• nevím
    • Nelze se dovolat
    • na maily neodpovídá

Objednal jsem telefon, objednávka byla přijata. Po dotazování mailem na dostupnost zboží žádná odezva. Při pokusu o telefonické spojení - volané číslo neexistuje.
    Obchod nedoporučuji.

• Zboží jsem objednal, automat odpověděl na objednávku a od té doby se nejsem schopen s nikým kontaktovat. Nefunkční jsou i mailové adresy.

Vyhnout se velkým obloukem.

• Nulová komunikace

Výrazně nedoporučuji.

• hruza

Mobil dorazil včas, avšak plomba na obalu byla porušená a chyběla baterie.
    Baterii jsem si dokoupil.
    Jen doufám, že mi firma TeleMak Group nebude mailem zasílat reklamy.
    NEDOPORUČUJI!!!

• Zboží psané skladem, skladem není.
    • Žádná komunikace.

V objednávce jsem týden dopředu napsal kdy si telefon osobne vyzvednu - doteď neprišla žádná odpověď, a sklamání když telefon ani po více než měsíci nemám....a navíc prodejce uváděl telefon skladem...

• Nevím
    • Není důvěryhodný.

Obchod mne neupozornil na to, že zboží, které kupuji - za plnou cenu není nové, ale použité. Telefon nebyl originálně zabalený, krabička byla otevřená a nebylo pochyb o tom, že telefon již někdo používal.
    Z tohoto obchodu si již nikdy nic neobjednám.

• Bídná komunikace, dle stránek zboží skladem ovšem skladem není!

Velmi nevyhovující!

• Zlá komunikácia, aj napriek tomu, že je subjekt plátca DPH odmietli tovar dodať na Slovensko bez DPH. Stalo sa mi to prvý raz u obchodu v CR.

Nečítajú poriadne objednávku, zlé reakčné časy. Ziadosť o zaslanie faktúry bez DPH bola vybavená po 4 dňoch s tým že to nie je možné a objednávka bola stornovaná. Pritom priamo v objednávke bolo uvedené že je kupujúcim subjekt v SR - plátca DPH.

objednaný telefon neměli,pak se pokoušeli při osobním odběru podstrčit jiný telefon.Následně jsem objednávku zrušil pro nesolidnost obchodníka.

• špatná komunikace (email) a neosobní přístup při osobním vyzvednutí

Objednal jsem si telefon, přišla automaticky vygenerovaná zpráva o zaregistrování koupě. 3 dny nic, zavolal jsem jim a paní (nutno podotknout, že byla milá) mi oznámila, že teď toho měli hodně, takže zboží přijde až za pár dní (na webu bylo "skladem"). Druhý den mi dali vědět, že si můžu přijít pro zboží. V kamenné prodejně se pán tvářil nervózně, když jsem si chtěl zboží vyzkoušet, při zkoušení nebyl příliš nápomocný a měl snahu celý prodej uspíšit. Doma jsem zjistil, že mi dali nabíječku pro sítě ve Velké Británii, reklamoval jsem emailem, nikdo se už neozval.

• -zboží dorazilo a došlo to v pořádku
    • -kup se mi u této firmy zdál dobrý
    • - mobil mi dorazil, nešel hned od začátku zapnout
    • - musel se opravit a i přesto občas zlobí

- nemám vlastní zkušenosti s obchodem, koupě byla poprvé
    - z toho že mi došel nefunkční, tak moc nedoporučuji
    - dávej si pozor na to, co si objednáváte přes mobil, lepší je obchod

Ani by mi tak nevadilo, že objednávku zrušili, jak to, že se neobtěžovali mi to teda oznámit. Odpověď mi přišla až na můj dotaz, jak to s objednávkou vypadá. Nicméně ale teda telefon dále nabízejí a o to o více než 1.000,-Kč dráž než jsem ho objednávala.
    No měla jsem si recenze a obchod přečíst dřív.

• Nabízí zboží, které nemají skladem.

Byla jsem nespokojena. Žádná komunikace ze strany obchodu. Po týdnu mi napsali, že zboží už nemají skladem přitom, když sem zboží objednávala tak tam měli, že zboží skladem mají.

• nekomunikoval
    • nefungoval kontakt na firmu

nedoporučuji
    vzhledem k nespolehlivosti

• Naprosto nulová reakce na telefonáty a opakované e-maily, nejasná a zavádějící specifikace zboží

Rozhodně nedoporučuji

Osobně jsem si jel převzít objednaný tlf LG. První nabídnutý byl již použitý (poškrábané tělo tlf). Druhý donesený byl opět to samé. Na místě zrušena objednávka, tento obchod už v životě nepoužiju.

Obchod několik dní nekomunikoval - emailem ani nebylo možné se na uvedené telefoní číslo dovolat. Po delší době přišel email, že zboží již neprodávají.

Katastrofální obchod nikomu nedoporučuji. Žádné reakce ze strany obchodu