neobdržela, obchod se zákazníkem nekomunikuje. Když napíšete dotaz, odpovědi se nedočkáte.
    Takto si komunikaci se zákazníkem nepředstavuji.

• rychlé jednání

• ticho po pěšině

nákup z domova

• objednávku jsem zrušila, peníze mi dosud nebyly vráceny

Zboží mi nikdy doručené nebylo!!

Nedodržena proklamovaná dodací lhůta (dostupnost zboží 1 týdne, obrátila jsem se na obchod poprvé po 2 týdnech bez zboží nebo jakékoliv jiné informace), nikdo mne o prodloužení doručení neinformoval, musela jsem se já obrátit na obchod. Posléze jsem musela urgovat odpověď obchodu, jak hodlá řešit situaci, kdy už má více než 3 týdny zaplacenou částku za zboží, které není stále k dispozici. Všechny dohledatelné telefonní kontakty jsou nefunkční, zákazník je odkázán pouze na email. Nyní mám přislíbeno vrácení peněz...

nejsem spokojen,není žádná komunikace

• o ničem nevím
    • myslím že by se měl zrušit

vyvarujte se ho !!!!!!!

• Pokud obchod nekomunikuje a neodesle zaplacene zbozi, tak zadne
    • Nekomunikuji, vsechny telefony jsou odpojene, neodeslali zbozi a zatim nevratili penize

Obchod jiz bud neexistuje a automaticky generuje faktury, nebo je jednani velmi nesolidni

• Žádné
    • Nabízí něco co pak prý nelze sehnat.

V tomto obchodě už nikdy nakupovat nebudu.

• Špatná komunikace. Informace, že zboží nedoručí, přišla až na základě mého e-mailu více jak týden po vytvoření objednávky. Komunikace o navrácení peněz je neexistující, již 2 týdny se snažím získat zaslané peníze zpět. Opravdu obchod nemůžu doporučit.

• jeden automatický email po přijetí objednávky a pak po týdnu druhý roboticky odeslaný email, že zboží není skladem

• Výhody?